| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1600 IP: ...101.34 2015-12-02 19:19:33
Marcela :
Prosim o modlitbu za moji svagrovou Ivetu za jeji maminku a sourozence a sousedku Ivetu aby Pan Jezis jim pozehnal a nasel k nasim srdcim cestu aby nenavist se promnenila na lasku. Zda se to byt nemozne,ale u tebe Pane je mozne vsechno. Dej se jim poznat ze tys jediny mocny Pan a Buh je jediny stvoritel ve vsem. Bud oslaveny Pan Jezis Kristus Amen
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.1599 IP: ...58.198 2015-12-02 11:30:50
Vilma :
Prosím za kamarády, kteří se trápí samotou, aby jim Bůh poslal partnera pro život. Za manžele, kteří touží po dětech, aby jim nějaké svěřil. Za poškozené rodiny s neblahými problémy, zasáhni Bože. Za děti na celém světě. Díky sestřinky a všem, za modlitby.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 28 Už se nestanou loupeží pronárodů a zemská zvěř je nebude požírat, ale budou sídlit v bezpečí a nikdo je nevyděsí. Ezechiel, Kapitola 34 : 9 Ten, který mě poslal, je se mnou; nenechal mě samotného, neboť stále dělám, co se líbí jemu." Jan, Kapitola 8
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1595 IP: ...36.133 2015-11-26 15:19:53
K. :
Prosím tě Bože podívej se, jak Evropa vymírá, odpust nam všem prosímtě to sobectví a všechny ostatní hříchy, to odmítání dětí a požehnej původním Evropanům velikým množstvím hluboce věřících, laskavých a bohabojných potomků, jestli je to tvoje vůle. Aby všichni vedli svatý křesťanský život.
|
Vilma: Chcete-li aby zavládl mír ve světě, jděte domů a buďte se svou rodinou. Matka Tereza : Mají pro tebe šalebné vidění, lživě ti věští, aby tě připojili k svévolníkům s proťatými hrdly. Jejich den nadchází v čase, kdy nepravost spěje ke konci.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: 25 Pravím: Bože můj, uprostřed mých dnů mě odtud neber! z pokolení do pokolení půjdou tvá léta.
Žalmy, Kapitola 102»
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1591 IP: ...101.34 2015-11-25 02:32:12
Marcela :
Pochvalen bud Jezis Kristus mile sestricky moc vas prosim o modlitbu za meho syna od 12 hd.nespi place protoze mu to nejde.uznekolik noci se za nej modlim. V patek jdu opet za otcem markem. Sama sem se otevrela omultismu a tak se za to budem modlit. Dekuji za pomoc modlitby.
|
Anna: dneska je úplněk a vždycky před úplnkem se to zhoršuje, to možná bude i tím Marcela: On to ma kazdou noc ja sem to take tak mnela 3 roky vypadala sem o 20 let starsi. Pomohl mi az klaster a pravidelne modlitby kneze. V patek mam druhou schuzku rozvazani a pak skusim otce vojtecha : to je příšerný teda ! snad se to zlepší, on hodně jde ovlivnit modlitbou a postem, ale taky to chce být v milosti Boží, chodit ke svátostem a tak, já vim ale, že se mi to lehko píše, když to neprožívám
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.1590 IP: ...220.23 2015-11-24 19:46:29
:
Prosím abych se uzdravila, též za nemocné v rodině. Za své dcery prosím, ať jsou zdravé aby se jim nikdy nic zlého nestalo. Za manželovo a švagrovo podnikání, aby jim Pán žehnal a aby je spojoval právě Bůh. Pane pomoz mi se nastálo polepšit v mém chování. Buď mi nablízku, ukaž mi jak mne miluješ. Ať miluji Tvou láskou všechny. Amen
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: to není vůbec malichernost katka: Modlím se za Vás, jak píše člověk výše, malichernost to není. Anna: jak to dopadlo ? Zuzana: Chcem Vám poďakovať. Je to úžasné, ak sa za Vás modlia ľudia, ktorí sú v podstate cudzí. keď som to tu písala, asi som ani neverila, že toľko modlitieb bude za mňa predložených. Teraz sa modlím ja za Vás! :) katka: Také prosím o modlitby, skládám teď důležité zkoušky. Moc děkuji :) Zuzana: modlím sa sa Vás, Katka :) katka: Děkuju moc!!! :) snad to vše dobře dopadne, já věřím, že ano :) katka: Moc děkuji za modlitby!!! Včera jsem měla zápočet a písemnou zkoušku. Vyučující přivřeli oči a já jsem prošla!!! :) jen ještě ty zkoušky v lednu... Zuza a: Gratulujem! Nebojte sa, Pán je na našej strane, tiež ma čakajú ešte 4 štátnice, 1 z nich už v januári, verme, modlime sa a majme pokoj v srdci, Pán vie o nás :) katka: děkuji za gratulace :) budu na Vás myslet :) věřím, že to dobře dopadne, modlím se k sv. Judovi Tadeáši, ten pomáhá vždycky :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: modlete se každej den za něj, ať má dobrou náladu : 23 Sám Bůh pokoje nechť vás cele posvětí a zachová vašeho ducha, duši i tělo bez úrazu a poskvrny do příchodu našeho Pána Ježíše Krista. 1 Tesalonickým, Kapitola 5 Ivana : Mnohokrát děkuji,už je to na dobré cestě.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1581 IP: ...10.159 2015-11-17 22:21:09
S :
Prosím o modlitby za mou rodinu, která je v těžké a velice náročné situaci a já se za to pravidelně modlím každý večer a viditelně to nestačí..proto vás žádám o pomoc a přímluvu u Boha. Abych aspoň trochu uvedla situaci je mi 15 let a prožívám rodinou krizi - Moje starší sestra trpí anorexií ( druhým rokem neli víc) je na tom ted velice zle a má psychické problémy má sklony k sebevraždě ,vše je kvůli matčinému kouření ...rodiče nejsou křesťané avšak já a má sestra jsme silně věřící. Ikdyž u sestry to ted nejde skoro znát vzhledem k této situaci kdy nenávidí matku a ubližuje si na zdraví je toho spousta co je u nás v nepořádku..avšak budu moc vděčná za pomocné modlitby
Mockrát děkuju Bůh vám odplať tyto skutky |
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Kéž ti dá požehnání Abrahamovo, tobě i tvému potomstvu, abys obdržel zemi, v níž jsi hostem a kterou Bůh dal Abrahamovi.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 6 Když Hospodin kolem něho přecházel, zavolal: "Hospodin, Hospodin! Bůh plný slitování a milostivý, shovívavý, nejvýš milosrdný a věrný, : 40 Dítě rostlo v síle a moudrosti a milost Boží byla s ním. Lukáš, Kapitola 2
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 5 Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti. Kdo zůstává ve mně a já v něm, ten nese hojné ovoce; neboť beze mne nemůžete činit nic. Jan, Kapitola 15
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Čeká me genetické vyšetření kulí lekum,které musím brát a ani se úplně nezdá velikost jakou dítě roste,mam strach. : doufám že to dobře dopadne Jana: Dekuji všem za modlidby,cítícím jejího síllu Jana: Genetické vyšetření me čeká až 9.12.do té doby musím vydržet : Tu se v noci ukázal Šalomounovi Hospodin a řekl mu: "Vyslyšel jsem tvou modlitbu
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jarda: Děkuji vše oč jsem Vás prosil se "dle vylyšení" Vašich modliteb podařilo! Moc díky
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1571 IP: ...80.131 2015-11-04 21:37:10
Vilma :
Zdravím a děkuji za Vaše modlitby. Prosím za obnovení dobrých vztahů v mojí rodině, v rodině mé sestřenice a všech, kteří mi leží na ♥. Prosím ať jsme zdrávi a šťastni. Prosím za své rodiče. Kéž se manželovi daří v práci. Prosím abych byla lepší maminka svým dětem. Uzdrav Pane naše duše. Ať se líbíme Bohu.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||