| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Ivana : Zkouška na jedničku,velmi děkuji za modlitby Anna: To je skvělý !! katka: gratulace!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: díky za všechny tvoje modlitby, že se za nás modlíš :-) katka: Také děkuji všem :) prosila jsem o pomoc ve studiu, zatím se daří, ale ještě není vyhráno.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Budu se za Vaši dceru modlit. Sama jsem musela prodlužovat studium o jeden rok kvůli zkoušce z němčiny, která mě čeká tento pátek. Chápu, že Vaše dcera už tím musí být unavená a znechucená. Není to jednoduché. Máma: Děkuji,přesně jste to vystihla..... Jana : I já vás prosím o modlitbu. V pátek mám velmi těžkou zkoušku z té němčiny. Děkuji :-) :-): 4 aby prostoduší byli obdařeni chytrostí, mladík poznáním a důvtipem. Máma : Ráda se pomodlím! Jana: Děkuji Vám za modlitbu. Zkouška dopadla dobře :-). Jak se daří dceři? Máma: Dle jejích slov je to prý snad už na dobré cestě,ale státnice se posouvají na další termín
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Děkuju moc, úplně zázrakem se nic nestalo !!! : Děkuji Bohu za pomoc a vám za modlitby, jenom koukám co se děje, jak se všechno řeší : 15 Přeraz paži svévolníka, paži zlého. Jeho svévoli vypátráš, nic ti neunikne.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Slibuji modlitby za Vašeho syna, aby mu Bůh dal světlo, co má v této situaci dělat a aby poznal, jaké úmysly má Bůh s jeho životem.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
lit: zkuste novénu k P. Marii rozvazující uzly (Vojtěch Kodet, Kostelní Vydří,2013). Je tam i modlitba papeže Františka..
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna007: Vám také přeju a děkuju mockrát všem za modlitby, velmi mi to několikrát pomohlo !!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: nejsi tu jediný Jana: Budu se za vás modlit. Sexualita je velmi citlivá oblast, ne ktreou velmi často útočí zlý duch. Vězte, že Bůh Váš ale miluje a přijímá takového/takovou, jaký jste i s Vaším hříchem. : Možná by bylo dobré ve chvílích pokušení volat Ducha svatého či udělat si autoexorcismus. Mě to velmi pomáhá. : Zkusil jste vyhledat kněze, který by se s Vámi modlil modlitbu za osvobození a za rozvázání? : Děkuji. Ne, ještě jsem nikoho nezkoušel vyhledat. zdr.sestra: sebeukájení není úchylka...třeba ten muž myslí nedej Bože pedofilii
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: kéž vám dá Bůh odolnost proti všem závislostem a vede vás láskyplným způsobem po svých cestách, vás i vaši rodinu ... : 10 Pohrůžka zapůsobí na rozumného víc než na hlupáka sto ran.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1187 IP: ...207.34 2015-01-01 22:39:47
František :
Chvála Kristu, obracím se na vás s prosbou o modlitbu za mou rodinu. Jsem věřící katolík otec samoživitel, snažím se vychovávat svého desetiletého syna jak to nejlépe dovedu a jak to jen jde aby byl vedený ke zbožnosti a úctě k Pánu Ježíši a P.Marii. Pán nám mnohokrát pomohl a pomáhá. Delší dobu zakoušíme velké utrpení od lidí se kterými bydlíme a sousedíme, jako by je satan sám na nás posílal. Narušuje to náš vnitřní i praktický život již na tolik že je to velice nepříjemné zatěžující. Projevuje se to i na synovi negativně. Prosím přimluvte se za nás a za vyřešení naší nelehké situace ve věci bydlení, snažím se to vyřešit již delší dobu ale bez úspěchu. Spoléhám na pomoc Boží pomoc matičky naší P. Marie. Předem vám moc děkuji za modlitby a přeji všechno nejlepší v Novém roce. František
|
: "Ve tvou spásu naději jsem složil, Hospodine!" : 3 Nohama bude pošlapána pyšná koruna efrajimských opilců,
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1190 IP: ....101.2 2015-01-03 19:51:07
Mašle :
Prosím, modlete se za mě, ať úspěšně vykonám všechny tři zkoušky k předmětu Angličtina. Studuju ji na VŠ a máme na ni jednoho sadistického Američana, který už vyházel za dva roky 17 lidí z naší třídy (jeho zase za agresivní chování ke studentům vyhodili už ze tří jiných vysokých škol). On nemá studenty rád a řekl, že nás nechá projít jen asi tak 6. Takže prosím, modlete se za mě, ať mi uzná tyto tři věci: (1) moji esej, která je podmínkou k vykonání (2) písemné zkoušky, která je zase podmínkou k vykonání (3) ústní zkoušky. Prosím, modlete se za mě, ať projdu u všech tří zkoušek s lehkostí a bez problémů. Závisí na tom bez přehánění celý můj život. Jsem o 10 let starší než většina studentů, do školy jsem se musela vrátit z práce. Navíc si chci založit rodinu, ale na škole jsou všichni mladší než já, tak s tím čekám až po skončení školy. Jenže když tyhle tři zkoušky teď neudělám, budu muset nejen o rok nastavovat a zaplatit si to (jsem bez peněz), ale navíc mi to pokazí i moje plány o založení rodiny, protože si ji nemůžu zakládat bez toho, aniž bych sama měla nějaké vyhlídky do budoucna (což by mi vystudování VŠ poskytlo). Takže prosím, modlete se, ať projdu u všech tří zkoušek. Mám strach. děkuji moc.
|
Jana: Zvažovali jste spolu s kolegy řešit celou záležitost s děkanem fakulty? To by už asi za to stálo. Slibuji Vám modlitby, vím jak je toto těžké.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: 6 rozpínám své ruce k tobě, má duše po tobě žízní jak vyprahlá země. : 14 Nesesmilníš.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||