| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: Udělejte si za to první soboty !!!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 19 Stromů v jejím lese zůstane tak málo, že je spočítá i chlapec.
Izajáš, Kapitola 10Otevřít v Bibli » :( : 10 Přijdete tam k bezstarostnému lidu. Země je na všechny strany otevřená, Bůh vám ji vydal do rukou. Je to místo, kde není nedostatek v ničem, co může země dát." Soudců, Kapitola 18Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4527 IP: ...20.245 2019-07-12 22:21:28
Barbora :
Moji milí, z celého srdce Vás znovu prosím o modlitby za Pavlovo obrácení, ať mu Matka Boží vyprosí ty milosti, které mu jsou nejvíc potřeba, zejména milost dobré svaté zpovědi, u které nebyl už mnoho let. Chtěla bych Vás moc poprosit, abyste se na tento úmysl pomodlili korunku k Božímu milosrdenství nebo desátek růžence. Pán Bůh zaplať!
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4529 IP: ....157.9 2019-07-13 11:23:56
Bohuznáma :
Prosím Vas o modlitby za známeho Pavla, aby na mocny prihovor nasej nebeskej matky Panny Marie nas nebesky Otec mu dal tu milost, aby ukoncil vsetky svoje kontakty a stretnutia so zenami, ktore udrziava len za ucelom uspokojenia svojich pudov a potrieb, a aby konecne nasiel zenu, ktoru bude milovat a pri ktorej spozna co je to prava a vzajomna laska a aby nasiel v tom vztahu pokoj a naplnenie vsetkych potrieb ktore dobry vztah dava, a ktore hlada, a aby si bol s tou zenou vzajomne liekom, darom i pozehnanim.
PBZ |
: 12 a vychovává nás k tomu, abychom se zřekli bezbožnosti a světských vášní, žili rozumně, spravedlivě a zbožně v tomto věku
Titovi, Kapitola 2Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Katka: Ja som mavala tiez take obdobia pocas riesenia niekolkych problemov sucasne (a paradoxne prave vtedy som sa mnohym veciam naucila) vtedy je dolezite byt silny, este viac ako bezne sa modlit a Boh Otec dá silu to prekonat a zvladnut. Drzim Vam palce. Je dobre, ak mate niekoho blizkeho zverit sa mu s tym, pripadne vyhladat knaza a hladat pomoc a oporu v nom, pripadne vyhladat psychologa. Ja som taketo narocne obdobia zvladala modlitbou (Ruzenec, Korunka k Boziemu milosrdenstvu, modlitba k sv. Rite, Deviatnik k Duchu Svatemu a pod.) a kvalitnymi spovedami, prijimanim Oltarnej sviatosti a rozhovormi s knazom a sucasne aj rozhovormi s kamaratkou. Je dolezite nebyt v tom sam.
Prajem Vam vela sil a mudrych a ochotnych ludi okolo.
Dolezite je pocitat aj s tym, ze to nebyva rychla zalezitost, a ze mozno to je ten sposob, ktorym si nas chce nas nebesky Otec pritiahnut k sebe blizsie, a ta cesta, ktorou musime prejst, aby sme vyzreli na ludi - takych akych nas chce mat On.
Barbora: Souhlasím s Katkou. Ještě bych sama za sebe chtěla velice doporučit Pompejskou novénu, kterou jsem se od loňského dubna modlila už 5x. Moje složitá situace se zatím nevyřešila, ale díky Pompejské novéně jsem se dostala ze stavu těžké deprese, beznaděje a zoufalství, které mi ta moje situace způsobovala. I teď jsou chvíle, kdy je mi těžko a jsem smutná, ale už zdaleka to není tak hrozné jako dřív. Milá H., svěřte se se svým trápením Panně Marii, ta Vám určitě pomůže, to Vám garantuji. : 7 Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. 1 Korintským, Kapitola 13Otevřít v Bibli » katka: Souhlasím s Barborou. Pompejská novéna dodává klid a jistotu, modlím se už 19. novénu a vidím, že některé věci se vyřešily, ale některé na vyřešení teprve čekají. Obrovským požehnáním je to, že už nepropadám zoufalství v různých situacích, ale cítím klid, že se o mě Panna Maria postará. Nejde o to, abych dostala co chci, ale aby vše dopadlo jak má, s ohledem i na ostatní a na budoucí život. Jsou totiž různé události, které nemusejí na první pohled vypadat příznivě, ale s odstupem času začnete vnímat přínos těchto situací. Mluvím tady i o těch případech, kdy si sáhnete až na dno. Je to hrozně těžké, ale je fakt, že nebýt špatných zkušeností, tak by ani neexistovaly tyto stránky, kde si navzájem pomáháme modlitbami a sdílíme svoje starosti. A ta Pompejská novéna je opravdu neodolatelná, kdo zkusí, už ji nepustí! :) hlavu vzhůru a půjde to. Katka: Velmi dobrý je 7-ruzencivý deviatnik k úste Ducha Svätého Ja som sa ho modlila asi 3x a aj keď som v daný moment akosi necítila účinok, teraz po istom čase vnímam jeho účinky veľmi silne. Viem že je to časovo veľmi náročné pomodliť sa denne 7 ružencov, ale tých 9 dní sa to dá zvládnuť a je veľmi účinný, aj keď sa to možno v daný moment nebude zdať. Prikladám link k bližším informáciám o tomto deviatniku: http://www.deviatnik.estranky.sk/clanky/ruzenec/ruzenec-k-ucte-ducha-svateho.html
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: Tak to nejsi sama, nechala jsem si dělat analýzu DNA a podle toho rozboru mám 100 % nemožnost dosáhnout vysoké inteligence :-) Takže opravdu Ten Duch svatý je jediná záchrana i pro mně, ono je samo osobě zázrak, že tyhle stránky vůbec ještě zase fungujou :-)))
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 15 Vyhni se jí, nechoď po ní, odstup od ní a jdi dál.
Přísloví, Kapitola 4Otevřít v Bibli » A: Mam po biopsii, výsledky budú o 10 dni. Ďakujem za modlitby. Anna: Jak se máte ? Už víte nějaké ty výsledky ? Doufám že to dopadlo dobře ! A: Dnes som sa dozvedela, že je to karcinóm prsníka, hneď som bola na MR a čakám na ďalšie výsledky, a co bude potom... Je v rukách Bozich. Ďakujem vám za modlitby, sú mi oporou. Anna: Myslím na vás, tohle jsem nečekala, ale jak píšete je to v Božích rukou, doufám, že to přesto dopadne dobře ... :
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4548 IP: ...214.80 2019-07-29 07:28:10
Ludmila :
Děkuji a stále prosím o modlitbu, aby se má dlouhodobá budoucnost v zaměstnání vyřešila v souladu s Boží vůlí k všeobecnému prospěchu. Děkuji. Stále též prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela, za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.4549 IP: ...11.222 2019-07-29 13:01:38
Roman B. :
Přeji Vám požehnaný den, obracím se na Vás ve svém zoufalství, neboť přestože jsem byl silná osobnost, je za posledních 15 let ze mě totální troska a kdybych se roky nezabýval duchovnem, a nevěděl, co by mě pak čekalo, tak už svou životní pouť ukončím. Před 16 lety jsem procestoval Egypt. Od té doby nežiji život, ale peklo. Mám za sebou řadu operací, praskají mi klouby, mám opakované záněty očí, neustále mi kručí v břiše, nespavost, časté močení, vyčerpání, operace dutin, 11 operací zánětů očních víček, slzící oči, když si lehnu, vypadávání vlasů, hubenost, nevstřebávání živin. Vše bez nalezené příčiny, atd. Ale zdraví není to jediné, co mě postihlo. Měl jsem za tu dobu několik vážných dopravních nehod, opustila mě manželka, únos mých dětí, dva roky soudů - iracionální, odmítání jasných důkazů. X-krát jsem byl propuštěn z různých zaměstnání, přestože jsem dělal to nejlepší a ničím jsem propuštění nezavinil. Ženy, přestože je zaujmu, tak bez jediného slova mě už přestanou kontaktovat. Nemám v ničem štěstí. Nemám přátele, žiju v osamocení…. a přežívám. Prosím moc o modlitbu za zrušení egyptské kletby a prožití pokoje, zdraví, radosti a štěští. Děkuji. |
: 8 Říkáme-li, že jsme bez hříchu, klameme sami sebe a pravda v nás není.
1 Janův, Kapitola 1Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Sv. Lucie, prosím oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||