| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
č.3023 IP: ....96.52 2017-08-21 08:10:32
Veriaca mama :
Prosim milovane spolocenstvo o modlitbu, za mojho syna aby osmy rocnik prebehol v absolutnom poriadku aby sa nedostaval do zlozitych situacii a tym padom znasal dosledky.Prosim Ta Boze o tuto milost skrze Tvojho syna Jezisa Krista nasho pana.Dakujem zo srdca.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: 19 Nechtějte sami odplácet, milovaní, ale nechte místo pro Boží soud, neboť je psáno: `Mně patří pomsta, já odplatím, praví Pán.´ Římanům, Kapitola 12Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Veriaca mam: Pochválený buď Pán Ježis Kristus, pani učiteľka, podaj by bolo viac takých učiteliek ako ste Vy. Učitelka: Děkuji za modlitby a povzbudivá slova. Kéž Pán požehná Vašemu synovi a chrání ho od Zlého.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: už víte nějaké výsledky ????
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Děkujeme za Vaše modlitby, s Boží pomocí došlo k nepatrnému posunu v uzdravování z něhož se nesmírně radujeme. : Děkujeme z celého srdce za Vaše motlitby, pacient se vrátil z nemocnice domů a uzdravuje se! katka: Tak to je úžasné!!! :) Prosím za svoji sestru, má jít do nemocnice na vyšetření, kde musí zjistit, co jí je... je nemocná už více než půl roku a zatím nikdo neurčil diagnózu...
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3028 IP: ...00.146 2017-08-22 13:30:31
Janka :
Prosím o modlitbu za manžela Petra nech sa mu vráti viera a láska k Bohu a ku mne a nech sa dokaže už navždy vzdať milenky. Nech dokáže odprosiť Boha , a môžem sa na neho spoľahnuť. Aby si to do blížiaceho rozvodu rozmyslel a už neklamal. On vie čo je správne nech mu Pán Boh pomôže . Pán Boh zaplať za každú modlitbu.
|
Bohuznáma: Drahá Janka, pozri si stránkuhttp://www.zachranamanzelstva.com/Knihy/lekcie-z-knihy/moja-milovana. Neboj sa, ked bojuješ s Bohom a odovzdala si mu to, boh splní prisľúbenie, ktoré ti dal. nevzdaj to a modli sa. Kniha múdra žena ti pomôže. NechVásPán žehná Janka: Ďakujem za povzbudivé slová veľmi ma potešili a trochu upokojili myslela som som , že sa konečne dejú zmeny k dobrému no môj manžel nechce ustúpiť , že mu pomôže asi iba Zázrák , ktorému verím ale on je rozhodnuty rozviesť sa . Prosím naďalej o modlitby . katka: Dobrý den, Janko, můžu doporučit Pompejskou novénu :) tam se dějou zázraky na počkání. Někdy to vypadá, že se situace zhoršuje nebo vůbec nemění k lepšímu, chce to čas. Nela: S pompejskou modlitbou potvrdzujem slova Katky naozaj pomaha.:) Katka: Jsem moc rada ze existuje tak mocna modlitba. Bohuzel sama nemuzu primo zjistit jak se vyviji situace v rodine za kterou se modlim ale verim ze urcite vse dopadne dobre. Je to opravdu mocna modlitba. Pomaha i me a dalsim lidem. Deji se zazraky kazdy den Janka: Ďakujem veľmi pekne modlím sa 12 deň verím , že modlitby pomôžu. Cítim , že Peter nie je už taký drzý , ale zatiaľ rozvod nezrušil. Stále prosím o pomoc s modlitbami verím, že nás Pán Boh vypočuje. Moc ďakujem za každú modlitbu katka: Při pompejské novéně cítím neuvěřitelný klid, i když mám problémy... takový klid, že se vše vyřeší a to takovým způsobem, že budu hodně překvapená. Malých i velkých zázraků se stalo víc než dost. Dostala jsem víc, než bych si představovala. Janka: Všetko sa tak zhoršilo zo sekundy na sekundu , že ma vyprovokoval až aby som odišla...som zufala a nešťastná no modlim sa ďalej ... Anna: Moje kamarádka má druha feťáka a alkoholika, a vždycky, když se modlí růženec, tak se to okamžitě strašně zhorší zdánlivě, ale pak další týden je úplně vynikající jako v nebi. : Jenže ona uvažuje tak, že když se modlí, tak se to zhorší a už se modlit odmítá. Nevím si s ní rady už. : Ona vidí jen to špatný a to dobrý bere jako samozřejmost. katka: To je přesně ono... dobré bereme jako samozřejmost :( až poslední měsíce mi dochází, kolik jsem toho obdržela díky pompejské novéně. je opravdu škoda, že se dostala do čr až poslední asi 2 roky, nikdy předtím jsem o ní neslyšela. měla by se šířit katka: Naopak v problémech se topíme a nevěříme, že se situace někdy vyřeší. Taky teď procházím složitým obdobím, ale snažím se děkovat za to, co mám a co se děje.... i to špatné může vést k dobrému konci. Aďka: Tiez prechadzam teraz tazsim obdobim, modlim sa Pompejsku novenu. som za polovicou. Na jednej strane sa mi zda, ze sa moja situacia zhorsuje. Na druhej strane skrze Pannu Mariu dostavam vela milosti. Je potrebne byt vdacny a vytrvaly. katka: Teď se modlím 2 Pompejské novény a připadá mi, že to pořád nestačí... na druhou stranu vidím takové zázraky, že se tomu divím... prostě jednou jsem nahoře :) a podruhé dole :( Janka: Presne na jednej strane vidím neuveriteľnu zmenu k lepšiemu a potom príde znovu veľmi zle . Peťo je stále zmatený, ale milenka ho drží v moci modlím sa stále a vždy ako sa modlím tretí ruženec pri poslednom desiatku sa vráti domov. Viem že Mária je somnou katka: Já bojuju o dar víry pro jednu rodinu a za sebe za úspěšné ukončení studia... Studium snad brzo ukončeno bude, ovšem zda dar víry opravdu v rodině je, to netuším. Snad by tam něco být mohlo, jak to doopravdy je, ví jen Bůh... Janka: Včera som bola veľmi šťastná manžel mi oznámil , že dal si napísať speťvzatie rozvodu a týždeň sa nestretáva s milenkou no speťvzatie ešte nieje podpísané a na obed mu písala rozčúlená milenka že sa musia stretnúť a chce vysvetlenie a tak sa stretli - Janka: a prišiel že to speťvzatie bolo predčasné a znovu je zmatený že milenkin manžel si našiel tiež frajerku tak sa konečne môžu rozviesť a moj trvá na rovode že budú potom oni spolu. Prosím ešte viac o modlitbu, Ďakujem som veľmi nešťastná katka: Snad se mi podaří v neděli být na jednom poutním místě. Pokud ano, budu na Vás myslet. Katka :) Janka: Ďakujem Janka: Chcem sa Vám všetkým srdečne poďakovať naozaj Panna Márira z Pompejí robí zázraky!!! manžel speťvzatie podpísal minulý piatok . Rozvod nebude. Dúfam , že milenka mu dá už navždy pokoj , alebo aspoň on bude mať silu odolať a sa s ňou nestrtnúť. Janka: Modlím sa 51 deň Novény a verím , že naše manželstvo zosilnie . Ešte raz ďakujem za Vašu úprimnú pomoc - moditby. Pán Boh zaplať Janka: Včera som sa domodlila 54 deň novény no manžel povedal , že sa unáhlil s podpisom na speťvzatie rozvodu a chce ho znovu. Už neviem čo mám robiť som zúfalá modliť sa neprestanem a prosím znovu aj Vás aby sa od nej vedel už navždy odpútať . Ďakujem katka: Paní Janko, včera jsem dokončila 4. novénu za dar víry pro jedny lidi a dnes začínám pátou a nepřestanu asi nikdy. Nevím, co by se muselo stát, abych modlitby zanechala. A sama jsem zvědavá, jestli někdy uvidím účinek této modlitby. Určitě se něco děje. Janka: Dakujem pani Katka aj ja som zacala 2 novenu citim ze manzel ju chce opustit ale nedokaze to a tak mu nakazala aby isli spolu byvat do kedy neprebehne rozvod lebo som ho tak ovplyvnila az zrusil rozvod poda ho znovu.viem ze sa nieco deje ale velmi to boli katka: Paní Janko, zdravím Vás :) cítíte se líp? Janka: Ďakujem za pýtanie pani Katka. Cítim, že sa niečo deje neprestávam sa modliť . Panna Mária je so mnou dáva mi to poznať manžel hovorí kam pojde s milenkou a niečo sa medzi nimi pokazí a zostáva doma niekedy je v ňom veľke zlo a hovorí mi čo mi ubližuje Janka: Potom sa pomodlím a znovu je dobre .Je to dobrý muž len ma jednu veľku slabosť o ktorú sa modlím aby sa niečo udialo a skončilo to navždy s ňou. Ďakujem za modlitby. katka: Vidím, že každý člověk má svůj boj. Nikdy se nesmíme vzdávat, i když situace vypadá beznadějně.... také se snažím věřit, že vše dobře dopadne, je toho moc. katka: protože tento můj syn byl mrtev, a zase žije, ztratil se, a je nalezen.´ A začali se veselit. Lukáš, Kapitola 15Otevřít v Bibli » Janka: Dobrý deň ak môžem poprosiť znovu o modlitbu . Pán Boh zaplať Janka: Pán Boh zaplať za modlitby boli vypočuté ,Pán Boh je milosrdný . Všetkým prajem všetko dobré ešte raz ďakujem katka: Až teď to tu procházím a čtu... tak to moc gratuluji a těším se s Vámi :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: 11 Hospodin tě povede neustále, bude tě sytit i v krajinách vyprahlých, zdatnost dodá tvým kostem; budeš jako zahrada zavlažovaná, jako vodní zřídlo, jemuž se vody neztrácejí. Izajáš, Kapitola 58Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Ludmila: Děkuji všem za modlitby, moc to pomáhá.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: Máme svobodnou vůli a lidi žijí bez Boha, svévolně a sobecky, tak proto je zlo. Kdybychom poslouchali Boha a dotazovali se ho, tak by byl ráj. Opka: Velmi výstižné,milá Anno. Anna: :-) snad Alenka zažije na sobě, jak Bůh jedná a jaký doopravdy je, snad se jí dá poznat Ludmila: Třeba by mohla sama zkusit být tou změnou, kterou by chtěla ve světě vidět - to má Bůh tuze rád a pomáhá, mám s tím spoustu zkušeností nejen osobních.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3042 IP: ...20.176 2017-09-03 11:31:57
maminka J. :
Drazí, děkuji vám za dosavadní pomoc, a stále vás velice prosím o modlitbu za duchovní a duševní uzdravení Jitky a Martina, za dar zdravého rozumu a dary Ducha svatého pro ně, a o dar obrácení a víry pro Milana a Martina. Prosím o modlitbu, aby Panna Maria spolu s Pánem Ježíšem přijali Jitku, Milana a jejich syny Marka a Karla a také syna Martina do Svých rukou, a udělali s nimi to, co považují za nejlepší pro spásu jejich duší. A ještě prosím o modlitbu za dary Ducha svatého pro vnučku Pavlínku, aby se jí dařilo ve studiu na střední škole a aby později úspěšně odmaturovala. Prosím o modlitbu za ochranu ode všeho zlého pro všechny svoje děti a pro všechna vnoučata, a aby všichni žili podle příkladu Pána Ježíše. Vždyť u Pána Ježíše nic není nemožné, maminka.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3045 IP: ...47.178 2017-09-07 15:23:41
Prosba :
prosím o modl. za uzdravenie Monky, obnovenie a zlepšenie vz´tahov s Ingrid, upevnenie zdravia Petra, požehnanie práce pre mariu podĺa Pánovej vole, vrátenie rodič. domu , ak je to voĺa pána, obrátenie jozefa, zjednotenie našej rodiny, obrátenie bratovej rodiny , požehnanie zdravia pre mamu Máriu. Vďaak
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Ludmila: Děkuji všem za účinné modlitby-setkání se vydařilo nad očekávání dobře! Anna: To jsem ráda, zrovna jsem se chtěla na to zeptat :-)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3051 IP: ...101.67 2017-09-11 08:59:36
Iveta :
Prosím Pane, pomôž zachrániť moje 30 ročné manželstvo v kríze. Vnes do môjho a manželovho života viac viery a dôvery v jediného Boha. Prosím o modlitby za naše upevnenie vo viere a prekonanie krízy. Premena zla na dobro nech je v rukách najvyššieho, ktorému nič nie je nemožné. Ďakujem
|
Iveta: Ďakujem všetkým za modlitby, je to pomoc, povzbudzuje to človeka v nudzi
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||