| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
č.1656 IP: ...20.176 2016-01-01 17:01:22
maminka J. :
Velice vám děkuji za dosavadní pomoc. A nadále vás prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce. Maminka
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Petr: Děkuji vám mockrat za modlitby. Autoškolu jsem udělal úspěšně. Těd ještě udělat zkouškové období :D katka: Gratuluji :) taky mám čerstvě řidičák :) a taky mám zkouškové :) Petr: Dekuju uz jen to zkouškové a bude to dobrý:) taky gratuluji : katka: Děkuji :) je to super řídit auto :) ještě mi zbývají 3 zkoušky, snad to vše dopadne dobře, jako dopadla ta autoškola :) Petr: jo zo mas pravdu :) jeste mi zbyvaji dve zkousky hned ve čtvrtek z matiky a pak dalsi čtvrtek a budu to mit za sebou katka: Zbývají mi taky 2 zkoušky, snad to dobře dopadne :) modlím se každý den... Petr: Doufam ze to dopadne dobře, taky se za to modlím každý den :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
J.: Velmi Vám děkuji, na konec to dopadlo dobře... katka: To jsem ráda :) Anna: Já taky !!!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Zkuste za to Pánu Bohu poděkovat
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1668 IP: ...244.19 2016-01-06 17:18:18
Adriana :
Prosim Vas o modlitbu,aby bola cela moja rodinka zdrava a stastna. Aby moj vztah s mojim milovanym priatelom bol velmi pevny a silny, plny lasky, romantiky, dovery, vernosti, porozumenia, respektu a harmonie . Nech sa na seba pozerame ocami lasky a aby nam nas vztah vydrzal navzdy. Nech sa zo dna na den milujeme viac a viac. Dakujem Vam velmi pekne ,ze sa za mna pomodlite :)
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Z.: Moc děkuji za každou modlitbu.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: jak to dopadlo ? : mnohokrát děkuji,proběhlo to dobře,Pán Vám žehnej
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1675 IP: ...76.138 2016-01-08 08:35:39
mama :
V prvom rade Vám chcem zapriať v novom roku veľa Božích milostí a poďakovať za všetky modlitby v minulom roku.
Chcem Vás zároveň poprosiť o modlitby za môjho syna Daniela, ktorý má v pondelok ťažkú skúšku. Poproste Pána o dary Ducha svätého, usilovnosť pri príprave a pomocnú ruku pri skúške. PBZ |
: 2 Po šesti dnech vzal s sebou Ježíš jen Petra, Jakuba a Jana a vyvedl je na vysokou horu, kde byli sami. A byl proměněn před jejich očima. Marek, Kapitola 9
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Babi-č-ka: Děkuji mockrát.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1678 IP: ...80.189 2016-01-09 00:15:42
Jana-Marie a František :
Milosrdný Bože, vroucně prosíme o modlitbu, aby nás už nikdy v životě nepotkala od syna a dcery taková křivda a pohrdání. Milosrdný Bože, ať se jejich srdce a mysl obrátí zpět k pravdě a k nám, jejich smutným rodičům - prosíme Tě, smiluj se. Upřímně děkujeme.
|
Jana-Marie a Fr: S vděčností v srdci moc děkujeme.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
an.marie: Jsem Vám moc vděčná . Děkuji moc. Ivana : mnohokrát děkuji,ve čtvrtek dám vědět,jak to dopadlo. Ivana : Státnice je složená,ještě jednou děkuji za přímluvy. Anna: To jsem moc ráda ! Gratuluji :-) !! katka: Gratulace a velká radost, i když Vás neznám :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1680 IP: ...99.157 2016-01-11 13:59:58
anežka marie :
Strach, panika a vyděšenost,děsivá ůzkost jsou mými kažodenními i nočními průvodci.Už se nemůžu vůbec obrátit na Boha,protože okamžitě přichází děsivý atak.Jsem prokletá? Bůh mě trestá? Nestojí o mě? Vysmívá se mi?Nikdo mi nevěří, prý to není možné. Manžel taky nevěřil, ale už věří, protože je toho svědkem, a nechápe.Psychiatři a léky nepomoly,Gregoriánské mše nepomohly.Když to šlo,abych přistupovala ke svátostem, každý den roky, nepomohlo.Teď už nemám sílu, a už vůbec ne odvahu. Melu z posledních sil, protože už to trvá přes 35 let a zhoršuje se to. Můžete pmoct??????!!!!!!!!!! Prosím.!!!!!!!!!!
|
: 16 Nadto po všechny dny jídal ve tmě, a takového hoře, nemoci a hněvu! Kazatel, Kapitola 5 Anna: já mám tyhle stavy z některý kávy, to jsem měla dva roky, než jsem na to přišla, že to je kávou jana: a co exorcista na to? jana: zkuste řeckok.českého exorcistu, Adolfa J.Pleskače, je k dohledání na internetu an.marie: exorcista mi řekl, že nejsem posedlá. mám prý jít k psychiatrovi. Ale to nebyl J. Pleskač jana: rozhodnutí je na vás.Já bych ho zkusila i tak :) an .marie: už jsem mu včera namsala mail. Děkuji. jana: jsem s vámi v modlitbách,a nejen já,ale sestřičky sv.Františka,kam jsem volala.Nebojte se,Bůh vidí vaše boje a neopustí vás,at to vypadá jak chce!!Věřím,že najde řešení a vám se uleví.Moc vám to přeju a pevně Mu za vás věřím!! +++ !:) :) an.marie jsem V: am: Jsem Vám moc vděčná a moc děkuji. an. mar.: Je to týden, co jsem psala A. Pleskačovi, ale vůbec se neozval. Taže tato možnost padla. Nikdo nestojí o mé problémy. jana: zkuste P.Marius Leszko-733 742 999,od r.2015 je pověřěn jako exorcista,římskokatolík,farnost Radešínská Svratka a Olešná.Neházejte hned flintu do žita,nenechte se hned znechutit.Důvěra Bohu a P.M. je ohromná věc.Bojujte boj víry a naděje,o tom je náš živo jana: paní Anežko,mám se vás zeptat,jestli se vam v min.týdnu alespon trochu ulevilo.Otázka je od sestřiček.Jinak pokud by jste měla zájem,napsala bych vám více něco k vaší situaci přes emil.Mám agnusdei269@gmail.com Vilma: Zkuste P.Havláta exorcista z Vranova. Je možné vyloučit "něco" zlého v domě? Vysvětit dům a poslechnout kněze. Taky někdy může pomoci přestat bojovat. Vrhnout se na službu pro potřebné, nezabývat se sebou. an.mar: Za ním jsem byla, doporučil mi psychiatra, dům vysvěcený byl a dělám vše pro druhé, ale chybí mi síla. Psychiatr a léky mi vůbec nepomohly. A ne, že bych je brala třeba 2 měsíce, ale roky. AM. Děkuji. Vilma: Dalo by se zapátrat i dle nemocí tělesných. Kdybyste chtěla, napište mi na mail a do předmětu napište ABC svatých, abych Vás nevymazala jako spam. Pokud máte základní onemocnění či potíže, vše i opakující se zdráv.problémy, budu se snažit odpovědět co tra : Co trápí duši. E-mail: kelikes@seznam.cz
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1683 IP: ...20.176 2016-01-13 11:52:06
maminka J. :
Milí, velice vám děkuji za dosavadní pomoc. A nadále vás prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení, daru křtu pro Milana a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce; a za záchranu jejich manželství. Maminka
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.1686 IP: ...20.176 2016-01-14 07:49:00
maminka J. :
Pro vás pro neteř Alenku a dále pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, křtu, tělesného, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce; a za záchranu jejich manželství. Maminka
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||