| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
:
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.2020 IP: ....3.106 2016-07-28 11:41:48
Anna :
Prosím vás za mého známého, který je plný vzteku, nenávisti a pomstychtivosti, za klid v jeho duši, za bázeň Boží, poslušnost a odevzdanost do Boží vůle, osvobození od všech zlých duchů a naplnění Duchem svatým, děkuji moc, je to moc naléhavé, prosím moc za přímluvu
|
: aby složili důvěru v Boha a na Boží skutky nezapomínali, aby zachovávali vždy jeho přikázání, : 46 A půjdou do věčných muk, ale spravedliví do věčného života." Matouš, Kapitola 25 : 10 Podle toho lze rozeznat děti Boží a děti ďáblovy: Není z Boha, kdokoliv nečiní spravedlnost a nemiluje svého bratra. 1 Janův, Kapitola 3
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: 15 Ty však, Panovníku, jsi Bůh slitovný a milostivý, shovívavý, nejvýš milosrdný, věrný. Žalmy, Kapitola 86
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.2026 IP: ...22.165 2016-08-03 21:46:24
Ingrid :
Velmi pekne prosim o modlitby za moju susedu Janu Ď.,ktora nas v tychto dnoch opustila,za jej dusicku,aby ju nas Otec Nebesky prijal.Bola uzasny clovek,ale mala tazky zivot,velmi mi bude chybat.Dakujem Vam a nech Vas vsetkych Pan Boh vyslysi vo Vasich prosbach.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.2028 IP: ...76.138 2016-08-04 08:35:24
Jana :
Poprosím o modlitby za moju rodinu, nech nám dá Pán zdravie, pokoj v rodine, dobré vzťahy medzi všetkými členmi. Zároveň nech si moje deti nájdu správne miesto v živote, nech nie sú lenivé ale pracujú na sebe a zúročujú talenty, ktoré im boli dané. A nech im Pán dopraje dobrých partnerov. PBZ
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.2030 IP: ...12.140 2016-08-04 21:08:10
Prosba :
Začal jsem mít velké problémy s vírou. Moc moc prosím o modlitby za to, abych neodpadl o víry v Boha, ale aby mě Bůh podepřel a pomohl mi tuto krizi překonat. Jsem v permanentím stresu, jelikož jsem částečně přestal věřit v Boha a částečně tuším, že asi existuje a hrozně mě to trápí, že jsem ztratil tu jistotu, že existuje.Jak jsem se dostal do této krize by bylo na delší vyprávění, ale prosím moc o modlitby, aby mě Bůh udržel ve víře a aby mě hlavně zbavil toho strašného stresu, který mě kvůli této krizi stále ničí. Byl bych moc vděčný, kdybyste se za mě někdo pomodlil třeba růženec nebo korunku k božímu milosrdenství, i když já sám se za to snažím modlit, modlitba mi působí hrozný stres a nepřináší mi skoro žádnou úlevu, tak jsem se obrátil na vás, abyste mi vašimi modlitbami pomohli, pánbůh vám to v nebi nekonečně odplatí a já se za vás taky budu snažit modlit. Díky...
|
: Taková obtížná modlitba má určitě ještě větší hodnotu, než když se člověk modlí v klidu. Ale to je dobrý nápad, říct rovnou co se máme pomodlit, to zkusím nějak sem přidat :-) : 8 Ačkoli to byl Boží Syn, naučil se poslušnosti z utrpení, jímž prošel, Židům, Kapitola 5
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.2037 IP: ...25.130 2016-08-09 20:55:19
Jana :
Dobrý den, moc prosím o modlidby za mojí 3 měsíční dceru, které hrozí, že má vážné genetické onemocnění neurofibrozu, bohužel nám nezbývá než čekat jestli během prvních let života prokáže, v prvních letech se objevují pigmentové skvrny, zatím má dvě objevila jsem novou a už mám vůbec hrůzu dceru převálcovat zda nenajdu další, moc děkuji
|
Jana: Dekuji za vaše modlidby, alespoň já se cítím psychicky o trochu lépe, než před pár dny jsou objevila u dcery další pptencionální důkaz o nemoci našeho miminka. A.: já vím že mě lehce se to říká, ale opravdu Pán Ježíš má všechny prostředky, jak to vyřešit. : co takhle vidím v okolí, tak se to těm lidem začne řešit vždycky, když se smíří s tím nejhorším, co by mohlo nastat.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Marie E.: zkuste tu novénu ke svatému Charbelovi !!!! mě to vyléčilo z posedlosti, která trvala 3 roky !!!! : Novéna
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.2040 IP: ...51.184 2016-08-10 19:49:20
Adriana :
Milé sestričky, úprimne Vás prosím o modlitbu, za môj vzťah s mojim priateľom, nech trvá navždy, nech si rozumieme a nech je medzi nami čistá láska a po čase nech príde aj bábätko. A ešte Vás prosím o modlitbu za moju rodinku, nech sú všetci zdraví a šťastní. Ďakujem Vám,nech Vás Boh žehná!
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
katka: To bude dobré, uvidíte! Určitě to dobře dopadne :) Anna: Vůbec se nestresujte, ale pokud byste to te´d neudělala, tak asi se máte ještě něco naučit, abyste jezdila potom bezpečně. Já jsem to udělala až napotřetí, ale tedko jezdim furt.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||