| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Je to už lepší ?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1888 IP: ...150.71 2016-04-27 08:45:21
mamka B. :
Prosím o modlitbu za uzdravení vztahů v naší rodině, za osvobození od Zlého synů Marti a Jirky, za uzdravení ze strachu a úzkostí, za dar opravdové víry, pokání a obrácení pro manžela a dceru Hedviku, za znovunalezení lásky a obrodu manželství dcery. Mamka
|
mamka B.: Pán Bůh zaplať za Vaše modlitby.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: Pán Bůh zaplať,za Vaše modlitby. : 9,5 dnes umřel .Děkuji za vaše modlitby. : : MOCKRÁT VÁM VŠEM DĚKUJI ZA MODLITBY
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Petr: Mockrat vám děkuji za modlitby ještě pár týdnu a budu to mít za sebou pokud to vše dopadne dobře Anna: A jak to nakonec dopadlo ? Petr: zatim cekam jeste na vysledky a bojuju s dalsimi zkouskami dekuju moc vsem kteri se za me modli moc si toho vazim katka: Taky teď dělám důležité zkoušky, někdy je to boj.... modlím se, prosím i vás o modlitbu. Taky se přimlouvám za ty, kteří maturují nebo dělají přijímačky na VŠ. Petr: Tak zatim zvladam dovre uz mi chybi jen jedna zkouska 8.6. Potom mam vsechno hotove...dekuju vsem za modlitby katka: V úterý jsem měla důležitou zkoušku, dělala jsem už několikátý pokus, vyšlo to!!!! Jsem moc ráda, moc se mi ulevilo. Další zkoušky snad půjdou dobře :) Petr: Tak jsem to všechno zvladl Petr: úspěšně a dekuju vsem za modlitby katka: To jsem ráda, já ještě ukončeno nemám, prosím o modlitby a děkuji těm, kteří se modlili. Síla modlitby je opravdu velká.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 8 Bohatstvím se člověk může vyplatit, kdežto chudý vyhrožování neslýchá. : 22 Kdybys pošetilce roztloukl v hmoždíři na padrť tloukem, pošetilost z něho nedostaneš. Přísloví, Kapitola 27
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1895 IP: ...43.167 2016-05-01 22:59:55
Lenka :
Prosba o pocítenie Božej lásky, otvorené srdce pre Pannu Máriu, rozhovor s kňazom, neodmietanie ľudí za Jakuba. Za to, aby pochopil lásku a našiel pravú pravdu a nežil v klamstve, ale úprimne hľadal pravdu a neodmietal ľudí, ktorých mu pošle Pán do cesty aby mu pomohli.. Za jeho vnútorné uzdravenie, za jeho rodové korene, za jeho rodinu a pokoj v rodine... Za jeho nový život bez okultizmu, mágie, a všetkého čo ho zväzuje a nedovolí mu prijať Boha ako Otca, ktorý nám dáva slobodu -- vďaka - modlitbu prosím na trvalej báze vďaka
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Daniela: Pán Boh zaplať ,za vaše modlitby
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1901 IP: ...42.195 2016-05-05 12:33:15
Anna :
Prosim o modlitbu za moju dceru ktora ma zavrhla a to z dovodu toho že ju zať na to všetko naviedol a brani jej stretavat sa s nami aj s vnukmi.Uzdrav jej zmyšlanie a prived ju k Bohu nech sa jej stav zmeni,nakolko pracuje mimo SK a deti su väčšinou bez nej,vychovava ich zat,ktoreho vychova nie je z tych najlepšich.Je bez viery k Bohu.Bože, prived ju naspät domov k detom.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Marie: :Pán Bůh zaplať za Vaše modlitby.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1904 IP: ...58.198 2016-05-09 09:45:00
Kateřina :
Modlete se prosím se mnou za manžela, má starosti, ještě jsem ho neviděla takhle zničeného...Máme finanční nouzi, bratr mu sliboval že ho přizve k podnikání, dělá mrtvého brouka, není ani schopen ho spravit o věcech jak se mají tak má nejistotu. Chce změnit zaměstnání, kde je již od svého mládí. Tak abychom poznali, co Bůh chce a aby nám požehnal. Máme malé děti 2 a 4 a abych si tedy našla práci na odpoledne a manžel mohl zůstat. Vím ale, že Pán může mít ještě daleko lepší nápad a plán :-D Pane smiluj se, Svatá Maria a Josefe a Svatý Toníčku, orodujte za nás. S díky za vaše modlitby.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.1905 IP: ...1.49.9 2016-05-09 16:06:29
anna :
prosim modlite sa za mna aj moji rodinu ja mam choreho manzela aj ja som stale chora aj ludi kolem seba aj susedstvo mam zlych aj sinom sa nedari preto ze sme cierni modlime sa cela rodina a prosime pana boha aj jezisa tak vas prosim aby sme mali len dobrich lidi aby nam dali pokoj a neosocovali nas my za to nemozeme aky sme a nech nam pan boh da zdravi celej mojej rodine aj mne a manzelovi pan boh zaplat dakujem amen
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: To se z celého srdce připojuju, to pomůže jen zázrak, aby každý den znova dostali velkou sílu a odhodlání žít správně, chtěli s tím bojovat a osvobodit se a důvěřovat v tom Bohu : který vyvádí vězně ke šťastnému životu
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1917 IP: ....168.2 2016-05-16 19:34:50
Štefan :
25.5.2016 jdu k výslechu na policii a 6.6.2016 mám hlavní líčení v tomto-byl jsem bezdomovec a kopáním a takovými pracemi jsem si vydělal na společnost kterou jsem si za 4 roky koupil.Když jsem začal podnikat tak jsem si lidově řečeno naběhl na podvodníka.Vše se motá kolem toho jak si ze me i dalších pár lidí udělal bílého koně a na nás si vydělal.Jsem moc nešťastnej,proto že mi i moje dnešní manželka nevěří a říká mi že jsem podvodník a lhář.Ano chtěl jsem se mít dobře a zároveň i pomoci dětem na Crna Gora-Montenegro-část bývalé Jugoslávie-je tam po válce a tyto děti běhají po silnicích a městech a nikdo se o ně nestará.Jsou tam ženy které mají malé děti,ale žebrají a jenom pohled na ně je bolestivý.Ano chci se mít dobře,je mi 60 let,ale můžu i pomoci tím že budu pracovat a dám i potřebným.Z vězení nikomu nepomůžu a nevím jestli bych to unesl.Nejsem podvodník a vůbec ne lhář.Ano jednám tak s lidma jako oni se mnou,ale ne zle.Věřím v našeho pána,panenku Marii i ve své anděly strážné-všichni mi už jednou pomohli v dobách kdy jsem byl bez domova-mám je v srdci i duši.Proto prosím o motlidbu aby vyšetřování a hlavní líčení ukázalo,že nejsem podvodník a nebyl jsem souzen a odsouzen.Nic jsem špatného neudělal.Moc děkuji. PS: Dal jsem slib ještě před tím vším,že se jednou vrátím a těm dětem pomůžu jak budu moci.Už na tom pracuji skoro 3/4 roku a mám i novou firmu.Zastávám názor,čím více práce a bohatých lidí bude budou se mít dobře i ti kteří jsou hladový.Právě my jim musíme pomoci.Z těch dětí můžou vyrůst jenom další co se budou snažit přežít a to ne zrovna čistým a slušným způsobem.Děkuji za vše i pomoc. Pán s Vámi a sluníčko v srdci.
|
Anna : Přesně tak, kdyby nebyli ti bohatí, tak kdo by dával těm chudým, kteří se o to modlí ? A i bohatý člověk může být chudý v duchu, když ho to bohatství nespoutává. Myslím na vás, ať vám to dobře dopadne : 6 Hle, jeho ránu zahojím a vyléčím, uzdravím je a zjevím jim hojnost pokoje a pravdy. Jeremjáš, Kapitola 33
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.1918 IP: ...13.117 2016-05-16 23:24:35
monika :
Požehnaný večer, veľmi Vás prosím o modlitby a prosby k Trojjedinému Bohu, za seba i za moju rodinu. Sami to nezvládneme. Vládne u nás nepokoj, napätie,zamotala som sa do klamstiev, problémov, nenachádzam riešenie.Pane úpenlivo Ťa prosím,ak sa to Tebe páči a mne to bude na spasenie duše užitočné, prosím Ťa, ponáhľaj sa mi pomáhať.... PBZ
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1920 IP: ....31.29 2016-05-18 19:31:04
Lucka :
Milé modlitbové spoločenstvo, z celého srdiečka Vás pokorne prosím o modlitby za môjho brata, ktorému sa nedarí momentálne v skúškovom období, aby dostal silu do učenia a budúci týždeň to zvládol na opravnom termíne. Taktiež prosím o ďalšieho brata, ktorého čakajú budúci týždeň štátnice, aby ich s Božou pomocou zvládol, aby si potiahol niečo bude vedieť. V ten istý deň mám aj ja ťažkú skúšku z patológie, prosím z celého srdiečka o modlitby, aby som si potiahla nejakú dobru otázku a aby som to spravila, vážne je toho veľa.
Ale verím, že spoločné modlitby pomôžu..pretože "kde sú dvaja alebo traja zhromaždení medzi nimi..." Amen ! ďakujem :) |
katka: Modlím se. Mám příští týden zkoušku, nezvládla jsem ji a mám už třetí pokus. Je to velmi důležité, pak mě ještě čekají další zkoušky. Věřím, že to půjde, jen to ještě bude trvat. Děkuji :) katka: Zkoušku jsem zvládla, děkuji všem za modlitby :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||