| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Ludmila: Děkuji za modlitby, vypadá to, že se problém zdárě vyřešil. Ludmila: Ale ne úplně - stále prosím o modlitby za pokoj v srdci pro všechny členy rodiny. Děkuji. katka: Též jsem na dobré cestě řešení problémů. Zatím se to nevyřešilo úplně všechno, ale aspoň část a za to jsem moc ráda. Už jsem i líp spala, konečně. Prosím o modlitby a děkuji za ně.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3128 IP: ...129.50 2017-10-12 21:37:12
katka :
Zde překládám své svědectví Pompejské novény: Skrze tuto novénu člověk dostává i to, o co by se nikdy ani neopovážil prosit. Problémy, které nastanou, se vyřeší. Často se vyřeší způsobem, který by mě nikdy ani nenapadl. Denně se dějí zázraky. Lidé kolem mě se chovají jinak, sama si všímám věcí, které jsem dříve neviděla, mnoho situací se vyvíjí nad očekávání dobře atd. Mohla bych vyjmenovat seznam věcí, které jsem dostala. Určitě by nebyl celý, protože hodně věcí považuji za samozřejmost. Zdraví, finanční situace, studium, přátelství, víra… to vše a mnohem více jsem obdržela, i když se modlím za jiné. Vše se vším souvisí. Myslím na ostatní, modlím se za úmyslem víry pro cizí lidi… Snad se jednou dozvím, zda byla moje prosba vyslyšena. Nějaké náznaky toho, že se opravdu něco děje, jsem viděla. Na této modlitbě vzniká závislost, protože si den bez ní ani neumím představit. Vždy si najdu čas, únava téměř vždy naráz zmizne. Věřím, že Panna Maria se vždy postará. Jen člověk nedostane vše hned. Musí věřit, že vše přijde v pravý čas. Hodně účinná je i Korunka k Božímu milosrdenství, protože v této novéně dostane člověk vše, oč prosí, bude-li to shodné s Boží vůlí (z Deníčku sestry Faustyny). Vřele doporučuji všem, i těm, kteří váhají a myslí si, že nezvládnou pomodlit se 3 růžence denně. Tyto modlitby nikdy nepřestanou překvapovat a jako dítě čekám na další zázraky, které se dějí v každodenním a naprosto obyčejném životě. Mám dojem, že Panna Maria si takto přitahuje lidi k sobě. Je to opravdu neodolatelná novéna.
|
Anna: To musím naprosto souhlasit, to jsou neskutečný neuvěřitelný zázraky, a to jsem se to modlila přitom dost nedokonale. 10.10. jsem začala další. Ono co se týče jiných lidí, tak je to nadlouho, ale : za sebe, když třeba nevím jak něco udělat (normálně takový věci, třeba v domácnosti, nebo na úřadech, a nebo ve vztahu k jiným lidem, nebo pochopení něčeho, něco se naučit, tak to je skoro okamžitě. : A co se týče té Korunky, to taky. S tím mám ještě jinou zkušenost, že si podle toho úplně můžu plánovat, jaký bude den, když je třeba za pohany, tak to se dějou různý horory a 7. den je zase hezký :-) : Rozpis korunky na celý rok až do příštích Velikonoc katka: I ta novéna ke mě přišla v pravý čas :) kdysi jsem o ní četla v časopisu Světlo, ale říkala jsem si, že modlit se 3 růžence denně není pro mě, že na to prostě nemám čas... a jde to! :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3130 IP: ...30.240 2017-10-14 10:20:52
Vivat Ježiš Kristus :
Prosím o modlitby, aby sa v stredu zjednotilo milión detí v modlitbe svätého ruženca za pokoj a jednotu vo svete a našli sa ľudské srdcia, ktoré im v tom pomôžu a budú ich sprevádzať. Ružencová Panna Mária, mamička Naša, oroduj za nás a pomôž svojim milovaným deťom. Pane, prosím ťa o tento zázrak. Zjednoťme sa v modlitbe a pomôžme zmeniť ľudské srdcia a svet. Vdaka Ti Pane za každého, kto nabral odvahu ťa nasledovať.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Ludmila: Já aspoň malou... Pán zná náš úkol,vytrvejme. Anna: Amen !
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
katka: Jde do tuhého.... rozhoduje se o budoucím vývoji celého života, ukončení školy, hledání práce... přitom obojí se ne a ne pohnout Anna: Ono většinou se to všechno prolomí, až když se člověk doopravdy smíří s tím, že se to nestane, nebo že to nebude tak dokonalý, jak by za to svoje úsilí očekával. katka: To máte pravdu :) a děkuji, tímhle jste mi připomněla situace, které už vlastně nastaly mockrát.... jen jsem si to neuvědomila a myslela jsem si, že toto je nejhorší, co se mohlo stát, vždyť se to už stalo xkrát a vždy to dopadlo nad očekávání dobře :) Anna: no to jo :-) ale mě se to stává taky pokaždý znova, vždycky ten současný problém mi připadá nejhorší. No ale čeho se bojím nejvíc, abych neodpadla, kdybych se měla dobře, s tím pořád musím bojovat.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3139 IP: ...58.198 2017-10-18 17:37:12
Vilma♥ :
Zdravím a děkuji za vaše modlitby! Celá farnost se modlíme za našeho bratra Martina. Byl na operaci části nádoru mozku, prosíme, aby se na něm ukázala Boží sláva a uzdravil se. Prosím dále za všechny mladé lidi a děti. Za svou rodinu, za sebe prosím, aby mi Bůh poslal východisko a pomohl mi.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.3140 IP: ...36.209 2017-10-19 22:27:55
vilemína :
Dobrý večer, nemám už sílu rozepisovat co mě trápí, nikdy nikomu nechci ublížit,proč mi jiní ubližují..ponižují..vždyť já se taky modlím za druhé....vím..jsou horší věci..já už nemám ale sílu,prosím o modlitby...moc prosím..Pán Ježíš ví co mě trápí..nevím co dál..dělat,čekat..promiňte že to nepopisuji...děkuji Všem kdo by se za mě chtěli pomodlit.Děkuji
|
vilemína: Velice Vám všem děkuji, moc si toho vážím a dodáváte mi sílu,moc děkuji a přeji Vám ať se Vám daří zvládnout co potřebujete...já nevím zda zvládám..děkuji ale že existují lidé, kteří ač jsem nepopsala problémy se za mě pomodlili...Pán Vám to oplať . Anna: Ale napsala jste to od srdce a taky jste dobře napsala, že Pán Ježíš to ví, a taky vám chce v tom pomoct a podle toho někoho přivede k té modlitbě, my v tom nemáme žádnou zásluhu, ale díky za to přání :-) vilemína: Děkuji Anno za Vaši odpověď.Myslím že máte zásluhu...hřeje mě pocit, že na mě někdo myslí nezištně a hlavně při tom nic nevyčítá...vždy se snažím vysvětlovat,ale nikdo nechce vyslechnout opravdově. To je na déle...a i tak nevím s kým si promluvit.. vilemína: Nikdo nechce mluvit do hloubky..v klidu..každý se hned urazí...mluvím se Svatými. v duchu vilemína: nevím co je správné,říkám co ctím.. vilemína: cítím...doufám že mě chápou,lidi mě nechápou...snad mají moc svých starostí a nemají čas na rozhovor...já už si ale nevím rady, chci po vše h trápeních trochu žít radostně...hledám odpověď tak dlouho, a nevim kde ji najít...co se mi opakuje je to,že se pr vilemína: prý starám o druhé a ne o sebe...mě ale přijde že se neumím postarat ani o sebe, jen se bojím o druhé a stále nad tím přemýšlím. Možná neum žít? Nevím jak realizovat to co chci prożít, chtěla bych i to i pomáhat, możná neumím ani jedno? Bývalý mu mě bil, vilemína: oprava..muž,...nevím jak ve všem dál,to nejde napsat zkráceně asi, chtěla bych uż trochu prożít co chci a aby bylo vše v pořádku. Promiňte za mé výlevy..Děkuji za vyslechnutí. Díky. Ludmila: Pán zná Vaše trápení a těm, kdo se za Vás modlí,stačí vědět,že se modlí za Vaše dobro.Připojuji se a doufám v brzkou úlevu. vilemína: Moc děkuji. Anna: To přesně vím, o čem píšete, to jsem taky zažila něco podobnýho, to ještě nebyly mobily ani internet a na telefon jsem musela kilometr do veřejný telefonní stanice a to nebyl čas mluvit. A stejně mi nikdo nerozuměl, protože všichni měli takový normální : běžný starosti, ale ne takový jako já a vůbec mě nechápal nikdo, ani mi neporadili a ani mi nemohli pomoct, hrůza. A to trvalo kolik let, možná 7 to nejhorší období. Ale vychovalo mě to, naučilo mě to spoléhat jen na Boha. Protože z lidí mi nikdo nepomohl : i když se snažili, ale spíš mi tím uškodili. Ale to nemohli vědět, oni to mysleli dobře. To je opravdu otázka, proč se vám to děje, jestli si tím třeba máte něco zasloužit, nebo se něco naučit ? Takhle to bylo u mně. katka: To je v pohodě, taky sem píšu, co mě trápí, v naději, že modlitby ostatních mi pomůžou. A stalo se a stává se pořád :) jsem za to moc ráda. Píšu i průběžně, jak se situace vyvíjí. A popravdě pocit, že vám pomáhá někdo, kdo vás vůbec nezná, je opravdu katka: zajímavý a výjimečný. vilemína: Děkuji Katko, ať se Ti daří...jsi hodná. Děkuji všem kdo se za mě pomodlili z celého srdce, přeji Vám všem jen to nejlepší, moc si toho vážím. katka: Děkuju :) ať se daří i Vám :) katka: A mockrát děkuji všem za modlitby.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3142 IP: ...239.30 2017-10-21 12:13:00
Zuzana :
Prosím o modlitby o milosť, božie požehnanie, pomoc a ochranu Najsvätejšej Trojice a Panny Márie pre seba, muža, ktorého mi Pán vybral za manžela, za požehnanie pre našu lásku, priateľstvo, manželstvo, rodinu z jeho i mojej strany a za prijatie v našich rodinách. Pane požehnávaj našu prácu, službu, vzťahy, všetko čo nám je zverené. Za vzájomnú lásku, úctu a dôveru. Svätý anjeli a archanjeli bojujte za nás. Duchu svätý, ved nás v Tvojej sile, múdrosti a odvahe. Naši anjeli strážcovia a naši nebeský patróni orodujte za nás a pomáhajte nám. Ďakujem za každú jednu modlitbu a žehnám Vám. Nech Vás pán žehná a udelí milosti, ktoré potrebujete a za ktoré prosíte. Chvála a vdaka Ti Nebeský Ocko.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.3143 IP: ...35.108 2017-10-21 21:08:14
Maria :
Prosim o modlitby za zosnulu mamicku Mariu nech odpociva v pokoji a vecne svetlo nech jej sviety a prosím aj za otca aby uz nepil nech najde správnu cestu pane pomoz prosím o modlitby aj za celu moju rodinu B.nech nas pan ochrani od vsetkeho zla pane bud smani ochran nas dakujem
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Zúfalá mama: Dakujem vám, drahí bratia a sestry za modlitby, zdá sa, že liečba začína pekne zaberať. Neuveriteľné, ako je silná mdlitba. Pán Boh zaplať. katka: Tak to je super!!!! :) taky prosím za svou sestru, dneska jí mají potvrdit diagnózu a snad nasadí i léčbu. Mockrát děkuji Zúfalá mama: Samozrejme,moje nasledujuce modlitby budu smerovat k vašej sestre. katka: Moc Vám děkuji. Snad je vše na dobré cestě a začne se léčit.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||