| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
: 19 Lekal jsem se hněvu a rozhořčení, jímž se Hospodin proti vám rozlítil, aby vás vyhladil. A Hospodin mě vyslyšel i tentokrát.
Deuteronomium, Kapitola 9Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: kéž nám všem i našim dětem dá Bůh odolnost proti všem závislostem a nemocem !!!!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3218 IP: ....81.74 2017-12-03 19:34:46
*S :
Moc prosím o modlitby, mám nevěřící rodiče- kromě kouření, alkoholu a poruchy potravy mojí starší sestry se k tomu přidalo ještě matčino podvádění (ne, s jedním chlapem). Přišla jsem na to díky facebooku, a nikdo jiný to neví. Netuším, jak mám zakročit. Jen se modlím, aby naše rodina zůstala pohromadě (pokud je to ještě možné). Vím, že to zničí jak celé Vánoce, tak i celý život nám všem. Hlavně mé malé sestřičce. Taťka však musí vědět pravdu. Mamce se nedokážu podívat do očí. Mám strach, že to mamce nedokážu už nikdy odpustit.
|
: Ještě si to rozmysli, možná je to všechno jinak !!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Ockova dcéra: On ťa počuje, len musíš byť trpezlivá. On čaká, či mu zostaneš verná. To je skúška tvojej viery. Nech ťa Pán žehná. Lucia: Dakujem pekne, mozno prave toto som potrebovala pocut., len je to tazke niekedy uz nevladzem. BOH Ta zejnaj Anna: A moje dcera měla podobný pocit, ale zrovna když přišla do kostela, tak tam říkal kněz, že ty věci se začínají dít už v tu chvíli, co se modlíš. : akorát asi některý trvají dýl, když to jsou větší věci Lucia: Dakujem vam krasne, vase slova ma povzbudzuju. Pan Boh s Vami katka: Já můžu opět potvrdit jen ty nejlepší zkušenosti s Pomepejskou novénou. Modlím se ji teď už nepřetržitě. Je pravda, že věci, za které jsem se modlila, se děly už když jsem se začala modlit, jen jsem se o tom dozvěděla později, až přišel správný čas. katka: Přidávám odkaz na stránky, které jsem našla: http://www.o-ruzenci-panny-marie.estranky.cz/clanky/pompejska-novena.html Lucia: Pompejska novena je prekrasna, uz som sa ju modlila dvakrat. Panna Maria urcite stoji pri mne.Pan Boh zaplat za tuto krasnu stranku, prostrednictvom nej som sa dozvedela o Pompejskej novene. Anna: Musím se přiznat, že se mi to povedlo jen jednou zatím, asi před 2 měsíci jsem chtěla znova ale prostě jsem to nestíhala. Ale naštěstí dcera mě donutila, že se modlíme každý den celý růženec, a docela mi připadá, že to pomáhá stejně, jako když se modlím : sama ty 3 růžence. Docela jedna taková dosud neřešitelná věc jakoby má tendenci vyšumět doztracena, snad to není jen ticho před bouří katka: Já se modlím svoji šestou a sedmou novénu současně (ano, 6 růženců denně, protože situace je špatná, ale zlepšuje se). Jen jednu novénu jsem nedokončila a vlastně ani nevím proč... je to škoda, ale snad se k tomu úmyslu někdy vrátím. Anna: cože !!!!! to jsem se modlila asi jednou to bylo asi 4 dny, kdy se mi zdálo, že mi jde o život, ale dlouhodobě bych to nezvládala. A máte se s kým modlit, nebo je to jen na vás ? katka: Modlím se sama, sama jsem se do toho pustila a jsem na tom asi závislá nebo co :D hlavně jsem to strašně kritizovala, kdo se může modlit 3 růžence denně, že na to mají čas jen řeholní osoby, u kterých je to 'jejich práce' se modlit. No ale okolnosti : mě k tomu donutily, nedá se nic dělat. A asi budu pokračovat dále.... katka: Vlastně už i 4. a 5. novénu jsem se modlila současně, jednu končím 26.12. hned začínám další.. už se modlím bez pauzy, dny bez novény prostě nejsou ono :) bylo by možné do levého sloupečku jak jdou odkazy na této stránce přidat i nějaký odkaz jak se tuto : novénu modlit? Anna: no to tam přidám, ale nevím, kde je to to nejlíp vysvětlený. Anna: já zas takhle jsem závislá nebo spíš cítím, že se to mám modlit, to jsou ty korunky a ten růženec s dcerou. Ono se to docela mění během času. Jednu dobu to byly ty anglické růžence, pak zase na ty úmysly Panny Marie : já jsem se drív pomodlila stěží desátek. Teď taky nevynechávám ani den. To není pověrčivost, ale myslím, že to od nás Bůh chce v téhle době. katka: Myslím, že nejlíp je to vysvětlené v PDF dokumentu: Pompejská novéna. Občasník ze života římskokatolické farnosti v Lysé nad Labem., dá se stáhnout na internetu katka: Děkuji za přidání novény. Snad pomůže i ostatním, kteří se s důvěrou obrátí k Panně Marii. Budu se modlit stále.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3225 IP: ...104.98 2017-12-10 10:01:16
Karolína :
Prosím o modlitby za seba, o múdrosť a dary ducha svätého, pokoj, zdravie, lásku, radosť a vieru. Aby mi Pán dal silu s odvahu neobzerať sa späť a nasledovať ho. Za uzdravenie a oslobodenie seba, celej moje rodiny, za božiu pomoc, ochranu a milosti pre nás. Panna Mária, vypros mi dobrého muža, ktorý ma bude naozaj milovať, prijme ma takú aká som, bude chrániť moje srdce, starať sa o našu rodinu a bude mi verný. O muža, ktorý ťa bude milovať a nasledovať. Ježišu, urob zo mňa ženu, ktorou si ma povolal byť, aby som plnila tvoju vôľu, poslanie a povolanie, ktoré si mi dal a mňa pre meň na ženu, ktorú môj milovaný potrebuje a ktorá mu bude robiť radosť. Statočnú ženu z knihy prísloví. Nech je zvelebený Pán za všetko. Chvála a sláva Ti Pane. Nech Vás Pán žehná, ochraňuje a udelí m ilosti, ktoré sami potrebujete. PBZ
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Anna: Už máte nějaké výsledky ?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: Pozdravujte Vaši maminku, a že má hodnou dceru :-) a jak se má Vaše maminka ? Jana: Maminka se má dobře.Ma mě.Ja jsem sama. Anna: To mě mrzí moc, to bychom se měli modlit taky za Vás. Jana: Mi samota nevadí.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
katka: Myslím na tebe. není to tak dávno, co jsem totéž prožívala a teď školu dodělávám... není to o nic lehčí, ale s pomocí Boží jde vše! :) Tobias: Dakujem Katka
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3232 IP: ...86.253 2017-12-11 12:53:12
Tina :
Drazí v Kristu, moc prosím o modlitby za uzdravení mé maminky, dar víry, zdraví pro dcerku, za dobrý průběh těhotenství, za zdraví mého bratra, manžela a celé rodiny, za Boží požehnání, ochranu Panny Marie a požehnanou dobu nejen adventní,klid do našich duší a osvícení Duchem svatým. Je to mnoho úmyslů, přesto moc prosím. Děkujeme za všechny přijaté dary.Pán Vás všechny ochraňuj.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Anna: Jsou nemocní ?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.3242 IP: ...58.198 2017-12-14 13:43:11
Vilma♥ :
Chvála Kristu. Děkuji Bohu za dar který mi dal. Prosím, kéž můžu malovat obrazy a psát. Nemám štěstí na práci...doktor mi napsal antidepresiva, nevím co mám dělat. Manžel se zlobí...děti nejsou v pohodě...prosím Pane, pomoz mi. Děkuji všem za modlitby. Prosím ještě za nemocné kamarády, obzvlášť za Martina a Verunku a Libora. Věřím Ti Pane ♥
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
vilemína: Velice Vám všem děkuji, je těžké vysvětlovat,mám pocit že jsem snad prokletá nebo byt kde žiji,nemám sílu, cítím,že už jsem vyčerpaná, chtěla bych už nebo ještě ? trochu normálně żít.. nevim jak to vysvětlit, děkuji za radu modlitbu cokoli .. vilemína: všem děkuji a přeji Vám klidné svátky a ať se v dalším roce vše zlepší ,mnoho štěstí a zdraví všem. Anna: Vám taky přeju krásné svátky a hlavně radost a Boží požehnání ve všem !!! a díky ! katka: Přidávám se a také přeji všem jen dobré, hodně štěstí a zdraví a aby byl rok 2018 úspěšný pro všechny! S Boží pomocí jde vše :-)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||