| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: ♡
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se. Sv. Panno Maria, oroduj. Sv. Kateřino Sienská, oroduj. : + Jana Rita Anna: Doufám, že je to v pořádku. Anna: Jak to dopadlo ?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se. Sv. Zikmunde, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: +
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Sv. Panno Maria, Kněžno máje, oroduj. Sv. Josefe, oroduj. Dělníku sv. Josefe, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Josefe, oroduj. Dělníku sv. Josefe, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.7849 IP: ....168.5 2023-05-02 07:06:12
Anna :
Prosím o modlitbu za dceru, která má už druhý den vysoké horečky, k tomu kašel, a špatně polyká, a když jí chci dát napít, tak z toho dostane epileptický záchvat, děkuji za každou modlitbu, co mám dělat, jestli máme volat záchranku nebo se to nějak uklidní
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se. Sv. Panno Maria, oroduj. Sv. Zikmunde, oroduj. Sv. archanděli Michaeli, oroduj. Sv. archanděli Rafaeli, oroduj. Anna: Tak včera zemřela, ale bylo to pro ni vysvobození. Děkuji všem za modlitby, už je v nebi. Ludmila: Prosím o sílu pro Vás a pokoj pro ni. : ♡
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.7853 IP: ...243.57 2023-05-03 19:41:04
Marcela :
Prosím o motlitbu za naší rodinu aby nás pořád někdo neřešil aby jsme si za svymi názory stály a nemusely dělat pořad něco co sami nechceme a to jen proto aby byly všichni ostatni spokojeni pane bože proc se musím pořád ohližet na druhe lidi když ja se o nikoho nestarám a neříkam druhym co se hodi a co ne .Děkují za vaše motlitby
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se. Sv. Panno Maria, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Sv. Panno Maria, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Neposkvrněné Srdce Panny Marie, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Neposkvrněné Srdce Panny Marie, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.7863 IP: ...25.154 2023-05-06 20:11:46
Rodina :
Prosím za sílu pro moji mámu a celou rodinu aby jsme všichni dokázali překonat bolest po náhlém úmrtí naší 26 leté sestry, která celý život trpěla těžkou epilepsií. Prosím tě aby naše máma našla nový smysl života a měla stále víru v Boha, že vše co se děje, ma nějaký vyšší smysl, že my za nic nemůžeme, že vše je v boží vůli. Amen. Moc děkuji za každou modlitbu.
|
Anna: díky moc .... Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Neposkvrněné Srdce Panny Marie, oroduj. : ♡ : ♡ : ♡
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.7865 IP: ...24.122 2023-05-06 22:02:00
kattka :
Prosim Vas o modlitbu za nasu rodinu mna otca mamu...Aby sme sa nestarali do druhych ludi...Lebo mam pocit ze v mojom okoli je nieco akokeby hm, zacarovane, zakliate, hm pobosorovane ,neviem akoto nazvat, je mi s toho dost zle...Ako keby sa nam nieco vratilo len preto ze sa niekto z nas zastaral do druhych ludi...Vraj nasa obec bola aj v minulosti nejak prekliata,ked boli vystahovani nasilu karpatsky nemci..Aj tak sa mi tu dost zle zije....Vas o modlitbu vdaka...kattka...
|
Anna: To je úplně reálně možný ... modlete se každý den korunku k Božímu milosrdenství, udělejte si 9 prvních sobot včetně měsíční zpovědi, pouštějte si doma večerní přenos z Medjugorje (nemusíte u toho sedět, stačí to mít puštěný), každý den růženec, nejlépe společně s někým a uvidíte. I tak ale trvá nejmíň rok, než je vidět nějaký pokrok. My jsme bydleli v bytě, který stavěli vězni, tam to bylo podobný. Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Neposkvrněné Srdce Panny Marie, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jana Rita Anna: Pane Ježíši Kriste, smiluj se. Zmrtvýchvstalý Ježíši, smiluj se. Sv. Panno Maria, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Přej a bude ti přáno, že se nestydíte : - Ludmila: Óóó, hrůzo! Jak by se někdo za něco takového mohlo modlit? Mimochodem, přání zla má vždy silný zpětný ráz pro odesilatele.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana Rita Anna: Sv. Panno Maria, oroduj. Sv. Panno Maria, Prostřednice všech milostí, oroduj.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||