Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.145 IP: ...184.50 • 11.01.2009 11:08
Monča:
Prosím o modlitbu za mého přítele, který opadá od víry, ať opět nalezne cestu k Bohu. Moc vám děkuji.Ať vám všem žehná náš nebeský Otec.
č.146 IP: ...68.102 • 11.01.2009 16:00
Romča:
Prosím o modlitbu pro úplné přijetí víry... děkuji
č.150 IP: ....39.82 • 13.01.2009 06:11
Marie:
Prosím o modlitbu za nehodného syna,aby se polepšil a za jeho bratry,aby opět našli víru. Pán Bůh zaplať všem
Jaroslava Petra: Modlím se a cítím s Vámi, mám podobný problém
č.151 IP: ...18.138 • 13.01.2009 22:08
Alexi:
Prosím o modlitbu za Marianku ktorej majú operovať srdiečko. Pán Boh zaplať všetkým !
Alexi: ...dnes som sa dozvedel že operácia Marianky bude v piatok. Stále prosím o modlitbu. Pán Boh zaplať všetkým ! P.S. Marianka sa narodila na Troch kráľov tento rok.
Anna007: Jak to dopadlo ?
č.154 IP: ...31.114 • 19.01.2009 22:47
Marie:
Prosím o modlitbu za syna Dominika,za jeho uzdravení a pomoc.Pán vám to zaplat
č.155 IP: ...13.178 • 20.01.2009 09:51
Maria:
Prosím o modlitbu za vyřešení závažného duchovního problému, který trvá mnoho let.
č.156 IP: ...87.149 • 23.01.2009 17:21
Jan:
Prosím vás o modlitbu za všechny manžele, kteří nemohou mít děti a za to, aby se nám narodilo dítě, po kterém toužíme už 10 let a za požehnání při adopci dítěte. Děkuju všem a budu se za vás také modlit.
: 13 Žijme řádně jako za denního světla: ne v hýření a opilství, v nemravnosti a bezuzdnostech, ne ve sváru a závisti, Římanům, Kapitola 13»
Jan: Za týden poté jsme dostali do adopce krásného chlapečka !!
: 15 Jsi pramen zahradní, studna vody živé, bystřina z Libanónu. Píseň písní, Kapitola 4»
č.157 IP: ....160.8 • 24.01.2009 23:39
barča:
Prosím o modlitbu za všechny dlouhodobě nemocné děti.Za ty co jsou bez domova a nemají co jíst.ZA zlobivé děti,aby se polepšily.
č.158 IP: ...31.107 • 27.01.2009 22:52
maruška:
Prosím o modlitbu za uzdravení naší babičky Lidušky...máme o ni velký strach...Bůh vám žehnej...
č.159 IP: ...24.102 • 02.02.2009 09:48
Ljuba:
Prosím o modlitbu za uzdravení dobré přítelkyně, paní Terezky. Má bolesti v rameni, už nevím, jak jí pomoci. Modlím se za ni, ale nejsem pokřtěná. Snad bude vaše prosba více ku pomoci.Všem vám ze srdce děkuji a věřím.
č.160 IP: ...249.94 • 05.02.2009 07:58
Hana:
Prosím o modlitbu za svět a všechny děti v něm.Moc děkuji
č.161 IP: ...66.137 • 05.02.2009 17:44
Libuše:
Prosím o modlitbu za starou nemocnou paní, kterou její vnuk bije a okrádá, a za všechny, kdo jsou v podobné situaci. Díky moc !
č.163 IP: ....9.237 • 15.02.2009 22:56
Anna007:
Prosím o modlitbu za 12 letou dceru s Angelmannovým syndromem, aby neměla epileptické záchvaty, nebo aspoň ne tak často nebo menší, děkuju mockrát a taky se za vás modlím.
: A od té doby jich má mnohem míň a opravdu menší, neuvěřitelný !!!!
: Díky moc za modlitby, už druhý den neměla v noci ani jeden záchvat !!!
č.165 IP: ...86.186 • 24.02.2009 13:59
Jaruška:
Prosím o modlitbu za uzdravení mého manžela, má oboustrannou hyperfunkci štítné žlázy a bere silné léky.Velké díky.
č.167 IP: ...10.240 • 28.02.2009 17:51
majda:
Prosím o modlitbu za všechny kteří jsou nemocní a o ta kteří se učí do školy a na zkoušky
č.168 IP: ...28.203 • 02.03.2009 19:06
Marie:
Prosím o dar víry pro svého manžela.Děkuji
č.169 IP: ...167.52 • 02.03.2009 21:15
Jana:
Prosím o modlitbu za vyřešení těžké a složité životní situace. Děkuji.
č.170 IP: ....50.50 • 03.03.2009 14:23
Eva:
Prosím o modlitbu o dobrý výběr manželky/manžela a nalezení správné cesty v životě pro Michala, Jana a Alenu. Děkuji.
č.171 IP: ...3.57.3 • 03.03.2009 19:17
Romča:
Prosím o modlitbu za úspěšné složení maturitní zkoušky a přijetí na VŠ. Díky
č.172 IP: ...83.244 • 04.03.2009 12:48
Barbora:
Prosím o modlitbu za mou rozpadajicí se rodinu, jsem maminka 3 detí,tatínek si nasel jinou, která mu nedavno porodila díte moc prosím o modlitbu aby se do nasi rodiny vratil tatinek, laska, víra a duvera,dekuji a zaroven prosim za vsechny rozpadajici se rodiny
Jaroslava Petra: Modlím se a cítím s Vámi
kristýna: tak jak tak, někd o tatínka přijde..já bych takového parchanta nechtěla..věřte mi, lépe vyrůstat v rozdělené rodině, než-li v nefungující-vlastní zkušenost
č.173 IP: ...15.105 • 10.03.2009 20:31
Vlasta:
Prosím o Boží požehnání, ochranu a vedení v manželství pro mě a mého budoucího manžela.Děkuji
č.174 IP: ...86.186 • 12.03.2009 14:34
Jaruška:
Prosím o modlitbu za uzdravení rodových kořenů mé kamarádky Andrey a také za to, aby našla ona i její rodina dar víry.
č.175 IP: ...143.70 • 16.03.2009 15:15
Zdeněk:
Prosím o modlitbu za mého strejdu Josefa, dnes ráno zemřel.Děkuji
č.176 IP: ....176.4 • 20.03.2009 09:42
Baruška:
Prosím o 7 darů ducha sv. pro svoji rodinu děkuju :)
č.177 IP: ...24.185 • 22.03.2009 18:16
Martinka:
prosím za lásku :-)
č.178 IP: ...77.142 • 25.03.2009 06:18
Veronika:
Prosim o dar viry a za obraceni meho manzela
č.179 IP: ...64.137 • 27.03.2009 12:53
Zlata:
Prosím o Boží požehnání,ochranu a vedení pro moji dceru Petru,aby si našla práci a k životu přistupovala zodpovědně. Děkuji všem. Bůh Vám žehnej.
č.181 IP: ...16.225 • 27.03.2009 16:37
Daniela:
Prosím o život a zdraví našeho nenarozeného chlapečka, ohroženého potratem. Ať u mě zůstane ještě hodně dlouho, jak potřebuje.
č.182 IP: ...231.89 • 28.03.2009 09:52
Pavlína:
prosím o modlitbu za mé syny v pubertalním věku,za uzdravení jejich duše
č.184 IP: ...86.186 • 30.03.2009 14:26
Jaruška:
Prosím o modlitbu za holčičku mé kolegyně, narodila se 25.3.2009, při porodu vdechla plodovou vodu a je v kritickém stavu pod přístroji v nemocnici.
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN