Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.293 IP: ....74.92 • 05.04.2010 20:06
Eva:
Modleme se za evangelíky, aby nás neodsuzovali, ale přemýšleli o našem učení.
: ---ale i naopak...vždyť jsme všichni křesťané a věříme v jednoho Boha!
č.294 IP: ...46.132 • 06.04.2010 12:59
máma:
Moc prosím o modlitbu za svého syna , aby vyhrál svůj vnitřní boj, který dlouhodobě svádí a dokázal se správně rozhodnout. Děkuji
: všem děkuji, myslím že se už rozhodl, ale teď aby dokázal své rozhodnutí rychle realizovat
Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.295 IP: ...71.127 • 14.04.2010 20:50
Honza:
Prsím o modlitbu za mne a mou rodinu.Jsme ve velice těžké životní situaci.Děkuji a přeji ať Vám pán žehná. Honza
č.296 IP: ...32.250 • 18.04.2010 19:55
Jana:
Prosím o modlidbu pro všechny zemřelé z havárie v Polsku.Děkuji Jana
č.297 IP: ...46.132 • 19.04.2010 14:49
sp:
Prosím o modlitbu za manželství mého syna, které se už dlouho nachází v krizi, věřím v pomoc našeho Pána.... a modlím se za uzdravení vztahů v celé naší rodině. Děkuji
č.299 IP: ...15.112 • 02.05.2010 10:33
Fanoušek:
prosím za všechny postižené a aby jsme v této zemi věřili v boha¨.měj te se rádi a proto se modlete za naši vlast a za celý svět,protože je to výtvor pána.
:): Ahoj Fanoušku!
č.300 IP: ...49.193 • 16.05.2010 11:33
barbara:
prosim o modl.za poznani Bozi vule.A o pokoj a porozumeni mezi generacemi.dekuji
č.301 IP: ...49.193 • 16.05.2010 11:35
anna:
Prosim o modl.za spolupracovniky a moznost lehci prace.
č.304 IP: ...146.50 • 20.05.2010 18:21
Jitka:
Prosím o modlitbu za synovce Tomáše ,který je nemocný schizofrenií a dnes byl odvezen do nemocnice.At Vám Bůh žehná všem,kteří si na něj vzpomenete v modlitbě.Dekuju.
č.305 IP: ...105.85 • 22.05.2010 22:01
Anna007:
Většina z vás prosí za tak závažné věci, že skoro nemám odvahu, ale prosila bych vás o modlitbu za mého syna a dva spolupracovníky, kteří budou opravovat úplně shnilou střechu, aby se jim to podařilo a nic se jim nestalo !! Bojím se, protože je to o život a můj tatínek se podobně zabil. Jestli se přece jen někdo pomodlí, tak moc děkuju !!!
Petra: Mně to připadá bez přehánění stejně důležité jako všecky ostatní prosby. A Bohu jistě taky!
Anna007: Petro děkuju, dneska (31.5.) a zítra to zrovna dělají, tak snad se to celý nezřítí.
Anna007: Tak všem děkuju, protože prý to dopadlo nad očekávání dobře, a prý to požehnání úplně cítili !!
:): TO JE FAJN
Anna007: A zítra a pozítří to budou dělat znovu, a ještě k tomu stavět komín, tak snad to dobře dopadne.
č.306 IP: ....40.90 • 24.05.2010 13:54
kristyna:
p rosim o modlitbu za moji maminku ktera je hodne nemocna.dekuji
č.307 IP: ...126.52 • 31.05.2010 06:46
Jana:
Svatý Josefe, oroduj prosím za členy naší rodiny. Chraň prosím náš dům, moje sestry a moje rodiče. Vypros jim prosím na Ježíškovi dar víry, veď je a pomáhej jim. Zejména Tě nyní prosím o pomoc pro nemocného dědečka, jehož jsi křestním patronem. Prosím pomoz, prosím pomáhej ustavičně sv. Josefe.
Jana: Děkuji z celého srdce za modlitby. Dědeček se uzdravil :-) a náš dům už není ohrožený. Děkuji :-)
č.308 IP: ...4.8.42 • 31.05.2010 15:09
kristyna:
prosim o modlitbu abych se mohla vice modlit a za ochranu nasi rodiny a za vsechny deti co nemaj co jist a co jsou vsichni v ocistci a jeste bych prosila za uzdraveni moji mamky ktera je nemocna dekuji
č.309 IP: ...221.34 • 01.06.2010 15:00
Lenka:
Velmi prosím o modlitbu za mé dvě malé dcerky 7 týdnů a 22 měsíců, u obou nedávno diagnostikovali velmi vážnou nevyléčitelnou chorobu, aby se Pán slitoval a mé dcerky uzdravil. Děkuji za každou modlitbu
mirek: Je neskutečné, jaké utrpení musí někteří lidé prožívat. Vedle vašich problémů jsou ty mé téměř nicotné a to jsem si myslel, jak jsem na tom špatně. Moc a moc vašim malým dcerkám přeji, aby se uzdravili a mohli prožít štastný život.
Jana: Kéž Bůh Vaše maličké dcerušky uzdraví. Znáte zázračnou medailku Panny Marie? Zkuste ji vložit holčičkám do postýlky a modlete se k Neposkvrněné Panně Marii. Bylo prokázáno mnoho zázračných uzdravení.
: je mi to moc lito co se stalo vašim holčičkam taki jsem matka a dovedu si přestavit co proživate ale vjeřim tomu že pan ježiš je uzdravi vnem je nadeje vira a laska v čemu budeme vjeřit tak to nam splní hotne požehnani a budu se zane
č.310 IP: ...229.11 • 03.06.2010 11:32
veronika:
Prosím moc za modlitbu pro všechny studenty, aby překonávali svou lenost a pilně se připravili na zkoušky. Za dary Ducha Svatého pro zkoušené i zkoušející, aby se semestr podařilo zdárně ukončit. Děkuji. Ať vám Bůh žehná
č.311 IP: ...188.13 • 05.06.2010 14:21
Karel:
Prosím o modlitbu za brzké uzdravení mého nemocného syna, který trpí svalovou hypotonii. Bože prosím uzdrav ho. Děkuji všem, kteří se za něj modlí.
č.312 IP: ...126.52 • 06.06.2010 16:57
Jana:
Bože můj, na přímluvu Panny Marie, sv. Josefa, Ježíška a sv. Judy Tadeáše Tě ze sedce prosím o vhodného muže, který by se mohl stát mým manželem, je -li to Tvá vůle, děkuji Jana
č.313 IP: ...239.14 • 08.06.2010 15:40
Richard:
Snažně prosím o modlitbu a přímluvu za mou prosbu, která je na další straně. Všem ze srdce děkuji.
:(: To snad ne, už zase...?
Anna007: No já se přiznám, že jsem sem už taky psala několikrát, ono je to účinný :-)
Richard: Tisíceré díky za modlitby. Ne "už zase", ale stále ještě.
Anna007: Tobě taky díky za všechny modlitby !!
č.314 IP: ...126.52 • 09.06.2010 20:32
Jana:
Ježíšku, pomoz mi prosím při hledání vhodného partnera, prosím!!! Děkuji J.
Anna007: To děláš dobře, že na to myslíš takhle včas, škoda, že mě to nenapadlo :-(.
č.315 IP: ...47.211 • 14.06.2010 09:00
Monika:
Prosím za svoji tchýni, aby v sobě našla sílu a odvahu a ve svém životě viděla Pána, za Martina a Katku aby vážila více svých slov a svého chování vůči rodině, za sebe - Pane, ať jsem pokornější a nezapomínám že vše co mám je Tvoje dílo, prosím dej, ať je naše těhotenství bez problémů a děťátko co jsi nám dopřál zdravé. Ať se stane Tvá vůle
Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.316 IP: ...126.52 • 17.06.2010 16:18
Jana:
Ježíši, prosím o vysvobození mé rodiny ze všech kleteb, které ji někdy postihly. Prosím o to, abych byla zbavena pout, která mě svazují. Prosím o to, abych zapomněla na Petra jednou provždy i na to, jak se zachoval a abych byl znovu schopná navázat kvalitní partnerský vztah. Moc prosím o uzdravení mého života, zejména mého milostného života. Děkuji, Jana
Anna007: Určitě se ti všechny prosby vyplní, zvlášť, když se budeš modlit za ty, kdo jsou v podobné situaci, a když tady někomu klikneš, že se za něj modlíš, tak myslím že budou mít radost.
Kristína: ano přesně jak píšeš..připojuji se k modlitbě
Kristína: Bůh nikdy nikomu nenaloží víc než je schopen unést,a všechno co se děje je k růstu učení a zdokonalení a jenom Bůh ví jaký má s tebou plán a záměr. a ikdyby jsi šla tmou Ježíš tam je s tebou nemůže být od tebe vzdálen víc než ode mě od kněze a o
č.317 IP: ...15.112 • 19.06.2010 22:23
Fanoušek:
prosím za všechny co umírají a za ty kteří jsou v očistci!děkuji
č.318 IP: ...126.52 • 20.06.2010 09:04
Jana:
Bože pomoz mi prosím v každé oblasti mého života. Pomoz mi prosím dostat se více mezi lidi a pomoz mi prosím v práci. Moc prosím :-), děkuji Jana
č.319 IP: ...126.52 • 20.06.2010 09:58
Jana:
Bože můj, pomoz mi prosím tady neumřít :-). Pomoz mi, abych našla smysl v mé nynější práci, abych zde našla taky trochu zábavy, která by mi pomohla od starostí, které mám. Pomoz mi prosím, abych potkala více lidí, kteří sdílejí moje koníčky a kteří by mě měli rádi. Pomoz mi prosím, aby můj život nebyl jen samá povinnost a starání se o druhé, ale aby v něm bylo taky trochu radosti. Pomoz mi Bože prosím, protože mám pocit, že si koleduju o syndrom vyhoření. Má práce je náročná a já se nemám kde odreagovat, pomoz prosím !!!!! Děkuji J.
Monika: Ten pocit že vyhořím znám moc dobře, stávalo se mi to velice často. Pokud jsi z Brna, můžeme si vyměnit zkušenosti z práce. A nebo si zkušenosti popsat.
Jana: Děkuji za pomoc :-), problém už se vyřešil.
č.320 IP: ...126.52 • 22.06.2010 15:21
Janča:
Ježíšku a Panno Maria, pomozte prosím mě i mým kolegům zvládnout situaci s agresivním a arogantním manželem naší klientky. Je to fakt moc, co on si dovolí. Pomozte prosím, hlavně mě, abych už tam nemusela být, protože už to přestávám psychicky zvládat, pomozte mi prosím!!!!!!! Chtěla bych jiného klienta nebo jinou práci, prosím pomozte, je mi z toho tak těžko. Veďte mě prosím a ukažte co mám dělat. Pomozte mi prosím!!!! Děkuji Jana
Anna007: Spíš si myslím, že jsi na tom správným místě, aby ses za toho jejího manžela modlila, ať má dobrou náladu a zdravý rozum apod., asi jsi na to jediná vhodná. A zároveň si tak asi můžeš zasloužit něco dobrýho pro sebe, nezlob se, že se do toho pletu
Jana: Ze srdce děkuji za pomoc, problém už je vyřešen k dobru všech.
č.321 IP: ...126.52 • 26.06.2010 07:25
Jana:
Pane Bože, dej prosím, abych se naučila zapomínat a odpouštět křivky, které se mi kdy v životě staly. Pomoz mi prosím, abych zapomněla na to, jak se ke mě chovala máma, když jsem byla mladší, jak se ke mě zachoval Petr, sestry, táta a taky učitelka Jitka Š. Pomoz mi prosím zapomenout na vše hnusné, co se mi kdy stalo. Děkuji Jana
Richard: Jani, z Tvých proseb je cítit, jak zoufalá jsi z rozchodu se svým přítelem. Ono se to promítá do celého života a člověk pak vidí jen to špatné a připadá si jako ve špatném snu. Nepodléhej depresím, bojuj s nimi! Ale buď si jistá, že sama t
Richard: takový boj vyhraješ jen těžko. Zku zají do kostela, ke zpovědi a ke sv. přijímání. To Ti dodá klidu. Zkus se svěřit nejen panu faráři, ale i odborníkovi, ten může podniknout další kroky. A nezapomeň, že Bůh Tě nikdy neopustí. Chceš-li si
Richard: Vzhledem k omezené délce jsou následující dva příspěvky zde v opačném pořadí, promiň. Chceš-li si psát, vlož sem e-mail. Ozvu se.
Jana: Moc děkuji za podporu, už je to dobré. Smířila jsem se s tím co bylo a snažím se dívat dopředu. Zašla jsem k psychiatrovi i ke knězi a je mi mnohem lépe. Děkuji Jana
č.322 IP: ....59.56 • 27.06.2010 10:40
Alena:
Prosím o modlitbu za svého syna, aby našel sám sebe a správnou cestu ve svém životě. Děkuji
: Děkuji
: a přeji všem krásný den.
: Děkuji všem, kteří pomáháte svými modlitbami, hodně se toho změnilo.
Anna007: A díky za všechny tvoje modlitby, a přeju, ať se Ti všechno vyplní !!
Alena: Jé Aničko mooc děkuji jsi hodná. Ale jak život běží, zjišt´uji, že člověk toho ke štěstí moc nepotřebuje a stačí se radovat z toho co máme. Matka Tereza měla jeden šat na sobě a jeden na převlečení a jak byla bohatá a známá po celém světě.
č.323 IP: ...82.114 • 02.07.2010 11:32
Miloš:
Prosím o modlitbu za zcela zoufalou situaci, ve které se nacházím a nemám možnosti jejího řešení. Jsem zcela opuštěný a bez prostředků, bez možnosti jakkoli toto vyřešit. Děkuji.
Alena: Třeba bude líp.
mirek: Držím moc palce. Vím ze své zkušenosti, že je to velmi těžké...ale věřte, že se z toho dostanete a pak budete zase štastný :-)
č.324 IP: ...246.82 • 04.07.2010 13:30
Staňka:
Prosím za sílu pro správné rozhodnutí v důležité věci.
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.325 IP: ....1.149 • 13.07.2010 18:52
Leona:
Pannenko Marie Lomecká, prosím oroduj za mě a drž při mě ochrannou ruku věřím, že se mi podaří zákeřnou nemoc porazit a zvítězit. Děkuji Ti
Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN