„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
č.293 IP: ....74.92 • 05.04.2010 20:06
Eva:
Modleme se za evangelíky, aby nás neodsuzovali, ale přemýšleli o našem učení.
: ---ale i naopak...vždyť jsme
všichni křesťané a věříme v
jednoho Boha!
č.294 IP: ...46.132 • 06.04.2010 12:59
máma:
Moc prosím o modlitbu za svého syna , aby vyhrál svůj vnitřní boj, který dlouhodobě svádí a dokázal se správně rozhodnout. Děkuji
: všem děkuji, myslím že se už
rozhodl, ale teď aby dokázal
své rozhodnutí rychle
realizovat Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.295 IP: ...71.127 • 14.04.2010 20:50
Honza:
Prsím o modlitbu za mne a mou rodinu.Jsme ve velice těžké životní situaci.Děkuji a přeji ať Vám pán žehná.
Honza
č.296 IP: ...32.250 • 18.04.2010 19:55
Jana:
Prosím o modlidbu pro všechny zemřelé z havárie v Polsku.Děkuji Jana
č.297 IP: ...46.132 • 19.04.2010 14:49
sp:
Prosím o modlitbu za manželství mého syna, které se už dlouho nachází v krizi, věřím v pomoc našeho Pána.... a modlím se za uzdravení vztahů v celé naší rodině. Děkuji
č.299 IP: ...15.112 • 02.05.2010 10:33
Fanoušek:
prosím za všechny postižené a aby jsme v této zemi věřili v boha¨.měj te se rádi a proto se modlete za naši vlast a za celý svět,protože je to výtvor pána.
:): Ahoj Fanoušku!
č.300 IP: ...49.193 • 16.05.2010 11:33
barbara:
prosim o modl.za poznani Bozi vule.A o pokoj a porozumeni mezi generacemi.dekuji
č.301 IP: ...49.193 • 16.05.2010 11:35
anna:
Prosim o modl.za spolupracovniky a moznost lehci prace.
č.304 IP: ...146.50 • 20.05.2010 18:21
Jitka:
Prosím o modlitbu za synovce Tomáše ,který je nemocný schizofrenií a dnes byl odvezen do nemocnice.At Vám Bůh žehná všem,kteří si na něj vzpomenete v modlitbě.Dekuju.
č.305 IP: ...105.85 • 22.05.2010 22:01
Anna007:
Většina z vás prosí za tak závažné věci, že skoro nemám odvahu, ale prosila bych vás o modlitbu za mého syna a dva spolupracovníky, kteří budou opravovat úplně shnilou střechu, aby se jim to podařilo a nic se jim nestalo !! Bojím se, protože je to o život a můj tatínek se podobně zabil. Jestli se přece jen někdo pomodlí, tak moc děkuju !!!
Petra: Mně to připadá bez přehánění
stejně důležité jako všecky
ostatní prosby. A Bohu jistě
taky! Anna007: Petro děkuju, dneska (31.5.) a
zítra to zrovna dělají, tak
snad se to celý nezřítí. Anna007: Tak všem děkuju, protože prý
to dopadlo nad očekávání
dobře, a prý to požehnání
úplně cítili !! :): TO JE FAJN Anna007: A zítra a pozítří to budou
dělat znovu, a ještě k tomu
stavět komín, tak snad to
dobře dopadne.
č.306 IP: ....40.90 • 24.05.2010 13:54
kristyna:
p rosim o modlitbu za moji maminku ktera je hodne nemocna.dekuji
č.307 IP: ...126.52 • 31.05.2010 06:46
Jana:
Svatý Josefe,
oroduj prosím za členy naší rodiny. Chraň prosím náš dům, moje sestry a moje rodiče. Vypros jim prosím na Ježíškovi dar víry, veď je a pomáhej jim. Zejména Tě nyní prosím o pomoc pro nemocného dědečka, jehož jsi křestním patronem. Prosím pomoz, prosím pomáhej ustavičně sv. Josefe.
Jana: Děkuji z celého srdce za
modlitby. Dědeček se uzdravil
:-) a náš dům už není
ohrožený. Děkuji :-)
č.308 IP: ...4.8.42 • 31.05.2010 15:09
kristyna:
prosim o modlitbu abych se mohla vice modlit a za ochranu nasi rodiny a za vsechny deti co nemaj co jist a co jsou vsichni v ocistci a jeste bych prosila za uzdraveni moji mamky ktera je nemocna dekuji
č.309 IP: ...221.34 • 01.06.2010 15:00
Lenka:
Velmi prosím o modlitbu za mé dvě malé dcerky 7 týdnů a 22 měsíců, u obou nedávno diagnostikovali velmi vážnou nevyléčitelnou chorobu, aby se Pán slitoval a mé dcerky uzdravil. Děkuji za každou modlitbu
mirek: Je neskutečné, jaké utrpení
musí někteří lidé prožívat.
Vedle vašich problémů jsou
ty mé téměř nicotné a to
jsem si myslel, jak jsem na
tom špatně. Moc a moc vašim
malým dcerkám přeji, aby se
uzdravili a mohli prožít
štastný život. Jana: Kéž Bůh Vaše maličké dcerušky
uzdraví. Znáte zázračnou
medailku Panny Marie? Zkuste
ji vložit holčičkám do
postýlky a modlete se k
Neposkvrněné Panně Marii. Bylo
prokázáno mnoho zázračných
uzdravení. : je mi to moc lito co se stalo
vašim holčičkam taki jsem
matka a dovedu si přestavit co
proživate ale vjeřim tomu že
pan ježiš je uzdravi vnem je
nadeje vira a laska v čemu
budeme vjeřit tak to nam splní
hotne požehnani a budu se zane
č.310 IP: ...229.11 • 03.06.2010 11:32
veronika:
Prosím moc za modlitbu pro všechny studenty, aby překonávali svou lenost a pilně se připravili na zkoušky. Za dary Ducha Svatého pro zkoušené i zkoušející, aby se semestr podařilo zdárně ukončit. Děkuji. Ať vám Bůh žehná
č.311 IP: ...188.13 • 05.06.2010 14:21
Karel:
Prosím o modlitbu za brzké uzdravení mého nemocného syna, který trpí svalovou hypotonii. Bože prosím uzdrav ho. Děkuji všem, kteří se za něj modlí.
č.312 IP: ...126.52 • 06.06.2010 16:57
Jana:
Bože můj,
na přímluvu Panny Marie, sv. Josefa, Ježíška a sv. Judy Tadeáše Tě ze sedce prosím o vhodného muže, který by se mohl stát mým manželem, je -li to Tvá vůle, děkuji Jana
č.313 IP: ...239.14 • 08.06.2010 15:40
Richard:
Snažně prosím o modlitbu a přímluvu za mou prosbu, která je na další straně. Všem ze srdce děkuji.
:(: To snad ne, už zase...? Anna007: No já se přiznám, že jsem sem
už taky psala několikrát, ono
je to účinný :-) Richard: Tisíceré díky za modlitby.
Ne "už zase", ale stále
ještě. Anna007: Tobě taky díky za všechny
modlitby !!
č.314 IP: ...126.52 • 09.06.2010 20:32
Jana:
Ježíšku,
pomoz mi prosím při hledání vhodného partnera, prosím!!! Děkuji J.
Anna007: To děláš dobře, že na to
myslíš takhle včas, škoda, že
mě to nenapadlo :-(.
č.315 IP: ...47.211 • 14.06.2010 09:00
Monika:
Prosím za svoji tchýni, aby v sobě našla sílu a odvahu a ve svém životě viděla Pána, za Martina a Katku aby vážila více svých slov a svého chování vůči rodině, za sebe - Pane, ať jsem pokornější a nezapomínám že vše co mám je Tvoje dílo, prosím dej, ať je naše těhotenství bez problémů a děťátko co jsi nám dopřál zdravé. Ať se stane Tvá vůle
Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.316 IP: ...126.52 • 17.06.2010 16:18
Jana:
Ježíši,
prosím o vysvobození mé rodiny ze všech kleteb, které ji někdy postihly. Prosím o to, abych byla zbavena pout, která mě svazují. Prosím o to, abych zapomněla na Petra jednou provždy i na to, jak se zachoval a abych byl znovu schopná navázat kvalitní partnerský vztah. Moc prosím o uzdravení mého života, zejména mého milostného života. Děkuji, Jana
Anna007: Určitě se ti všechny prosby
vyplní, zvlášť, když se budeš
modlit za ty, kdo jsou v
podobné situaci, a když tady
někomu klikneš, že se za něj
modlíš, tak myslím že budou
mít radost. Kristína: ano přesně jak
píšeš..připojuji se k modlitbě Kristína: Bůh nikdy nikomu nenaloží víc
než je schopen unést,a všechno
co se děje je k růstu učení a
zdokonalení a jenom Bůh ví
jaký má s tebou plán a záměr.
a ikdyby jsi šla tmou Ježíš
tam je s tebou nemůže být od
tebe vzdálen víc než ode mě od
kněze a o
č.317 IP: ...15.112 • 19.06.2010 22:23
Fanoušek:
prosím za všechny co umírají a za ty kteří jsou v očistci!děkuji
č.318 IP: ...126.52 • 20.06.2010 09:04
Jana:
Bože pomoz mi prosím v každé oblasti mého života. Pomoz mi prosím dostat se více mezi lidi a pomoz mi prosím v práci. Moc prosím :-), děkuji Jana
č.319 IP: ...126.52 • 20.06.2010 09:58
Jana:
Bože můj, pomoz mi prosím tady neumřít :-). Pomoz mi, abych našla smysl v mé nynější práci, abych zde našla taky trochu zábavy, která by mi pomohla od starostí, které mám. Pomoz mi prosím, abych potkala více lidí, kteří sdílejí moje koníčky a kteří by mě měli rádi. Pomoz mi prosím, aby můj život nebyl jen samá povinnost a starání se o druhé, ale aby v něm bylo taky trochu radosti. Pomoz mi Bože prosím, protože mám pocit, že si koleduju o syndrom vyhoření. Má práce je náročná a já se nemám kde odreagovat, pomoz prosím !!!!! Děkuji J.
Monika: Ten pocit že vyhořím znám moc
dobře, stávalo se mi to velice
často. Pokud jsi z Brna,
můžeme si vyměnit zkušenosti z
práce. A nebo si zkušenosti
popsat. Jana: Děkuji za pomoc :-), problém
už se vyřešil.
č.320 IP: ...126.52 • 22.06.2010 15:21
Janča:
Ježíšku a Panno Maria,
pomozte prosím mě i mým kolegům zvládnout situaci s agresivním a arogantním manželem naší klientky. Je to fakt moc, co on si dovolí. Pomozte prosím, hlavně mě, abych už tam nemusela být, protože už to přestávám psychicky zvládat, pomozte mi prosím!!!!!!! Chtěla bych jiného klienta nebo jinou práci, prosím pomozte, je mi z toho tak těžko. Veďte mě prosím a ukažte co mám dělat. Pomozte mi prosím!!!! Děkuji Jana
Anna007: Spíš si myslím, že jsi na tom
správným místě, aby ses za
toho jejího manžela modlila,
ať má dobrou náladu a zdravý
rozum apod., asi jsi na to
jediná vhodná. A zároveň si
tak asi můžeš zasloužit něco
dobrýho pro sebe, nezlob se,
že se do toho pletu Jana: Ze srdce děkuji za pomoc,
problém už je vyřešen k dobru
všech.
č.321 IP: ...126.52 • 26.06.2010 07:25
Jana:
Pane Bože,
dej prosím, abych se naučila zapomínat a odpouštět křivky, které se mi kdy v životě staly. Pomoz mi prosím, abych zapomněla na to, jak se ke mě chovala máma, když jsem byla mladší, jak se ke mě zachoval Petr, sestry, táta a taky učitelka Jitka Š. Pomoz mi prosím zapomenout na vše hnusné, co se mi kdy stalo. Děkuji Jana
Richard: Jani, z Tvých proseb je
cítit, jak zoufalá jsi z
rozchodu se svým přítelem.
Ono se to promítá do celého
života a člověk pak vidí jen
to špatné a připadá si jako
ve špatném snu. Nepodléhej
depresím, bojuj s nimi! Ale
buď si jistá, že sama t Richard: takový boj vyhraješ jen
těžko. Zku zají do kostela,
ke zpovědi a ke sv.
přijímání. To Ti dodá klidu.
Zkus se svěřit nejen panu
faráři, ale i odborníkovi,
ten může podniknout další
kroky. A nezapomeň, že Bůh
Tě nikdy neopustí. Chceš-li
si Richard: Vzhledem k omezené délce
jsou následující dva
příspěvky zde v opačném
pořadí, promiň. Chceš-li si
psát, vlož sem e-mail. Ozvu
se. Jana: Moc děkuji za podporu, už je
to dobré. Smířila jsem se s
tím co bylo a snažím se dívat
dopředu. Zašla jsem k
psychiatrovi i ke knězi a je
mi mnohem lépe. Děkuji Jana
č.322 IP: ....59.56 • 27.06.2010 10:40
Alena:
Prosím o modlitbu za svého syna, aby našel sám sebe a správnou cestu ve svém životě. Děkuji
: Děkuji : a přeji všem krásný den. : Děkuji všem, kteří pomáháte
svými modlitbami, hodně se
toho změnilo. Anna007: A díky za všechny tvoje
modlitby, a přeju, ať se Ti
všechno vyplní !! Alena: Jé Aničko mooc děkuji jsi
hodná. Ale jak život běží,
zjišt´uji, že člověk toho ke
štěstí moc nepotřebuje a
stačí se radovat z toho co
máme. Matka Tereza měla
jeden šat na sobě a jeden na
převlečení a jak byla bohatá
a známá po celém světě.
č.323 IP: ...82.114 • 02.07.2010 11:32
Miloš:
Prosím o modlitbu za zcela zoufalou situaci, ve které se nacházím a nemám možnosti jejího řešení. Jsem zcela opuštěný a bez prostředků, bez možnosti jakkoli toto vyřešit. Děkuji.
Alena: Třeba bude líp. mirek: Držím moc palce. Vím ze své
zkušenosti, že je to velmi
těžké...ale věřte, že se z
toho dostanete a pak budete
zase štastný :-)
č.324 IP: ...246.82 • 04.07.2010 13:30
Staňka:
Prosím za sílu pro správné rozhodnutí v důležité věci.
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.325 IP: ....1.149 • 13.07.2010 18:52
Leona:
Pannenko Marie Lomecká, prosím oroduj za mě a drž při mě ochrannou ruku věřím, že se mi podaří zákeřnou nemoc porazit a zvítězit.
Děkuji Ti
Dana pivodova 4: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542