Prosím o Dary ducha svatého, abych uměla mlčet a uměla promluvit v pravý čas a za vyřešení mé životní situace. Bůh zaplať
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
Prosím ,pomodlete se za moje sestry Hanky,aby znovu nalezli víru v Boží dobrotu a netrpěly záchvaty beznaděje,protože obě začínají pomalu věřit ,že Hospodin je krutý nebo vůbec neexistuje.Bůh Vám žehnej!
Anna007: Doufám, že budou mít lepší
náladu a že to nějakou dobu
ještě vydrží, protože si tím
určitě mají zasloužit něco
vyjímečného !!!
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
Prosím za modlitbu za mé dva syny a mou dcerku, také za modlitbu za mou paní, a za všechny křesťany po celém světě. Pán Bůh zaplať , všichni se opatrujte Marek
Prosím o modlidbu za mou nemocnou maminku Marii
Děkuji
Prosím o modlitbu k Duchu svatému, abych zvládla vše v nové práci a za mé nové kolegyně v kanceláři. Děkuji všem za modlitbu. Pán Bůh ať Vám všem žehná.
Petra: Cítím s Vámi, před 7 lety
jsem taky nastupovala do
nového místa. Okamžitě mě
zkosil ledvinový zánět, a
tak místo budování co
nejlepšího dojmu jsem měla
okamžitě černý puntík...
Naštěstí všecko dopadlo
dobře. Věřím, že tomu tak
bude i u V
Prosím o Exorcismus, prosím o pomoc, zlý duch mě svazuje a dobro mění v zlo... prosím o světlo... prosím o pomoc... prosím vyžeňte ho.
Ladybird: Najděte si na internetu
Růženec Otce Pia, je to
velice mocný soubor
modliteb. Pokud budete mít
denně čas se ho modlit (trvá
to plnou hodinu), pomůže to,
uvidíte sama.
Anna007: Ten růženec otce Pia jsem nezkoušela, ale hodně účinná je i korunka k Božímu milosrdenství, ta trvá tak 10 minut, i míň.
Anna007: Ten růženec otce Pia jsem nezkoušela, ale hodně účinná je i korunka k Božímu milosrdenství, ta trvá tak 10 minut, i míň.
Prosím každého kdo vstoupí na tyto stránky, aby se za mě pomodlil Exorcismus... prosím Vás...
Prosím o motlitbu, aby mí vnoučkové Jeník a Radeček byli šťastní a zdraví a aby jejich rodiče se měli upřímně rádi a vzájemně se respektovali.
Bůh žehnej všem farníkům Vlach. Březí.
:(: Proč jen Vlachova Březí?!
Anna007: Není nad Vlachovo Březí :-):-) A znáš tam někoho, třeba Sellnerů nebo Fiedlerů ?
Anna007: Není nad Vlachovo Březí :-):-) A znáš tam někoho, třeba Sellnerů nebo Fiedlerů ?
Prosím o modlitbu za uzdravení své duše. Mám deprese a nastupuji za týden do nového zaměstnání. Prosím, ať mi Pán dá sílu a odolnost. Ať při mě stojí.
Děkuji moc
:): Neboj, nepřipouštěj si
špatný myšlenky, abys si
nepřivolal smůlu. Umíš
všecko a ve všech jazycích!
Buď pozitivní, otevřený a
usmívej se na ostatní (ale
ne křečovitě).
Eva: Cítím s Tebou, já jsem v novém zaměstnání měsíc, je to krušné, ale držím se, Tobě přeji: Ať se Ti vše daří a vyjde to, důvěřuj Pánu Bohu, on ví, co je pro nás nejlepší...
Eva: Cítím s Tebou, já jsem v novém zaměstnání měsíc, je to krušné, ale držím se, Tobě přeji: Ať se Ti vše daří a vyjde to, důvěřuj Pánu Bohu, on ví, co je pro nás nejlepší...
Zítra dělám řidičák a prosím vás o modlitbu, aby to dobře dopadlo a abych nikdy nikoho nezabil ani nezmrzačil. Mám z toho velké obavy a taky se za vás budu modlit. Mockrát děkuji !
: tak máš ten řidičák??? napiš
Honza: Dekuju vsem moc... Tak sem to dneska udelal a sem strasne stastenj :))
:): Hlavně opatrně! A blahopřeju!!!
Honza: Dekuju vsem moc... Tak sem to dneska udelal a sem strasne stastenj :))
:): Hlavně opatrně! A blahopřeju!!!
Prosím o modlitbu za mladou rodinu
Prosím o prosbu za uzdravení mé duše která se zmítá jako třtina ve větru, za obnovení mé víry a za všechny duše v očistci.
Zítra dělám státnice. Prosím o motlidbu, aby to dobře dopadlo. Jsem z toho velmi velmi nervozní, mám z toho strach..
:): ...doufám, že to nejsou
státnice z češtiny...
Anna007: Určitě to dobře dopadne !!!
Anna007: Udělala jsi to ? Jak to šlo ???
Anna007: Určitě to dobře dopadne !!!
Anna007: Udělala jsi to ? Jak to šlo ???
Prosím o modlitbu za zdraví a Boží požehnání pro všechny "starší lidi", aby cítili, že Pán Bůh je stále s nimi a mladí lidé aby jim ochotně pomáhali a naslouchali.
Prosím o modlitbu za mého manžela. Moc bych si přála, aby se vrátil zpátky ke Kristu. Aby byl zbaven ducha lži a ducha závislosti na nikotinu. Aby se uzdravil psychicky i fyzicky. Všem moc díky.
Prosím o modlitbu za nemocné aby jim Bůh dal sílu zvladnout to težké břemeno. A prosím za lidi nevěřící aby se Ježíš dotknul jejich srdcí a přivedl je k sobě! Děkuji moc...
Prosím o modlitbu za přítele nemocného rakovinou, aby Pán, je-li to jeho vůle, ho uzdravil a také prosím za požehnání a sílu pro jeho ženu a uzdravení všech vnitřních zranění. Děkuji!
Prosím o modlitbu za všechny kdo dělají řidičák. Mě to čeká v pondělí. Také se za vás pomodlím!! Děkuji moc
Prosím za mladíka Honzu, který prochází těžkým životním obdobím...aby ho zlý duch nesváděl na cestu do záhuby.
prosím za naší třídu,protože jde to s náma z kopce .kdo se pomodlí za ně 1desátek to já za něho za něho pomodím 2desátky!!!!Děkoji
:): Nechceš to trochu
specifikovat? Ahoj
Prosím... o modlitbu za mojí kamarádku Zdenku,které se rozpadla totálně víra a naděje.Pak prosím moc za mou rodinu a ochranu Panny Marie,dále za Hospic kde se zlo rozmohlo a působí nepokoje a za všechny které sužuje nějaký zlý duch.
kajka32: Všem moc děkuji za modlení
protože kamarádce je o mnohem líp
Prosím za všechny abychom neztráceli víru.Děkuji.
Petra: To opravdu potřebujeme -
škoda, že tam těch modliteb
nemohu přidat víc!
Anna007: Tak jsem to omezení zrušila :-)
: ♡
Anna007: Tak jsem to omezení zrušila :-)
: ♡
Chvála Kristu..prosím moc pěkně za přímluvnou modlitbu.ohledně mého manžela,děkuji Vám a přeji hezké dny.Zůstávejme v Kristu
Ladybird: Pán bůh s Vámi a zlé pryč.
Vzhledem ke svému problému
mám pro prosby tohoto druhu
pochopení...
: Tedy chtěla jsem napsat Bůh s velkým B, samozřejmě... to je překlep.
: Tedy chtěla jsem napsat Bůh s velkým B, samozřejmě... to je překlep.
Prosím všechny o modlitbu za uzdravení mého 10. měsíčního syna, který trpí epilepsií, také za uzdravení všech nemocných lidí, ať jim Pán Bůh pomůže zvládnout jejich nemoc. Děkuji všem.
Anna007: Opravdu s vámi soucítím, taky
mám dceru s epilepsií. Přeju
vašemu synovi, ať je mu co
nejlíp a nemá záchvaty !!!
Prosím o modlitbu za bývalou přítelkyni Barboru, ke které se snažím vrátit, děkuji
Prosím za ty který nemají co jíst!!!!!!
prosím o dar víry pro spolubydlící a oživení víry v našem národě.
: ♡
Vroucně prosím o modlitbu za mého 28letého přítele, ve čtvrtek měl těžký úraz ruky, dostal se mu palec do stroje mezi dva vrtáky, bojím se, aby nepřišel o prst.
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o modlidby za seba, už niekoľko rokov mám problémy v osobnom aj pracovnom živote. Aj teraz mám jedno veľmi ťažké obdobie, prosím pomodlite sa za mňa, aby sa všetko dobre vyriešilo. Vďaka, nech Vás za to Pán žehná.
Prosím o vaše modlitby za mého manžela, aby nalezl cestu k Bohu.