Prosím o modlitbu za svoji vnučku,aby byla zdravá a byla přijata na školu o kterou se tolik snaží.Zaplať pán Bůh.
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
Dobrý den, moc prosím o modlitby pro mou 2,5 dceru, má neustále horečky bolesti břicha, nechutenství a zvracení. V současné době se uvažuje o Crohnově nemoci, moc děkuji
Milí, prosím vás o modlitbu za duševní a duchovní uzdravení, dary obrácení a víry pro dceru Jitku, syna Martina, a pro Jitčina bývalého manžela Milana. Prosím o modlitbu za dary Ducha svatého pro všechny moje děti a jejich rodiny. Prosím o modlitbu za vnučku Pavlínku, aby se jí dařilo ve studiu na střední škole a aby později úspěšně odmaturovala. Vždyť u Pána Ježíše nic není nemožné, maminka.
Velmi prosíme se ženou o modlitby, abychom zvládli všechny problémy, které máme, našli konečně zaměstnání, dostali se z finančních problémů, měli harmonické vztahy. Všem moc děkujeme.
: 18 Hospodinu jsou známy dny bezúhonných, jejich dědictví potrvá věčně.
Žalmy, Kapitola 37Otevřít v Bibli »
Prosím o modlitby za syna Andreja ktorý potrebuje sychicku pomoc a ochranu. Bohu vďaka.
: 26 ať Hospodin obrátí k tobě svou tvář a obdaří tě pokojem.«
Numeri, Kapitola 6Otevřít v Bibli »
Prosim o modlitbu za pomoc pri poslednej skuške mojho syna Petka.Prosim o silu, milosť a božie požehnanie.Bohu vďaka.
Prosím za vzťah dvoch mladých ľudí a ich detičky.Ďakujem za každú jednu modlitbu.
:
Prosím o modlitby za za rodinu Perglovou a jejich ještě nenarozeného Štěpánka, který má velmi vážnou vrozenou nemoc srdíčka a hned po porodu pokud přežije by měl podstoupit transplantaci srdce..Pane prosím smiluj se..ze srdce děkuji+Bůh vám žehnej
Jana: Modlím se dnes za Štěpánka růženec, snad dopadne vše dobře.
Velmi prosím o modlitby za školní a životní zkoušky; za psychickou posilu v boji proti "zlu" a za najití vhodného zaměstnání. Děkuji.
Dobrý Bože,prosím za uzdravení našeho synka Vojtíška,který je už 2 roky stále opakovaně nemocný.Děkuji.Maminka
Prosím o modlitby za uzdravenie môjho 2 ročného synčeka Ivka. PBZ za každú modlitbu na jeho úmysel.
Prosím o modlitby pre moju dcéru a jej manžela,ktorí veľmi túžia po dieťatku a nebolo im to doteraz dopriate.Tiež prosím o modlitby za pokoj v rodine.
Xxx: Modlitby k sv. Gerardovi, ruzenec kazdy den nech sa modlia
Prosim o modlidbu za moju dceru Zuzanu - o pozehnanie,poznanie Bozej vole a jej nasledovanie,prehlbenie viery,silu.Dakujem.
Děkuji a stále prosím o modlitby za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela,za dar víry,pokoje a obrácení pro rodinu,za zdar pro kmotřenku a její rodinku a za mé úplné uzdravení z bolestivého zánětu.DěkujiA
Prosím o modlitbu, jsem velmi v depresích z té situace, kterou prožívám. Děkuji vám
Moc prosím o modlitbu za moje nenarozené miminko (psala jsem sem už dříve, že nám nevyšel dobře ultrazvuk), tak podruhé už to bylo v pořádku. Mám stres z dalších vyšetření, moc prosím, ať je miminko zdravé, ať lékaři nenajdou žádnou vadu. Děkuji moc
: 1 Chválu vzdejte Hospodinu, protože je dobrý, jeho milosrdenství je věčné!
Žalmy, Kapitola 118Otevřít v Bibli »
Jana: Máte nějaké nové zprávy?
Jana: Máte nějaké nové zprávy?
prosím Vas o modlitby za svoju buducnost, kt. sa dost obavam - aby aj v mojom zivote konecne z poza mrakov vyslo slnko. PBZ
Pochvalenu bud Pan Jezis Kristus.Prosim o modlidby za Alzbetku, prosim o jej uzdravenie.Bohu vdaka
Prosim o modlidby za dar celistveho uzdravenia pre K.Bohu vdaka
Prosím o pomoc v modlitbě. Manžel s bratrem mají velké potíže v práci. Podvedl je společník. Je nám z toho smutno. Pane, pošli Svatého Ducha, kéž pomůže vnést do všeho dobro. Děkuji.
Prosim o modlitby za zdravie a Bozie pozehnanie pre celu moju rodinu. Dakujem.
Prosím o uzdravenie pre môjho ocka (nádor a opuch mozgu) a Božiu pomoc pre celú rodinu. Nech sa vo všetkom stane Božia vôľa...PBZ.
Prosím o modlitbu, aby sa môj zdravotný stav dal rýchlo do poriadku, nakoľko mám maličkého synčeka a potrebujem fungovať lepšie. Aby som mala dostatok energie a pozitívne myslenie. Ďakujem
Zuzana: Uctivany a milovany pane Jezisi Kriste ,pozehnej mou dceru Zuzanku a jeji deti Ales a Anet a ochran je od vseho zleho a od nemoci doprej jim prosim dlouhy a klidny zivot.Ochranuj je od vseho zleho prosim jezisi .Dekuji Ti vyslys mne a t jsou zdravi a maji se radi. Zuzana V.
Drahé sestry, zo srdca Vás prosím o modlitby za mňa a moje povolanie, za víťazstvo lásky a odpustenia, za môj návrat do F, za zmenu srdca p.f a p.k, s, aby ma milovali a pomáhali mi. Za to, aby ma p.f prijal a za požehnanú a úprimnú generálnu spoved. Nech ste požehnané a veľmi milované. PBZ.
anna: 7 aby se nadcházejícím věkům prokázalo, jak nesmírné bohatství milosti je v jeho dobrotě k nám v Kristu Ježíši.
Efezským, Kapitola 2Otevřít v Bibli »
: 17 Nejenže vyhověl mé výzvě, nýbrž ve své horlivosti sám od sebe se rozhodl k vám jít. 2 Korintským, Kapitola 8Otevřít v Bibli »
: 17 Nejenže vyhověl mé výzvě, nýbrž ve své horlivosti sám od sebe se rozhodl k vám jít. 2 Korintským, Kapitola 8Otevřít v Bibli »
Clovek, ktory spacha samovrazdu musi byt zatrateny? Aj ked sa velmi trapi, trpi, je neprijaty, nechapany, sam...? Potrebujem to vediet! Dakujem...
Anna: To je složitá otázka, asi záleží na okolnostech. Teologicky nevím, ale podle mě spáchá sebevraždu ten, kdo nedůvěřuje Bohu. To ještě nemusí znamenat, že by vědomě Boha odmítnul, ale že ho nezná. Pokud by úmyslně odmítnul Boha, s plným vědomím, tak by asi zatracený byl. Ale ne proto, že ho zatratil Bůh, ale protože se tak rozhodl sám ten člověk, že chce být bez Boha. To je jen můj názor. A určitě po smrti by si musel projít těžkým očistcem.
katka: Nesmíte zapomínat na Boží milosrdenství a na fakt, že Bůh vidí všechno, i to, co Vám (pokud je to Vás blízký člověk) zůstává skryto. Jedině Bůh může soudit. Jenže dřív, než soudí, přichází se svým milosrdenstvím - tady odkazuji na Deníček sestry Faustyny. Pak jsem vyhledala něco o sebevraždě na stránce vira.cz a narazila jsem na toto:https://www.vira.cz/texty/otazky-a-odpovedi/sebevrazda-prekazka-na-ceste-k-bohu Jednoznačná odpověď neexistuje. Nelze nikoho ospravedlňovat ani zatracovat.
Štefan : je to chcenie alebo nechcenie tužba alebo netúžba rozhodnutie byt peklom alebo nebom ako je ním Sv. Trojica a P. Maria . aj ked áno velmi smútia že nechu byt nebom byt stať sa byt s niekým vyžarovanie aura pozitivná je to niekto kto ktosy bytosť osoba sa netrestá. Miluju seba ale toto seba je Otecko, Ježiško a Duch Svätý láska mať s niekym vzťah byť s nimi Opak LASKY je Neláska trestanie - ak bytosti vsetky anjeli a my ľudia ak budeme hovoriť negatívne stane sa staneme sa peklom ak nechceme hovoriť a myslieť pozitívne nemožno sa diviť. svedectvo exorcistov ....- Keby som chel hovoriť tieto veci bol by som ostal s anjelmi tj bol by opäť nebom a kedže vie archanjel ktorý sa vzbúril Boh je mamičko ktorá skutočne odpušťa lebo je odpustením tak to nepovie lebo nechce a preto je to pre nich velmi bolestivé lebo vedia ze milujú kazdú bytosť anjelov a nás
katka: Nesmíte zapomínat na Boží milosrdenství a na fakt, že Bůh vidí všechno, i to, co Vám (pokud je to Vás blízký člověk) zůstává skryto. Jedině Bůh může soudit. Jenže dřív, než soudí, přichází se svým milosrdenstvím - tady odkazuji na Deníček sestry Faustyny. Pak jsem vyhledala něco o sebevraždě na stránce vira.cz a narazila jsem na toto:https://www.vira.cz/texty/otazky-a-odpovedi/sebevrazda-prekazka-na-ceste-k-bohu Jednoznačná odpověď neexistuje. Nelze nikoho ospravedlňovat ani zatracovat.
Štefan : je to chcenie alebo nechcenie tužba alebo netúžba rozhodnutie byt peklom alebo nebom ako je ním Sv. Trojica a P. Maria . aj ked áno velmi smútia že nechu byt nebom byt stať sa byt s niekým vyžarovanie aura pozitivná je to niekto kto ktosy bytosť osoba sa netrestá. Miluju seba ale toto seba je Otecko, Ježiško a Duch Svätý láska mať s niekym vzťah byť s nimi Opak LASKY je Neláska trestanie - ak bytosti vsetky anjeli a my ľudia ak budeme hovoriť negatívne stane sa staneme sa peklom ak nechceme hovoriť a myslieť pozitívne nemožno sa diviť. svedectvo exorcistov ....- Keby som chel hovoriť tieto veci bol by som ostal s anjelmi tj bol by opäť nebom a kedže vie archanjel ktorý sa vzbúril Boh je mamičko ktorá skutočne odpušťa lebo je odpustením tak to nepovie lebo nechce a preto je to pre nich velmi bolestivé lebo vedia ze milujú kazdú bytosť anjelov a nás
Prosím o modlitby za kolegyňu Zuzku - za uzdravenie po ťažkej a skomplikovanej operácii mozgu,tiež za silu a nádej pre jej rodinu.
Ďakujem za všetky vyslyšané prosby a prosím o modlitby za dar viery, oslobodenie od prekliatia a poroby.Ďakujem.
Drahé sestričky vrucne váas prosím o orodovanie a modlidbu za mňa o uzdravenie a oslobodenie od psychických problémov a o pokoj v duši, Amen Ďakujem zo srdca
Prosím o modlitbu k Pánovi za moju dušu v temnote. prosím Ho aby sa nado mnou zmiloval a znovu ma osvietil svojim svetlom
Prosíme o modlitby za našu 4ročnú dcérku Timejku,ktorá leží na JISke v detskej nemocnici na Kramárovch v Bratislave po operácií chrbátika.Vezmi Pane všetko do svojich rúk a postaraj sa o ňu.Ďakujem. Pán Boh zaplať.