Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.260 IP: ...165.36 • 29.11.2009 17:41
Adriana:
Bratři a sestry, touto cestou Vás f chci požádat o modlitbu za mé uzdravení. Prosím, modlete se také za všechny nemocné, aby byli uzdraveni. Za všechny lidičky, aby nalezli cestu k Bohu.Chovejme se k sobě, jak je dáno Božím zákonem, abychom byli přijati do Božího království. Svobodné a nešťastné ženy, nezapomínejte, nejate samy, je s Vámi Ježíš a kolem sebe máte bratry a sestry.Chápu,že je to těžké pochopit v době, když je dnešní svět zkažený materiálnem, ale budem-li věřit, dokážem to.
č.261 IP: ....153.9 • 29.11.2009 22:35
kajka32:
Chvála Kristu..prosím pěkně za mládež z jedné klubovny.Moc prosím za modlitby za ně a za jejich vedoucí,nebot to co v nich vypěstovali je moc zlé. DĚKUJI MOC.S Pánem Bohem
: děkuji za modlení a prosím ještě vydržte s námi v modlitbě... co nejdříve tu klubovnu požehnáme...a děkujeme
č.262 IP: ....153.9 • 29.11.2009 22:39
kajka32:
Prosím moc za modlitbu za Honze Novotného.... je moc duševně nemocný a zranuje celé své okolí.Děkuji...Modlete se prosím at už nikomu neubližuje a at najde víru v Boha. Děkuji mockrát.
: prosím jeli možno zvýšit ještě modlitbů je to horší a horší děkuji
Anna007: Už je to lepší ?
č.263 IP: ....153.9 • 05.12.2009 21:45
:
chvála Kristu....prosím ještě modleníčko za mého syna aby už začal být zdraví... zjištuji že zdraví je opravdu dar... a pak za mojí kamarádku Evu..kterou sužuje někdo moc zlej a za staré lidí aby se o ně vždy někdo postaral aby nebyli samotní a taky za všechny co urážejí Pannu Marií. a ještě za to at se umíme sklidnit a otevřeme srdce všichni pro našeho Pána Ježíše Krista..tot vše a moc děkují
č.264 IP: ...98.226 • 15.12.2009 20:06
Veronika:
Pane bože prosím tě za všechny lidi, kteří potřebují tvou pomoc. Modlim se taky za uvolneni bytu , pro spokojenost mych rodicu, pro zvladani vsech povinnosti. O to te prosim z celeho srdce.
č.265 IP: ...52.142 • 16.12.2009 19:55
Eva:
prosím o dary Ducha svatého pro všechny lidi na světě, protože bez Ducha svatého nejsme nic... prosím o Boží požehnání pro otce misionáře Tomáše a Jiřího, kteří konají u nás ve farnosti MISIE
č.266 IP: ....29.34 • 26.12.2009 16:41
A.:
...prosím tě, zůstaň tu se mnou brácho a ochraňuj mě jako strážný anděl, chybíš mi, neměls to dělat....
A: ...děkuji...vzal si život
Petra: Modli se za něj, potřebuje to.
: Můj muž ode mě odchází...Víc bolesti za posledního půl roku už neunesu
:): Uneseš, neboj.
A.: Děkuji Vám všem...moc mi mladší brácha chybí...
A.: ..moc mi chybíš, brácho....
: nikdy neproteklo tolik slz pro žádného muže, jako pro tebe, brácho. R.I.P...chybíš mi...
č.267 IP: ...29.162 • 28.12.2009 14:03
Edita:
Prosím o modlitbu za neřešetelnou osobní situaci. Nechci nikomu ublížit, hlavně ne dětem a tak žádám o zdárné a konečné vyřešení tíživé dlouhotrvající životní situace. Modleme se též za všechna trpící nemocná zvířata. Prosme svatého Františka z ASSISI za všechny boží tvory. Děkuji všem za duševní spojení v modlitbě.
č.269 IP: ...22.227 • 04.01.2010 10:22
barunka28:
Prosim o motlitbu za moji rozpadajicise rodinu a za tezko zvladatelne deti.prosim o lasku a pokoj pro moji rodinu,o obraceni meho neverneho muze.
Petra: Budu se za Tebe modlit,vím, jak Ti je,a Bůh to ví ještě lépe.Pamatuj si,že Bůh dopustí(i aby se něco zlého stalo),ale NEOPUSTÍ.To mi řekla loni maminka,když ode mě odešel můj muž a já jsem měla pocit,že je konec světa.Není!Trpělivě, s mo
barunka28: dekuji...
: moc děkuji za vaše modlitby
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.270 IP: ...52.142 • 17.01.2010 21:03
Eva:
prosím o modlitbu za otce Romana Musila, který působí na Haiti. Myslete na něho a na všechny lidi, kteří přežili, ale i na všechny zemřelé Pán Bůh zaplať
č.271 IP: ...72.218 • 19.01.2010 15:54
dauti nevresa:
dauti nevresa
: -) ?? Halo Prishtina !
č.272 IP: ...46.234 • 21.01.2010 08:24
Anežka:
Dnes 21.1.2010 jde náš milovaný tatínek na těžkou operaci. Prosím, kdo mě slyší, pomodlete se za něho, bude to moc potřebovat. Pán Bůh zaplať všem !!! Anežka
Richard: Jak se daří tatínkovi?
č.273 IP: ...188.13 • 21.01.2010 20:38
Karel:
Prosím o modlitbu za poděkování pánu Bohu, že se po roce našel lék na epilepsii mého syna a prosím o to, aby se naučil hýbat ručičkama a chodit. Děkuji všem, kdo se za něj modlí.
Richard: Pomodlil jsem se za Tvého synka i za všechny prosby, které tu jsou. Poděkoval jsem Bohu, za lék. Bůh nás nikoho nikdy neopustí.
č.274 IP: ...15.112 • 24.01.2010 12:54
Fanoušek:
prosím za mou třídu aby byla v dobrém,prosím modlete se fanousek
č.275 IP: ...251.62 • 26.01.2010 08:42
duryz:
Prosim o motlitbu za dar zdravi me rodine a vyslyseni me prosby v me situaci dekuji
č.276 IP: ...239.14 • 05.02.2010 13:00
Richard:
Snažně prosím o přímluvu, abych nemusel do vězení. A prosím také o motltbu za svoji bývalou manželku Petru, za její zdraví a ať unese vše špatné, co jí bylo naloženo. Také za všechny soudce, státní zástupce a všechny, kteří o věci jakkoli rozhodují, aby měli v srdci milosrdenství, když o mě budou rozhodovat. A za všechny, kterým jsem mohl kdy ublížit, třeba i nevědomě. Snažně prosím za odpuštění.
A.: Doufám, že to dobře dopadne, vím co je to za stres, mě zas hrozila hodně velká pokuta a opletačky, a kdy má být ten soud ?
Richard: Spis dnes odešel k Nejvyššímu soudu České republiky.
Richard: Děkuji ze srdce všem za modlitbu a snažně prosím o další přímluvy.
Richard: Ze srdce děkuji za modlitby a přímluvy. A snažně prosím, neustávejte v nich.
?: Na druhou stranu - nikde se nezmiňujete o tom, zda jste se dopustil něčeho nezákonného. Zasloužíte si trest nebo ne?
Richard.: Upřímně děkuji za všechny modlitby a přímluvy. Zasloužím si trest? Ne, nezasloužím, alespoň ne ve smyslu trestního práva. Snažně prosím o milosrdenství všech.
?: Ale odpovědi na otázku, zda jste se dopustil něčeho nezákonného, jste se vyhnul.
Richard: Děkuji všem za přímluvy. Odpovědi se nevyhýbám: vše, co jsem pokazil, jsem napravil. Tedy nedopustil. Snažně prosím o milosrdenství.
A.: Pán Ježíš přišel uzdravovat hříšníky, a leccos se stane ani člověk neví jak, z nevědomosti, hlouposti,...nikdo si nemůže být jistý ani sám sebou. A když jste to napravil ...
č.277 IP: ...146.50 • 09.02.2010 22:14
Jitka:
Prosím o modlitbu za mou dceru která čeká miminkoa za syna za vyřešení jeho životní situace.
Jitka: Děkuji všem za modlitbu .Ať Vám Bůh žehná.Dceřin zdravotní stav se zlepšil.
č.278 IP: ...105.86 • 12.02.2010 23:02
Anna007:
Prosím vás o modlitbu za mojí tetu, která má jít 17.2 na nebezpečnou operaci nádoru, aby to dobře dopadlo, díky moc !!!
č.279 IP: ...52.142 • 14.02.2010 20:23
Eva:
prosím Vás o modlitbu za dobré rozhodnutí /zda odejít ze současné práce na jinou práci/ Děkuji...
č.280 IP: ...62.202 • 17.02.2010 14:46
Petr:
Prosím o modlitbu za dobrou volbu manželky a za duše v očistci. Pán Bůh zaplať. Děkuji
č.281 IP: ...245.19 • 26.02.2010 11:44
Ľubica:
Prosím o modlitbu za syna, ktorý dnes robí rozhodujúcu skú�ku.Ďakujem.
č.282 IP: ...188.13 • 27.02.2010 20:50
K+M:
Modlete se prosím u Boha za zbavení vážné nemoci našeho malého děťátka a za všechny nemocné, ať jim Bůh pomůže a zbaví je jejich nemocí.
č.283 IP: ...00.137 • 01.03.2010 13:40
Hanka:
Prosím o modlitbu, abych našla správnou cestu a sílu.
č.286 IP: ...166.12 • 07.03.2010 23:43
Maminka:
Prosím za svou dceru, aby se jí už nikdy nevrátily deprese, prosím za její očekávané dítě a do třetice prosím za svého syna, aby nalezl cestu k Bohu.
č.287 IP: ...148.32 • 19.03.2010 12:24
marta:
Prosim o Modlidbu za Nasu rodinu za zdravie a Boziu pomoc za moju Krsnu mamu ktorej maju operovat prsnik aby to dobre dopadlo aby to nebolo nic zle. aj za vsetkych ktory prosia za tych druhych a modlia sa. aj za vsetkych utrapenych a chorych na celom svete.dakujem
č.288 IP: ....10.82 • 22.03.2010 22:05
Jan:
prosím, děkujme společně Bohu za jeho lásku a milosrdenství. Prosím o modlitbu za odpuštění hříchů i trestů, zemřel, umírající, nemocné a opuštěné a celé lidstvo.Za poznání Boží cesty, dar poznání a vyřešení osobních otázek.
č.289 IP: ...29.101 • 26.03.2010 12:16
Lucie:
Prosím o modlitbu za obrácení manžela, o dar víry pro něj a za zlepšení našeho vztahu a za ochranu naší rodiny. Děkuji.
č.290 IP: ....25.58 • 29.03.2010 10:16
mirek:
Prosím o modlidbu za mě a mého přítele, aby se nám v obchodě dařilo, pač jsme se dostali do obrovských finančních potíží a tím ohrozili bohužel i své rodiny. Stále se totiž honím za penězi a za vším možným. A až tato situace mě donutila se zastavit a zamyslet se nad svým životem. A člověk pak najednou vidí věci, které přehlížel. Najednou si uvědomuje, jak má vlastně krásné děti, jak moc tátu potřebují a je jim jedno jestli má či nemá peníze, jak je skvělé si s nima jen tak vyjít na procházku či si s nima třeba kreslit. Snad se mě podaří se finančních problémů dostat. Jedno však vím určitě, už nikdy nechci žít jako předtím. Děkuji všem za jakoukoliv podporu.
mirek: děkuji všem i za sebemenší podporu. Přeji všem hodně štěstí a pohody ...které mě teď bohužel chybí :-(
Petra: Taková věc se může stát... Modlím se za Vás a za Vaši rodinu. Zcela zřetelně jste z toho vyvodil správný závěr. To je fajn!
č.291 IP: ....57.34 • 31.03.2010 18:11
Magda:
Prosím o modlitbu za zdraví naší holčičky, která se má v dubnu narodit. Také za to, obě mé děti byly celý život věrné své víře a aby nesešly z cesty. Děkuji.
Magda: Děkuji za vaše modlitby, jistě přispěly tomu, že 12.4.2010 se nám narodila zdravá a krásná dceruška. Ať vám Pán žehná.
:): Požehnej Pán Bůh celé Vaší rodině.
č.292 IP: ...21.140 • 04.04.2010 13:15
Adonka:
Prosím o modlitbu za vnitřní uzdravení mého syna Romana. Děkuji. Adonka
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN