Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.185 IP: ...29.156 • 06.04.2009 22:29
Mirek:
Modlete se, aby se mi podařil přestup od evangelické církve ke katolické a aby mě Biskup Duka přijal do vikariátu. Děkuji
č.186 IP: ...40.109 • 16.04.2009 18:42
Lenka:
Prosím o modlitbu za sebe, čeká mě zítra těžký den. Nechť cesta, po které si Pán přeje abych šla, je Vaší modlibou alespoň o něco snadnější. Děkuji
č.187 IP: ...89.179 • 19.04.2009 16:23
Eva:
Prosím o modlitbu za své předky z Vlachova Březí, babička Filipina Koubová zemřela 15.4.1957, dva měsíce před mým narozením a dědeček Bartoloměj Kouba zemřel 30.11.1965. Bydlím daleko, nyní 22.dubna 2009 Vlachovo Březím projíždím, mše je však již v 9 hodin ráno. Stihnu navštívit alespoň jejich hrob. Děkuji
Eva: svěřím se až u zpovědi, zde mi mi nikdo asi nevěřil. DĚKUJI
č.189 IP: ...19.105 • 22.04.2009 13:31
majka:
Prisím o modlitbu za moje zdravie a zdravie mojho manžela a detí tiež za bratov, švagrinu a synovca nech sa im darí v živote lebo nam zomreli rodičia na rakovinu,aby sme ten smutok prekonali s pomocou božou
č.190 IP: ...83.173 • 23.04.2009 22:17
Karel:
Prosím o modlitbu za mého nemocného syna Davida, jeho brzké uzdravení a také za uzdravení všech nemocných lidí, ať jim Pán Bůh pomůže zvládnout jejich nemoc. Děkuji
č.191 IP: ...09.113 • 29.04.2009 16:03
petr podmolik:
prosim o modlitbu za meho tatinka ktery ma roztroušenou sklerozu již 10let,moji maminku ktere funguji ledvini jen na 20procent a meho dedečka ktery ma rakovinu žaludku, o modlitbu za obraceni cele rodiny dekuji petr
č.192 IP: ...39.162 • 18.05.2009 12:18
Kristina:
Prosím za modlitbu za uzdravení jedné čtyřleté holčičky na vozíčku, která trpí smrtelnou nemocí, také za její matku,aby sílu nalezla v Kristu. Děkuji
č.193 IP: ...64.137 • 22.05.2009 15:51
Z.J.:
Prosím o modlitbu pro všechny lidi co přišli o práci, aby nestrádali a brzy se navrátil klid a mír do jejich životů. Ježiši, důvěřuji Ti. Děkuji všem i za malinkou modlitbičku.
č.194 IP: ...11.162 • 26.05.2009 20:46
Vera:
Prosím o modlitbu za nalezení své životní cesty, uzdravení srdce a nalezení správného partnera. Děkuji.
č.195 IP: ...0.8.26 • 30.05.2009 11:26
Mirka:
Prosím o modlitbu za porozumění a nalezení životné cesty s mojim snoubencem. Děkuji
č.196 IP: ...24.185 • 02.06.2009 18:23
martinka:
prosím za lidi kteří v životě nepotkali lásku
č.197 IP: ....9.211 • 03.06.2009 17:13
Anna007:
Prosím vás o modlitbu za manžela, aby nebyl podezřívavý. Děkuju moc a taky se za vás modlím.
č.200 IP: ...49.218 • 10.06.2009 21:14
Kristýna:
Prosím o modlitbu za zdárné dokončení studia na VŠ... Děkuju.
č.201 IP: ...69.194 • 10.06.2009 22:17
Radka:
Prosim o motlibu za všechny lidi, kteří ve svém životě udělali i špatné kroky, aby jim bylo odpuštěno.
č.202 IP: ...42.119 • 13.06.2009 13:50
Petr:
Prosím o modlitbu za pomoc při rozhodování v těžké a nejasné manželské a partnerské situaci. Sám chci také prosit za všechny zde i v podobně situaci. Díky moc.
Petra: Je to lepší? Sympatizuju s Vámi, jsem na tom sama podobně, totiž velmi zle.
č.203 IP: ...78.212 • 16.06.2009 16:15
ZLATKA:
PROSIM O DAR DUCHA SVATEHO,VIRU PRO CELOU RODINU,BUDU SE ZA VAS TAKE MODLIT DEKUJI
Ladybird: To je opravdu krásné, připojuji se k modlitbě!
č.204 IP: ...18.241 • 19.06.2009 15:06
Hajnaci:
Prosíme o modlitbu za našeho blízkého, aby ho víra a naděje neopouštela v nemoci, která ho potkala. Děkujeme.
č.205 IP: ...24.185 • 22.06.2009 12:51
martinka:
prosím o modlitbu za lidi kteří trpí
č.206 IP: ...27.106 • 22.06.2009 19:07
Roman Světloslav:
Děkujme...proč o něco stále prosíme ...Děkujme, Bohu za Dar Života zde na Zemi. Kdo Boha miluje, vše skrze Boha k němu přichází...Jen nezralé děti stále něčeho žádají od svých rodičů...
Anna007: Když jen děkuji, tak druhý z toho nemá žádný užitek. Podle Bible máme vzdávat Bohu díky a ustavičně pamatovat na druhé ve svých modlitbách. Otče náš jsou taky vlastně samé prosby, a to i za úplně "přízemní" věci, jako je jídlo a ochrana
Ladybird: Máme se modlit, chválit Boha a děkovat mu, a to tak, aby to bylo v přibližné rovnováze. Tak vlastně s Bohem přímo rozmlouváme.
č.207 IP: ...251.62 • 28.06.2009 08:43
maminka:
prosim o modlitbu pro svou dceru
č.215 IP: ...48.250 • 30.06.2009 14:46
Marie:
Prosim o modlitbu za me uzdraveni
č.216 IP: ...251.62 • 30.06.2009 20:09
D.:
prosim o modlitbu za uzdraveni deti a za osobni prosbu dekuji.
č.217 IP: ...251.62 • 01.07.2009 18:20
nNez.:
prosim o modlitbu o me vyslyseni
: Vzpomenu si na Vaše starosti v modlitbách.Ať Vás Bůh vyslyší.Vše bude dobré.
č.218 IP: ...46.234 • 07.07.2009 11:22
Anežka:
Prosím o modlitbu za mého manžela, boží pomoc při řešení osobní situace - nalezení pracovního místa. Chvála Kristu !
č.219 IP: ....32.58 • 10.07.2009 13:55
L.K.:
Prosím o modlitbu za to, aby nám Pán Bůh daroval nejcenější dar manželství-dítě. Zároveň prosím o modlitbu za neplodná manželství, zvláště pak za ženy, které neplodnost hůře překonávají....Děkuji
: Budu na Vás myslet v modlitbě aby jste byli vyslyšeni, u Boha není nic nemožného. Znám to z vlastní rodiny. Marie
L.K.: Děkuji Vám Marie. Také se za Vás budu modlit.
L.K.: Děkuji Všem za modlitbu. Bůh mě vyslyšel-jsem těhotná!! U Boha není nic nemožného ...
Ladybird: Blahopřeju, ať všecko dobře dopadne! Boží požehnání celé rodině! :)
č.220 IP: ...166.12 • 12.07.2009 00:10
Ladybird:
Prosím o nalezení cesty k Bohu pro mého muze a o znovuobnovení manželství - manzel ode mě odešel k jiné ženě. Tak, jak nyní situace stojí, to vypadá, že odešel natrvalo a už se nevrátí, ale co je nemožné u lidí, je u Boha možné... Díky za kazdou modlitbu.
Ladybird: Ještě jednou DĚKUJU za modlitby, každý den tam mám jednu novou, jste moc hodní. Dnes(14.7.)je zrovna 11. výročí svatby. Úplnou náhodou mi volala jedna známá a řekla mi něco, co by mohlo posílit mou naději - až se dovím něco určitějšího,
č.221 IP: ...27.171 • 12.07.2009 11:59
Pavel:
Prosim o modlidbu: za spoutanost a svazanost a za vnitrni uzdraveni za mezilidske vztahy na pracovisti Dekuji Pavel
č.222 IP: ...166.12 • 15.07.2009 15:56
Ladybird:
Prosím o modlitby za studenta sexty jednoho pražského gymnázia, který se na výletě se spolužáky vážně zranil a příští týdny mají rozhodnout o jeho celém dalším životě, tj. bude-li ochrnutý, jak moc atd. Děkuji všem, kteří se za něj pomodlíte, a těm, kteří se budou modlit dále, zvlášť.
č.223 IP: ...69.240 • 26.07.2009 21:56
anna:
prosim o uzdravenie mojej dcery z depresie anorexii buliniia zo zraneni z detstva pan boh zaplat
č.225 IP: ...53.141 • 02.08.2009 21:28
Karel:
Prosím o modlitbu za uzdravení mého 7. měsíčního syna, který trpí epilepsií. Děkuji všem.
Marie: Vroucně se za něho budu modlit.I za Vás.
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN