Velice vám děkuji za dosavadní pomoc. A nadále vás prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce. Maminka
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
prosím o modlitby za vnúčatá, najmladší má od narodenia červenú podliatinu - cievny nádor. Prosím a ďakujem za modlitby
Prosím vás o modlitbu,abych zvládl zkouškové období a uspešne udělal všechny předměty (první na vysoké škole). Také, aby se mi podařilo úspěšně udělat závěrečné jízdy v autoškole. Velmi vám moc předem děkuji za modlitby
Petr: Děkuji vám mockrat za modlitby. Autoškolu jsem udělal úspěšně. Těd ještě udělat zkouškové období :D
katka: Gratuluji :) taky mám čerstvě řidičák :) a taky mám zkouškové :)
Petr: Dekuju uz jen to zkouškové a bude to dobrý:)
taky gratuluji :
katka: Děkuji :) je to super řídit auto :) ještě mi zbývají 3 zkoušky, snad to vše dopadne dobře, jako dopadla ta autoškola :)
Petr: jo zo mas pravdu :) jeste mi zbyvaji dve zkousky hned ve čtvrtek z matiky a pak dalsi čtvrtek a budu to mit za sebou
katka: Zbývají mi taky 2 zkoušky, snad to dobře dopadne :) modlím se každý den...
Petr: Doufam ze to dopadne dobře, taky se za to modlím každý den :)
katka: Gratuluji :) taky mám čerstvě řidičák :) a taky mám zkouškové :)
Petr: Dekuju uz jen to zkouškové a bude to dobrý:)
taky gratuluji :
katka: Děkuji :) je to super řídit auto :) ještě mi zbývají 3 zkoušky, snad to vše dopadne dobře, jako dopadla ta autoškola :)
Petr: jo zo mas pravdu :) jeste mi zbyvaji dve zkousky hned ve čtvrtek z matiky a pak dalsi čtvrtek a budu to mit za sebou
katka: Zbývají mi taky 2 zkoušky, snad to dobře dopadne :) modlím se každý den...
Petr: Doufam ze to dopadne dobře, taky se za to modlím každý den :)
Prosím o rychlou a milosrdnou smrt.
prosím vroucně o modlitbu za odvrácení zla z naší rodiny, a za pomoc v praci
prosim o modlitbu abych co nejdrive mohla prijmout svate prijimani a o obraceni meho manzela a zdravi pro nas a vsechny me blizke,dekuji
prosím moc o modlitbu o poženání mého podnikání a Boží pomoc. Srdečně děkuji.
Děkuji vám za dosavadní pomoc a i nadále vás prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce. Maminka
prosím za těžce nemocné staré manžele, aby cítili, že je Bůh stále s nimi, a nebyli nešťastní.
Prosím o modlitbu za mojí maminku, kterou čeká dnes lékařský zákrok. Srdečně Vám děkuji...
J.: Velmi Vám děkuji, na konec to dopadlo dobře...
katka: To jsem ráda :)
Anna: Já taky !!!
katka: To jsem ráda :)
Anna: Já taky !!!
Prosím o modlitbu , aby mě už nikdy v životě nepotkala taková křivda a pohrdání jako doposud. Milosrdný Bože, prosím smiluj se. Děkuji
: Zkuste za to Pánu Bohu poděkovat
Prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce; a za záchranu jejich manželství. Maminka
Prosim Vas o modlitbu,aby bola cela moja rodinka zdrava a stastna. Aby moj vztah s mojim milovanym priatelom bol velmi pevny a silny, plny lasky, romantiky, dovery, vernosti, porozumenia, respektu a harmonie . Nech sa na seba pozerame ocami lasky a aby nam nas vztah vydrzal navzdy. Nech sa zo dna na den milujeme viac a viac. Dakujem Vam velmi pekne ,ze sa za mna pomodlite :)
Prosím o modlitbu za moje rodiče.Tatínek je vážně nemocný a rodina už to nezvládáme.PROSÍME TĚ PANE DEJ NÁM SÍLU Moc děkuji za modlitby
Z.: Moc děkuji za každou modlitbu.
Prosím, vroucně prosím o modlitby za zdraví mého manžela. Děkuji moc.
Prosím aby dopadla dobře operace mého vnuka
Z celého srdce prosím o modlitby za zdárnou zítřejší operaci dědečka a za uzdravení maminky. Pán Bůh Vám žehnej. Mnohokrát děkuji.
: jak to dopadlo ?
: mnohokrát děkuji,proběhlo to dobře,Pán Vám žehnej
: mnohokrát děkuji,proběhlo to dobře,Pán Vám žehnej
Prosím o modlitbu za hodnou paní
účetní, která vážně onemocněla.Čeká na výsledky.Pane Bože , prosím , aby vše dobře dopadlo.Děkuji
Prosím o uzdravení z velmi nepříjemné nemoci, která už mě dost dlouho zužuje a nemohu se ji zbavit. Děkuju
V prvom rade Vám chcem zapriať v novom roku veľa Božích milostí a poďakovať za všetky modlitby v minulom roku.
Chcem Vás zároveň poprosiť o modlitby za môjho syna Daniela, ktorý má v pondelok ťažkú skúšku. Poproste Pána o dary Ducha svätého, usilovnosť pri príprave a pomocnú ruku pri skúške. PBZ
: 2 Po šesti dnech vzal s sebou Ježíš jen Petra, Jakuba a Jana a vyvedl je na vysokou horu, kde byli sami. A byl proměněn před jejich očima. Marek, Kapitola 9
Prosím Vás o modlitby za záchranu manželstva, za prekonanie krízy, aby si manžel opäť našiel cestu ku mne. Prosím aj za modlitby za dar vlastného dieťaťa.
Prosím o modlitby a Boží pomoc pro mého 17-roč.vnuka, který bude mít 21.1.2016 moc těžkou operaci kolen, aby se povedla dobře a on mohl chodit. Ze srdce děkuji.
Babi-č-ka: Děkuji mockrát.
Milosrdný Bože, vroucně prosíme o modlitbu, aby nás už nikdy v životě nepotkala od syna a dcery taková křivda a pohrdání. Milosrdný Bože, ať se jejich srdce a mysl obrátí zpět k pravdě a k nám, jejich smutným rodičům - prosíme Tě, smiluj se. Upřímně děkujeme.
Jana-Marie a Fr: S vděčností v srdci moc děkujeme.
Prosím o modlitby za úspěšné složení opakované státní zkoušky dcery.Bože,prosím,ať nepřijdou vniveč léta úsilí a studia.
an.marie: Jsem Vám moc vděčná . Děkuji moc.
Ivana : mnohokrát děkuji,ve čtvrtek dám vědět,jak to dopadlo.
Ivana : Státnice je složená,ještě jednou děkuji za přímluvy.
Anna: To jsem moc ráda ! Gratuluji :-) !!
katka: Gratulace a velká radost, i když Vás neznám :)
Ivana : mnohokrát děkuji,ve čtvrtek dám vědět,jak to dopadlo.
Ivana : Státnice je složená,ještě jednou děkuji za přímluvy.
Anna: To jsem moc ráda ! Gratuluji :-) !!
katka: Gratulace a velká radost, i když Vás neznám :)
Strach, panika a vyděšenost,děsivá ůzkost jsou mými kažodenními i nočními průvodci.Už se nemůžu vůbec obrátit na Boha,protože okamžitě přichází děsivý atak.Jsem prokletá? Bůh mě trestá? Nestojí o mě? Vysmívá se mi?Nikdo mi nevěří, prý to není možné. Manžel taky nevěřil, ale už věří, protože je toho svědkem, a nechápe.Psychiatři a léky nepomoly,Gregoriánské mše nepomohly.Když to šlo,abych přistupovala ke svátostem, každý den roky, nepomohlo.Teď už nemám sílu, a už vůbec ne odvahu. Melu z posledních sil, protože už to trvá přes 35 let a zhoršuje se to. Můžete pmoct??????!!!!!!!!!! Prosím.!!!!!!!!!!
: 16 Nadto po všechny dny jídal ve tmě, a takového hoře, nemoci a hněvu! Kazatel, Kapitola 5
Anna: já mám tyhle stavy z některý kávy, to jsem měla dva roky, než jsem na to přišla, že to je kávou
jana: a co exorcista na to?
jana: zkuste řeckok.českého exorcistu, Adolfa J.Pleskače, je k dohledání na internetu
an.marie: exorcista mi řekl, že nejsem posedlá. mám prý jít k psychiatrovi. Ale to nebyl J. Pleskač
jana: rozhodnutí je na vás.Já bych ho zkusila i tak :)
an .marie: už jsem mu včera namsala mail. Děkuji.
jana: jsem s vámi v modlitbách,a nejen já,ale sestřičky sv.Františka,kam jsem volala.Nebojte se,Bůh vidí vaše boje a neopustí vás,at to vypadá jak chce!!Věřím,že najde řešení a vám se uleví.Moc vám to přeju a pevně Mu za vás věřím!! +++ !:) :)
an.marie jsem V:
am: Jsem Vám moc vděčná a moc děkuji.
an. mar.: Je to týden, co jsem psala A. Pleskačovi, ale vůbec se neozval. Taže tato možnost padla. Nikdo nestojí o mé problémy.
jana: zkuste P.Marius Leszko-733 742 999,od r.2015 je pověřěn jako exorcista,římskokatolík,farnost Radešínská Svratka a Olešná.Neházejte hned flintu do žita,nenechte se hned znechutit.Důvěra Bohu a P.M. je ohromná věc.Bojujte boj víry a naděje,o tom je náš živo
jana: paní Anežko,mám se vás zeptat,jestli se vam v min.týdnu alespon trochu ulevilo.Otázka je od sestřiček.Jinak pokud by jste měla zájem,napsala bych vám více něco k vaší situaci přes emil.Mám agnusdei269@gmail.com
Vilma: Zkuste P.Havláta exorcista z Vranova. Je možné vyloučit "něco" zlého v domě? Vysvětit dům a poslechnout kněze. Taky někdy může pomoci přestat bojovat. Vrhnout se na službu pro potřebné, nezabývat se sebou.
an.mar: Za ním jsem byla, doporučil mi psychiatra, dům vysvěcený byl a dělám vše pro druhé, ale chybí mi síla. Psychiatr a léky mi vůbec nepomohly. A ne, že bych je brala třeba 2 měsíce, ale roky. AM. Děkuji.
Vilma: Dalo by se zapátrat i dle nemocí tělesných. Kdybyste chtěla, napište mi na mail a do předmětu napište ABC svatých, abych Vás nevymazala jako spam. Pokud máte základní onemocnění či potíže, vše i opakující se zdráv.problémy, budu se snažit odpovědět co tra
: Co trápí duši. E-mail: kelikes@seznam.cz
Anna: já mám tyhle stavy z některý kávy, to jsem měla dva roky, než jsem na to přišla, že to je kávou
jana: a co exorcista na to?
jana: zkuste řeckok.českého exorcistu, Adolfa J.Pleskače, je k dohledání na internetu
an.marie: exorcista mi řekl, že nejsem posedlá. mám prý jít k psychiatrovi. Ale to nebyl J. Pleskač
jana: rozhodnutí je na vás.Já bych ho zkusila i tak :)
an .marie: už jsem mu včera namsala mail. Děkuji.
jana: jsem s vámi v modlitbách,a nejen já,ale sestřičky sv.Františka,kam jsem volala.Nebojte se,Bůh vidí vaše boje a neopustí vás,at to vypadá jak chce!!Věřím,že najde řešení a vám se uleví.Moc vám to přeju a pevně Mu za vás věřím!! +++ !:) :)
an.marie jsem V:
am: Jsem Vám moc vděčná a moc děkuji.
an. mar.: Je to týden, co jsem psala A. Pleskačovi, ale vůbec se neozval. Taže tato možnost padla. Nikdo nestojí o mé problémy.
jana: zkuste P.Marius Leszko-733 742 999,od r.2015 je pověřěn jako exorcista,římskokatolík,farnost Radešínská Svratka a Olešná.Neházejte hned flintu do žita,nenechte se hned znechutit.Důvěra Bohu a P.M. je ohromná věc.Bojujte boj víry a naděje,o tom je náš živo
jana: paní Anežko,mám se vás zeptat,jestli se vam v min.týdnu alespon trochu ulevilo.Otázka je od sestřiček.Jinak pokud by jste měla zájem,napsala bych vám více něco k vaší situaci přes emil.Mám agnusdei269@gmail.com
Vilma: Zkuste P.Havláta exorcista z Vranova. Je možné vyloučit "něco" zlého v domě? Vysvětit dům a poslechnout kněze. Taky někdy může pomoci přestat bojovat. Vrhnout se na službu pro potřebné, nezabývat se sebou.
an.mar: Za ním jsem byla, doporučil mi psychiatra, dům vysvěcený byl a dělám vše pro druhé, ale chybí mi síla. Psychiatr a léky mi vůbec nepomohly. A ne, že bych je brala třeba 2 měsíce, ale roky. AM. Děkuji.
Vilma: Dalo by se zapátrat i dle nemocí tělesných. Kdybyste chtěla, napište mi na mail a do předmětu napište ABC svatých, abych Vás nevymazala jako spam. Pokud máte základní onemocnění či potíže, vše i opakující se zdráv.problémy, budu se snažit odpovědět co tra
: Co trápí duši. E-mail: kelikes@seznam.cz
Prosím o modlitby za úspěšné složení všech zkoušek na VŠ. Děkuji moc
Milé sestřičky, prosím vás o modlitbu pro neteř Alenku za dar zdraví tělesného, duševního i duchovního; a aby našla práci mezi dobrými lidmi. Přímluvkyně J.
Milí, velice vám děkuji za dosavadní pomoc. A nadále vás prosím pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, duchovního a duševního uzdravení, daru křtu pro Milana a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce; a za záchranu jejich manželství. Maminka
Pro vás pro neteř Alenku a dále pro Milana, Jitku, Marečka a Karlíčka Polnické o modlitbu za dary obrácení, víry, křtu, tělesného, duchovního a duševního uzdravení a nastoupení na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce; a za záchranu jejich manželství. Maminka
mili veriaci prosim vas o modlidbu za moju dceru aby spravila skusku z anatomie Dakujem