Prosím o modlitbu za urovnání vzájemných vztahů v mladé rodině s dvěma dětmi,které hrozí rozpad.Je to věřící rodina,ale nastaly problémy a nedokáží se zřemně s toho sami bez Boží pomoci dostat.Proto snažně prosím o pomoc a přímluvy.
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
Prosím o modlitby za bratra,aby poznal Milost Boží a svou pravou identitu.Děkuji.V modlitbách jsem s Vámi se všemi.
Chvala Kristu,
chci Vás požádat o modlitbu za moji manželku Barunku(30 let), která zemřela na zhoubný nádor na mozku. Máme malou holčičku.
Moc děkujeme a odevzdáváme vše do rukou Božích.
Jana: Milý Petře,
znáte Zázračnou medailku Panny
Marie? Tomu kdo ji nosil bylo
v minulosti vždy pomoženo. Je
dokázáno mnoho zázračných
uzdravení...nechcete, abych
Vám nějakou poslala. Modlím se
za Vaši ženu.
petr: Moc děkuji Jano - za modlitby i rady. Medailonku máme - dám ji manželce k posteli.
Jana : Milý Petře, moc na vás na všechny myslím...modlete se k Panně Marii takto: "Ó Maria bez hříchu počatá, oroduj za nás, kteří se k Tobě utíkáme." Důvěřujte nebeské Matce a svěřujte se jí její ochrany.
Jana: Pomodlím se za Vaši ženu novénu ke sv. Judovi Tadeášovi, pomocníkovi v beznadějných záležitostech.
petr: Manželka odešla k Pánu. Děkuji všem za modlitby a prosím o modlitby, aby byla blízko Pánu.
Jana: Milý Petře, kéž Vás Pán potěší v těchto tak těžkých chvílích. Bůh jistě učinil to, co ve své nekonečné lásce a moudrosti považoval za nejlepší... Myslím na vás na všechny v modlitbě.
Jana: Milý Petře, Pán vysvobodil manželku z těžkého utrpení.Dej, ji lehké odpočinutí!!!
petr: Moc děkuji Jano - za modlitby i rady. Medailonku máme - dám ji manželce k posteli.
Jana : Milý Petře, moc na vás na všechny myslím...modlete se k Panně Marii takto: "Ó Maria bez hříchu počatá, oroduj za nás, kteří se k Tobě utíkáme." Důvěřujte nebeské Matce a svěřujte se jí její ochrany.
Jana: Pomodlím se za Vaši ženu novénu ke sv. Judovi Tadeášovi, pomocníkovi v beznadějných záležitostech.
petr: Manželka odešla k Pánu. Děkuji všem za modlitby a prosím o modlitby, aby byla blízko Pánu.
Jana: Milý Petře, kéž Vás Pán potěší v těchto tak těžkých chvílích. Bůh jistě učinil to, co ve své nekonečné lásce a moudrosti považoval za nejlepší... Myslím na vás na všechny v modlitbě.
Jana: Milý Petře, Pán vysvobodil manželku z těžkého utrpení.Dej, ji lehké odpočinutí!!!
Moc prosím o modlitbu za to, abychom nepřišli o dům, který máme zadlužený a máme 3 děti, z toho jedno má silnou cukrovku. Velmi prosím o pomoc a o práci pro mě,abychom mohli dluhy platit.Vím, že zadlužit se byla chyba a moc prosím Pána za odpuštění.POŽEHNANÝ VEČER a PÁN BŮH Vám to odplatí.
Anna007: Snad vám to dobře dopadne, taky
jsme na tom podobně, vím, co je
to za starosti. Myslím, že svatý
Mikuláš pomáhá splatit dluhy.
Žaneta: Stále jsme v nejistotě,ale nabídli nám u 1 z úvěrů, abychom si požádali o prominutí dluhu.Chodím se modlit do domu modlitby a dříve jsem často navštěvovala Medugorje.Modlím se i ke sv.Mikulášovi, jak jsi mi Aničko poradila.Požehnaný den
Žaneta: Ráda Vám napíšu co se nám přihodilo při večerní modlitbě růžence.Bylo to 22.11.2011,po prosbě ke sv. Mikulášovi se nám rozsvítil růženec a svítil půl hodiny a potom zhasl.Vůbec si to nedokážeme vysvětlit.Myslíme si, že je při nás.Požehnaný
Anna007: To je úžasný. A když máte děti, tak se Bůh určitě o všechno postará, to je možná jen nějaká zkouška.
Žaneta: Aničko, taky mě vždy přijde na mysl, že Ježíš a Panna Maria by nedopustili nic takového na děti.Modlíme se každý den desátek i s dětmi.Požehnaný den.
Žaneta: Velmi prosíme Pána a Pannu Marii za psychickou sílu.Vás všechny at Pán přikryje svou Svatou krví za ochotu a modlitby.Přeji Požehnaný večer.
Žaneta: Máme Vás rádi, vidíme, že se hodně přimlouváte u Panny Marie.Tak rádi bychom měli vše vyřešené a ve zdraví beze strachu mohli prožívat Narození našeho Pána.Moc všem děkuji.
Žaneta: Moc bych si přála, aby jste mi taky něco odepsali.Třeba pocity při modlitbě za nás.Děkuji.
Anna007: Já na vás často myslím, když nemůžu spát z těch našich dluhů. Jinak já při modlitbě už takových 14 let nikdy nic necítím, asi něco dělám špatně.
Žaneta: Aničko,jak jsi ty na tom s těmi dluhy?Napiš jestli jsi vdaná a máš děti.Moc děkuji.
Anna007: To sem nemůžu psát :-), ale kdyžtak mi napiš na ten email, co je dole na stránce, jestli budeš chtít.
Žaneta: Aničko, jak by sis to vysvětlila, kdyby se ti u Božího hrobu zjevil Ježíš celý v bílém rouchu?
Anna007: No proroci mívali v Bibli zjevení, když je čekal nějaký úkol spojený s velkým utrpením nebo jako nějaké varování myslím. Anebo bych to brala jako útěchu, jak jsi předtím psala, to je asi lepší vysvětlení.
Žaneta: Stále jsme v nejistotě,ale nabídli nám u 1 z úvěrů, abychom si požádali o prominutí dluhu.Chodím se modlit do domu modlitby a dříve jsem často navštěvovala Medugorje.Modlím se i ke sv.Mikulášovi, jak jsi mi Aničko poradila.Požehnaný den
Žaneta: Ráda Vám napíšu co se nám přihodilo při večerní modlitbě růžence.Bylo to 22.11.2011,po prosbě ke sv. Mikulášovi se nám rozsvítil růženec a svítil půl hodiny a potom zhasl.Vůbec si to nedokážeme vysvětlit.Myslíme si, že je při nás.Požehnaný
Anna007: To je úžasný. A když máte děti, tak se Bůh určitě o všechno postará, to je možná jen nějaká zkouška.
Žaneta: Aničko, taky mě vždy přijde na mysl, že Ježíš a Panna Maria by nedopustili nic takového na děti.Modlíme se každý den desátek i s dětmi.Požehnaný den.
Žaneta: Velmi prosíme Pána a Pannu Marii za psychickou sílu.Vás všechny at Pán přikryje svou Svatou krví za ochotu a modlitby.Přeji Požehnaný večer.
Žaneta: Máme Vás rádi, vidíme, že se hodně přimlouváte u Panny Marie.Tak rádi bychom měli vše vyřešené a ve zdraví beze strachu mohli prožívat Narození našeho Pána.Moc všem děkuji.
Žaneta: Moc bych si přála, aby jste mi taky něco odepsali.Třeba pocity při modlitbě za nás.Děkuji.
Anna007: Já na vás často myslím, když nemůžu spát z těch našich dluhů. Jinak já při modlitbě už takových 14 let nikdy nic necítím, asi něco dělám špatně.
Žaneta: Aničko,jak jsi ty na tom s těmi dluhy?Napiš jestli jsi vdaná a máš děti.Moc děkuji.
Anna007: To sem nemůžu psát :-), ale kdyžtak mi napiš na ten email, co je dole na stránce, jestli budeš chtít.
Žaneta: Aničko, jak by sis to vysvětlila, kdyby se ti u Božího hrobu zjevil Ježíš celý v bílém rouchu?
Anna007: No proroci mívali v Bibli zjevení, když je čekal nějaký úkol spojený s velkým utrpením nebo jako nějaké varování myslím. Anebo bych to brala jako útěchu, jak jsi předtím psala, to je asi lepší vysvětlení.
Prosím o modlitbu za duchovní růst skrze Ducha svatého mého kamaráda.
Za všechny lidi.
Prosím o modlidby za choru sestru Tereziu ktora trpi viacerymi chorobami
Mária: PROSIM ESTE NADALEJ O MODLIDBY
ISTE JEJ TO POMAHA
Prosím o modlitbu za prozření syna Jiřího, který odešel od nás rodičů a neustále hledá cestu k lepšímu životu ale nemí schopen vyjít z bludného kruhu lží a śobeckosti, do kterého se dostal díky vztahu s dívkou. |Prosím za modlitbu pro nás pro všechny, abychom nalezli opět společnou cestu a mohli žít v božím požehnání
: Děkuji z celého srdce všem
za modliby Marie
Marie : Moc děkuji za Vaše modlitby, syn se na Nový rok najednou vrátil domů, teď odjel do PL Kroměříž na 6týdenní terapii , doufám, že mu pomůžou najít tu správnou cestu. Ještě jednou děkuji a věřím, že Pán Bůh vyslyšel modliby
Marie : Moc děkuji za Vaše modlitby, syn se na Nový rok najednou vrátil domů, teď odjel do PL Kroměříž na 6týdenní terapii , doufám, že mu pomůžou najít tu správnou cestu. Ještě jednou děkuji a věřím, že Pán Bůh vyslyšel modliby
Moc Vás prosím o modlitbu za naší dceru Moniku,které 2dny po porodu zemřela dcera Eliška už je to přes půl roku a dcera nemůže otěhotnět.Děkujeme Bůh Vám žehnej!
anna: soucítím a modlímse za vaši
dceru k Panně Marii , ke Svaté
Anně
PROSÍM o dar víry pro své děti, hlavně pro dceru, prosím o uzdravení jejího vztahu ke křesťanství - o návrat a spočinutí její duše v Milosti Boží - tím se vyřeší vše
jsem šťastná, že jsem křesťanka a katolička
děkuji
marie: Moc Vám ANNO DĚKUJI,TAKÉ SE ZA
VÁS MODLIM.DĚKUJI TAKÉ VŠEM
OSTATNIM.TOUTO CESTOU VÁM CHCI
POPŘÁT POŽEHNANÉ SVÁTKY A
VYŘEŠENÍ VŠECH PROBLÉMŮ.CHVÁLA
KRISTU A PANNĚ MARII. BŮH VÁM
ŽEHNEJ!
Prosím za duše v očistci zvláště za ty duše, za které se nikdo nemodlí, a pro živé za dar uzdravení zvláště těm, kteří jej nejvíce potřebují.
Chtěla bych vás poprosit o modlitbu za pomoc při studiu a za zlepšení vztahů mezi lidmi (ty mi připadají poslední dobou horší a horší, a to i mezi katolíky). Bůh vám žehnej.
Prosím moc o modlitbu za syna a snachu a jejich upevnění ve víře a návrat v její praktikování.Také prosím o modlitbu za manžela a jeho rozhodnutí jít ke svaté zpovědi.
Prosím o modlitbu za dceru které končí pracovní smlouva a prosím o modlitbu za prodloužení její pracovní smlouvy.Všem děkuji za modlitby a děkuji vám modlitbou.
maminka: Díky za modlitby,které byly
vyslyšeny.Dceři prodloužili
pracovní smlouvu na dalšího
půl roku.Za všechny,kteří
nás podpořili svou modlitbou
jsme na poděkování nechali
sloužit mši svatou.
Prosím o modlitbu za mého manžela jeho obrácení a fungující manželství,ochranu dětí a zdraví pro mne.Děkuji
Petra: Ó jé, to mi mluví ze
srdce... také bych to
potřebovala pro své
nešťastné manželství...
Prosím o modlitbu za radost a pokoj.
: Děkuji všem za vaše modlitby
Jana: Jak jste s autoškolou daleko?
: Už jsem ji udělal, čeká mě ještě jedna a potom školení řidičů. Díky za Vaše modlitby.
Jana: Jak jste s autoškolou daleko?
: Už jsem ji udělal, čeká mě ještě jedna a potom školení řidičů. Díky za Vaše modlitby.
Prosím o modlitbu za nalezení nového stálého zaměstnání v místě bydliště, za dar víry pro celou rodinu, za úspěšné studium.Děkuji
Prosím o modlidbu za duše v očistci , za urovnání vztahu v rodině a za srdce plné boží lásky bez zášti a zloby.Děkuji Jaroslav
Prosim velmi o modlitby za choru sestru Tereziu, ktora trpi tažkymi chorobami
Moc vás prosím o modlitbu za pomoc při studiu a za dar zdraví pro moji kamarádku. Děkuji.
Vroucně prosím o modlitby,za mou sestru janu,která je velice nemocná a trpí šílenými bolestmi nohou a rukou,protože ji odúmírají bunky v těle.Lékaři jí píchají opiáty,aby pár hodin mohla spát,je vyčerpaná tělesně i duševně.Vše začalo před 7.měsíci,kdy si nechala na doporučení lékařů,ze zdravotních důvodů,operetivně zmenšit žaludek,po operaci dostala otravu do celého těla,4.měsíce byla na ÁRU v umělém spánku,ale dostala se z toho a ještě i chodila.Jenže přestala jíst,protože pořád zvracela,všichni jsme jí říkali,že musí jíst,aby si žaludek zvykl,jenže po 3.měsících tělo vyhladovělo a nejen,že se nepostaví na nohy,ale začali ji odumírat bunky v těle.Posledních 14.dní již v nemocnici přijímá potravu i když zvrací,jenže lékaři si nejsou jistí,zda to přežije.Proto vás prosím o modlitbu za Uzdravení těla i duše,naše maminka bude mít 70.let a vše velice špatně nese,nechce přežít svou dceru.Prosím i za maminku,která 7.měsíců každý den obětuje svou sílu a dobrou vůli,své dceři,bojím se i o ní!Vše svěřuji do rukou našemu Bohu Spasiteli a prosím za očištění od našich hříchů,celé rodiny!Kéž Bůh na přímluvu Panny Marie i Vaší,vše zlé obrátí v dobré a ke Své chvále!Děkuji
:
Prosím za uzdravení vnučky Terezky.
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o modlitbu za uzdravení a sílu pro jednoho moc hodného kněze, který trpí těžkou nemocí...(případně i za urovnání vztahů v rodině a kapku štěstí při státnicích...) Moc děkuji
Prosím o modlitby, abych se dobře připravila na blížící se zkoušku na VŠ, a abych ji úspěšně udělala. Děkuji.
Prosím o modlitby abych uspěšně udělala zkoušky na Vš
Prosím za moji známou která se nemůže odpustit jedné osobě po smrti dcery aby se svěřila P.Ježíši a P.Marii
Prosím o modlitbu za uzdravení těla pro mne i sestru.Prosím o modlitbu a podporu pro dceru a za nalezení stálého zaměstnání.Zatím měla jen krátkodobé zástupy.Také prosím o modlitbu za požehnání pro rodiny našich dětí a celou rodinu.Františka
Dobrý den, prosím vás, za svoji dceru, o modlitby, aby se jí podařilo úspěšně absolvovat opravné zkoušky na VŠ. Moc děkuji.
Jasna: Ano. Ale... mně otec Pio
vyprosil přijetí na VŠ ve
vyšším věku, ale po roce jsem
zjistila, že už ne to
nemám...V mládí mě Pán zas
uchránil medicíny, nakonec
jsem byla též přijata, ale co
by mě čekalo, jaká dilemata
svědomí (např.učit se
potratům)
Prosím, pomodlete se za mě, 30.1. jdu ke státnicím a mám strach, že to dost neumím a nerozumím tomu. Pomodlete se, aby to dobře dopadlo a abych neměla strach.
Děkuji.
Jana: Ahoj Petro,
jak to dopadlo?
Prosím o modliby za ochranu
Jasna: Josefe, netrapte se zbytečně,
takových je nás víc...Dejte to
v oběť na oltář Pánu Bohu jako
zápalnou oběť za ty, co to
potřebují k obrácení se na
cestu Dobra a vykasejte si
rukávy do boje. Pokoj vaší duši.
J: Díky za radu
J: Díky za Vaše modlitby, je to teď mnohem snesitelnější, Pán Bůh Vám to zaplať.
J: Díky za radu
J: Díky za Vaše modlitby, je to teď mnohem snesitelnější, Pán Bůh Vám to zaplať.
Prosim je mozné si zakoupit medailku. Dekuji za odpoved. sus@seznam.cz Dagmara
Anna007: Medailky mají například tady http://www.proecclesiacatolica.cz/ , je to v Praze,
Ječná 4.
Jasna: Posvěcenou tzv.Zázračnou medajlku Neposkvrněné můžete obdržet, když si uděláte pouť na naše české nejstarší poutní místo do Staré Boleslavi u ss Vincentek ZDARMA JIŽ POSVĚCENOU. Dobrovolny příspěvek můžete nechat dle uvážení na další. V KD vedle
Jasna: Posvěcenou tzv.Zázračnou medajlku Neposkvrněné můžete obdržet, když si uděláte pouť na naše české nejstarší poutní místo do Staré Boleslavi u ss Vincentek ZDARMA JIŽ POSVĚCENOU. Dobrovolny příspěvek můžete nechat dle uvážení na další. V KD vedle