„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
č.724 IP: ...220.80 • 24.04.2013 06:58
Jana:
Prosím o modlitby, abych se dostala z depresí a přestala nenávidět sama sebe za to jaká jsem, jaké chyby jsem v životě udělala, jak vypadám atd. Děkuji
Helena: Doporučuji najít si svého
duchovního průvodce.Přeji
mnoho sil. Jana: Děkuji. Zatím chodím k
psycholožce, kt. je věřící.
Ale duchovního vůdce bych
potřebovala také. Bohužel není
jednoduché ho najít. : Také jsem kdysi uvažovala o
psychologovi, ale duch.
průvodce je mnohem lepší,
modlete se za něj, určitě
nějakého najdete. Já požádala
kněze vedlejší farnosti. Jana: Ano děkuji, opravdu cítím, že
bych někoho takového
potřebovala. Kněz se kterým
jsem byla v kontaktu dosud
nebyl bohužel moc velký
psycholog - spíš ještě
posiloval mé pocity viny a
bylo mi čím dál hůř.
č.725 IP: ...1.22.2 • 24.04.2013 11:39
prosba:
Prosím Vás o modlitby za uzdravenie zo všetkých chorôb, za duševný Boží pokoj, Božiu ochranu v celom živote.
Prosím aj o modlitby za radosť zo života, o modlitby za splnenie túžob.
Prosím tiež aj o modlitby za odpustenie všetkých hriechov a aj tých, keď som niekomu ublížila slovom alebo aj skutkom. Ďakujem
č.726 IP: ...76.138 • 25.04.2013 16:32
Jana:
prosím o modlitby za pomoc v práci, nech úspešne doriešim všetky problémy, ktoré sa mi nakopili a nech mi Pán osvieti rozum Duchom svätým a pomôže v budúcnosti nerobiť chyby a byť obozretná. Pán Vás žehnaj za modlitby
č.727 IP: ....19.84 • 26.04.2013 10:35
anna:
Prosím Vás, modlite sa za moje uzdravenie, za Boží duševný pokoj, za odpustenie hriechov, za schopnosť odpustiť všetkým, ktorí mi ublížili, za zrieknutie sa od všetkého a za schopnosť prijať svoje kríže bez smútku, bez reptania. Proste Pána, aby sa o mňa postaral. Ďakujem
č.728 IP: ....97.51 • 27.04.2013 16:14
Prosba:
Prosím o modlitbu za mé uzdravení i za operaci,která mě brzy čeká.Bůh Vám žehnej!Děkuji
č.729 IP: ...52.175 • 29.04.2013 21:18
maminka:
Prosím o modlitbu za dceru,která prodělala složitou operaci a zatím se necítí dobře a má stále bolesti
č.730 IP: ...37.200 • 30.04.2013 22:20
mama:
Úpenlivo prosím o modlitby za moju dcéru, dostala sa do zlej partie, je drzá, až vulgárna. V podstate sa mi jej výchova vymkla spod kontroly a už si neviem poradiť. Pomodlite sa za osvietenie rozumu Duchom Svätým jednak jej samej ale aj mňa, aby som vedela pristupovať správne k jej výchove a vedela byť zásadová. Pán Vás žehnaj za modlitby.
č.731 IP: ....3.117 • 30.04.2013 23:16
jara:
Prosím o modlitbu za duše v očistci i za odpuštění hříchu tohoto světa.Pane smiluj se.
č.732 IP: ....213.0 • 02.05.2013 19:29
Péťa:
Zdravím všechny:-)Prosím všechny dobré lidi o upřímnou modlitbu za dar pevného zdraví pro mě.Snad to není sobecké.Procházím teď těžkým a stresujícím obdobím a potřebuji být zdravý a silný.Cítím se ovšem fyzicky i psychicky špatně.Za modlitby k navrácení zdraví a síly a zbavení deprese budu od srdce každému vděčný.
Jana: Milý Péťo,
určitě není sobecké modlit se
za svoje potřeby či posilu v
nemoci či nějaké těžké situaci
a nebo prosit o modlitbu jiné.
Pán Ježíš si naopak přeje,
abychom ho prosili a aby nám
pak mohl být nablízku a pomoci
nám. Budu se za vás modlit Péťa: Upřímně Vám děkuji:-)
č.733 IP: ...59.149 • 04.05.2013 18:21
Romana:
Prosím o modlitbu za mého manžela,který je alkoholik a dává přednost pivu a cigaretám před rodinou.Život s ním je velmi těžký a složitý,děkuji.
č.734 IP: ...201.39 • 09.05.2013 20:18
Patricia:
Prosim Vas o modlitbu za uzdravenie z neprijemnych myslienok a uzkosti, uz dlhsie sa tym trapim.Prosim Pana nech najdem pokoj v dusi a uzdravenie v jeho milosrdenstve. Za kazdu modlitbu nesmierna vdaka a nech Vam to milostivy BOh mnohonasobne odplati
Patricia: este raz obrovska vdaka,
vsetkym , kt. su ochotny
podporit ludi, kt. nepoznaju
modlitbou. Nadherne forum, uz
len klik, ze si niekto
nachvilu vas podporil je
uzasny. Som v pomerne dost
zlozitej situacii co sa tyka
psychiky, preto dakuje pek Anna007: To jsi mě potěšila :-) že to
aspoň nedělám zbytečně :-) Ty
úzkosti znám, to jsem měla dva
roky, je to peklo. Snad nás
všechny z toho Pán Bůh uzdraví ! patricia: urcite pomaha :) sice dnes
zacinam aj so zmenou liecby,
ale tak verim, ze je to spravne
rozhodnutie. Dal by Pan Boh, aby
to pomohlo
č.735 IP: ....93.88 • 10.05.2013 10:07
dluhylka.cz:
Prosím za modlitbu při hlubokých depresích lenka
Péťa: Také s tím mám zkušenost a
vím,jak je to těžké.Modlím se
za Vás. Jana: Také jsem to zažila, je to
opravdu kříž. Modlím se za Vás.
č.736 IP: ....171.7 • 11.05.2013 16:05
Marcela:
Moc vás prosím o modlitbu za toho roma Igora, který tady má to svědectví, aby vytrval, je teď ve velkém nebezpečí od svých příbuzných, kteří hodně pijou a hrajou automaty. A taky za to, aby věděl, jak s těmi cikány mluvit o Bohu, aby mu za to tolik nenadávali.
č.737 IP: ...25.167 • 11.05.2013 16:15
anna:
Prosím Vás o modlitby za Božie uzdravenie, za uzdravenie telesné a duševné, za odpustenie hriechov, za Božiu pomoc a ochranu v každej oblasti života, za Božie svetlo do života, za vyriešenie všetkých životných situácii, ktoré ma trápia. Ďakujem
č.738 IP: ...216.20 • 12.05.2013 21:23
katka:
Prosím vás o modlitbu za pomoc při studiu. Děkuji všem.
č.739 IP: ...33.255 • 15.05.2013 07:55
Helena:
Milosrdný Bože,Ty vieš o čo Ťa neúnavne prosím.Konečne vypočuj moju prosbu a požehnaj mne a mojej rodine.Nech zasvieti nad mojim životom slnko radosti a pokoja .Daruj mi svoj pokoj Pane a vstup tam,kde som najviac zranená.Nech sa tak stane.Amen.
Jana: Milá Helenko,
zkuste novénu ke sv. Judovi
Tadeášovi - pomocníkovi v
beznadějných záležitostech.
Mám s ním velmi dobré
zkušenosti :-). Novénu jistě
najdete i na internetu. Helena: Drahá Janko,modlím sa ružanec
k sv.Judu Tadeašovi-novenu som
sa nemodlila,skúsim a veľmi
pekne ďakujem. Jana: S modlitbou novén ke svatým i
k Panně Marii mám velmi dobré
zkušenosti. Důležité je se
vždy po modlitbách bolestné
situace, za kterou se modlíme,
pustit a odevzdat ji Pánu. Jen
tak do ní může vstoupit Boží
světlo. Odevzdanost a důvěra : v Boží lásku a ochotu pomoci
jsou to nejdůležitější. Helena: Z celého srdca Ti Janíčko ďakujem.
č.740 IP: ....7.189 • 15.05.2013 11:27
anna:
Prosím o modlitby za Božiu lásku , za Božie vedenie v živote, za nájdenie miesta v živote a za Božie svetlo pre mňa a moju rodinu. Ďakujem
č.741 IP: ...14.134 • 16.05.2013 12:00
anna:
Prosím Vás pekne, modlite sa za moje netere a synovca, aby zvládali úspešne školu, prácu a aby ich čím skôr Pán požehnal vhodnými životnými partnermi a deťmi. Bohu vďaka
č.742 IP: ....102.5 • 18.05.2013 15:36
Nelly:
Prosím o modlitbu za zvládnutí odborné zkoušky v pondělí 20.5.2013 a o to, aby mne neochromila tréma. Každému předem moc děkuji za každou modlitbu.
Péťa: Budu se v pondělí modlit za
zvládnutí Vaší trémy. Anna007: Jak to dopadlo ??? Nelly: Péťo,Anno a všichni ostatní
všem Vám moc děkuji.Zkoušku
jsem zvládla díky Vašim
modlitbám a pomoci Boží.Šlo
to doslova samo.
č.743 IP: ...54.174 • 20.05.2013 07:06
Lenka:
Dobrý den,prosím o modlitby pro moji dceru Monču,která nyní v květnu a v červnu dělá zápočty a zkoušky na vysoké škole.Přála bych jí moc aby dobře dopadly.Ještě prosím o modlitby pro přítelkyni mého syna aby jí vše dobře dopadlo v práci.Mnokrát vám všem děkuji a přeji hodně sil
č.744 IP: ...4.9.96 • 20.05.2013 08:56
Čestmír:
Prosím o modlitby za syna Marka, který zítra dělá maturitu a syna Davida, který studuje na VŠ a v těchto dnech dělá náročné zkoušky. Moc děkuji a přeji Boží požehnání.
č.745 IP: ....40.33 • 20.05.2013 19:30
Ivana:
Milí bratři a sestry, moc vás prosím o modlitby za svého tatínka, který má rakovinu. Prosím našeho Pána za jeho uzdravení jak tělesné, tak duchovní. Tatínek se dosud k Pánu neobrátil a tak prosím i za uzdravení jeho nevěřícího srdce. Halelujah našemu Bohu a mockrát děkuji za modlitby. Ivana
č.746 IP: ...2.9.56 • 21.05.2013 23:47
Marie:
Dobrý den, chtěla bych vás moc poprosit o modlitbu za jednoho skvělého člověka, ať je hlavně v pořádku...a ať celou situaci, do které jsme se dostali, ještě zvládneme napravit...moc prosím a děkuji vám...
Marie: Děkuji za vaše modlitby.
Bohužel, už v době, kdy jsem
prosbu psala, bylo pozdě.
Můžete-li, pomodlete se,
prosím, za spásu a klidný
odpočinek člověka, který se
rozdával druhým, ale téměř nic
za to nedostal zpět. A také za
sílu pro jeho rodi
č.747 IP: ....0.201 • 24.05.2013 14:57
Patricia:
velmi pekne Vas prosim o modlitbu, aby som uspesne zvladla najnarocnejsie skuskove. Dakuje velmi pekne a i Va nech zehna milostivy Pan
č.748 IP: ...97.222 • 25.05.2013 10:56
Jarmila:
Pochvaleny bud Ježiš Kristus.Valmi pekne vas prosím o modlidbu,za moje uzdravenie a oslobodenie od psychických problémov,za silu a požehnanie pre celú rodinu. Ďakujem Bohu i vám.
č.749 IP: ...32.236 • 26.05.2013 21:58
katka:
Prosím za modlitbu, mám zkouškové období a některé předměty mi nejdou. Děkuji všem.
č.750 IP: ...39.170 • 27.05.2013 10:26
Naděžda:
Prosím o modlitbu ,abych už konečně dosáhla všeho co bych si moc přála .Můj život už nestojí za nic ,jsem bez práce ,bez peněz ,denně prosím boha o jeho pomoc .Děkuji.
č.751 IP: ...227.39 • 28.05.2013 10:03
osamelá matka:
Vrúcne prosím o modlitbu za Božiu pomoc a požehnanie pri štúdiu a skúškovom období pre moje dcéry.Pán Boh odplať!
č.752 IP: ...120.53 • 28.05.2013 16:08
Mária:
Vrúcne prosím o modlitby za to,aby mi Pánboh požehnal prácu,aby som mohla splácať dlhy,aby ma uzdravil z depresiea aby požehnával naše životy. Pane,Tebe nič nie je nemožné! Pánboh zaplať za Vaše modlitby.
č.753 IP: ...61.195 • 29.05.2013 17:58
Gabča:
Můj kamarád z Ghany je těžce nemocný, byl 2x v nemocnici a nemůže jíst, správně přemýšlet. Nemá nikoho kromě našeho Boha. Prosím modlete se.