Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.724 IP: ...220.80 • 24.04.2013 06:58
Jana:
Prosím o modlitby, abych se dostala z depresí a přestala nenávidět sama sebe za to jaká jsem, jaké chyby jsem v životě udělala, jak vypadám atd. Děkuji
Helena: Doporučuji najít si svého duchovního průvodce.Přeji mnoho sil.
Jana: Děkuji. Zatím chodím k psycholožce, kt. je věřící. Ale duchovního vůdce bych potřebovala také. Bohužel není jednoduché ho najít.
: Také jsem kdysi uvažovala o psychologovi, ale duch. průvodce je mnohem lepší, modlete se za něj, určitě nějakého najdete. Já požádala kněze vedlejší farnosti.
Jana: Ano děkuji, opravdu cítím, že bych někoho takového potřebovala. Kněz se kterým jsem byla v kontaktu dosud nebyl bohužel moc velký psycholog - spíš ještě posiloval mé pocity viny a bylo mi čím dál hůř.
č.725 IP: ...1.22.2 • 24.04.2013 11:39
prosba:
Prosím Vás o modlitby za uzdravenie zo všetkých chorôb, za duševný Boží pokoj, Božiu ochranu v celom živote. Prosím aj o modlitby za radosť zo života, o modlitby za splnenie túžob. Prosím tiež aj o modlitby za odpustenie všetkých hriechov a aj tých, keď som niekomu ublížila slovom alebo aj skutkom. Ďakujem
č.726 IP: ...76.138 • 25.04.2013 16:32
Jana:
prosím o modlitby za pomoc v práci, nech úspešne doriešim všetky problémy, ktoré sa mi nakopili a nech mi Pán osvieti rozum Duchom svätým a pomôže v budúcnosti nerobiť chyby a byť obozretná. Pán Vás žehnaj za modlitby
č.727 IP: ....19.84 • 26.04.2013 10:35
anna:
Prosím Vás, modlite sa za moje uzdravenie, za Boží duševný pokoj, za odpustenie hriechov, za schopnosť odpustiť všetkým, ktorí mi ublížili, za zrieknutie sa od všetkého a za schopnosť prijať svoje kríže bez smútku, bez reptania. Proste Pána, aby sa o mňa postaral. Ďakujem
č.728 IP: ....97.51 • 27.04.2013 16:14
Prosba:
Prosím o modlitbu za mé uzdravení i za operaci,která mě brzy čeká.Bůh Vám žehnej!Děkuji
č.729 IP: ...52.175 • 29.04.2013 21:18
maminka:
Prosím o modlitbu za dceru,která prodělala složitou operaci a zatím se necítí dobře a má stále bolesti
č.730 IP: ...37.200 • 30.04.2013 22:20
mama:
Úpenlivo prosím o modlitby za moju dcéru, dostala sa do zlej partie, je drzá, až vulgárna. V podstate sa mi jej výchova vymkla spod kontroly a už si neviem poradiť. Pomodlite sa za osvietenie rozumu Duchom Svätým jednak jej samej ale aj mňa, aby som vedela pristupovať správne k jej výchove a vedela byť zásadová. Pán Vás žehnaj za modlitby.
č.731 IP: ....3.117 • 30.04.2013 23:16
jara:
Prosím o modlitbu za duše v očistci i za odpuštění hříchu tohoto světa.Pane smiluj se.
č.732 IP: ....213.0 • 02.05.2013 19:29
Péťa:
Zdravím všechny:-)Prosím všechny dobré lidi o upřímnou modlitbu za dar pevného zdraví pro mě.Snad to není sobecké.Procházím teď těžkým a stresujícím obdobím a potřebuji být zdravý a silný.Cítím se ovšem fyzicky i psychicky špatně.Za modlitby k navrácení zdraví a síly a zbavení deprese budu od srdce každému vděčný.
Jana: Milý Péťo, určitě není sobecké modlit se za svoje potřeby či posilu v nemoci či nějaké těžké situaci a nebo prosit o modlitbu jiné. Pán Ježíš si naopak přeje, abychom ho prosili a aby nám pak mohl být nablízku a pomoci nám. Budu se za vás modlit
Péťa: Upřímně Vám děkuji:-)
č.733 IP: ...59.149 • 04.05.2013 18:21
Romana:
Prosím o modlitbu za mého manžela,který je alkoholik a dává přednost pivu a cigaretám před rodinou.Život s ním je velmi těžký a složitý,děkuji.
č.734 IP: ...201.39 • 09.05.2013 20:18
Patricia:
Prosim Vas o modlitbu za uzdravenie z neprijemnych myslienok a uzkosti, uz dlhsie sa tym trapim.Prosim Pana nech najdem pokoj v dusi a uzdravenie v jeho milosrdenstve. Za kazdu modlitbu nesmierna vdaka a nech Vam to milostivy BOh mnohonasobne odplati
Patricia: este raz obrovska vdaka, vsetkym , kt. su ochotny podporit ludi, kt. nepoznaju modlitbou. Nadherne forum, uz len klik, ze si niekto nachvilu vas podporil je uzasny. Som v pomerne dost zlozitej situacii co sa tyka psychiky, preto dakuje pek
Anna007: To jsi mě potěšila :-) že to aspoň nedělám zbytečně :-) Ty úzkosti znám, to jsem měla dva roky, je to peklo. Snad nás všechny z toho Pán Bůh uzdraví !
patricia: urcite pomaha :) sice dnes zacinam aj so zmenou liecby, ale tak verim, ze je to spravne rozhodnutie. Dal by Pan Boh, aby to pomohlo
č.735 IP: ....93.88 • 10.05.2013 10:07
dluhylka.cz:
Prosím za modlitbu při hlubokých depresích lenka
Péťa: Také s tím mám zkušenost a vím,jak je to těžké.Modlím se za Vás.
Jana: Také jsem to zažila, je to opravdu kříž. Modlím se za Vás.
č.736 IP: ....171.7 • 11.05.2013 16:05
Marcela:
Moc vás prosím o modlitbu za toho roma Igora, který tady má to svědectví, aby vytrval, je teď ve velkém nebezpečí od svých příbuzných, kteří hodně pijou a hrajou automaty. A taky za to, aby věděl, jak s těmi cikány mluvit o Bohu, aby mu za to tolik nenadávali.
č.737 IP: ...25.167 • 11.05.2013 16:15
anna:
Prosím Vás o modlitby za Božie uzdravenie, za uzdravenie telesné a duševné, za odpustenie hriechov, za Božiu pomoc a ochranu v každej oblasti života, za Božie svetlo do života, za vyriešenie všetkých životných situácii, ktoré ma trápia. Ďakujem
č.738 IP: ...216.20 • 12.05.2013 21:23
katka:
Prosím vás o modlitbu za pomoc při studiu. Děkuji všem.
č.739 IP: ...33.255 • 15.05.2013 07:55
Helena:
Milosrdný Bože,Ty vieš o čo Ťa neúnavne prosím.Konečne vypočuj moju prosbu a požehnaj mne a mojej rodine.Nech zasvieti nad mojim životom slnko radosti a pokoja .Daruj mi svoj pokoj Pane a vstup tam,kde som najviac zranená.Nech sa tak stane.Amen.
Jana: Milá Helenko, zkuste novénu ke sv. Judovi Tadeášovi - pomocníkovi v beznadějných záležitostech. Mám s ním velmi dobré zkušenosti :-). Novénu jistě najdete i na internetu.
Helena: Drahá Janko,modlím sa ružanec k sv.Judu Tadeašovi-novenu som sa nemodlila,skúsim a veľmi pekne ďakujem.
Jana: S modlitbou novén ke svatým i k Panně Marii mám velmi dobré zkušenosti. Důležité je se vždy po modlitbách bolestné situace, za kterou se modlíme, pustit a odevzdat ji Pánu. Jen tak do ní může vstoupit Boží světlo. Odevzdanost a důvěra
: v Boží lásku a ochotu pomoci jsou to nejdůležitější.
Helena: Z celého srdca Ti Janíčko ďakujem.
č.740 IP: ....7.189 • 15.05.2013 11:27
anna:
Prosím o modlitby za Božiu lásku , za Božie vedenie v živote, za nájdenie miesta v živote a za Božie svetlo pre mňa a moju rodinu. Ďakujem
č.741 IP: ...14.134 • 16.05.2013 12:00
anna:
Prosím Vás pekne, modlite sa za moje netere a synovca, aby zvládali úspešne školu, prácu a aby ich čím skôr Pán požehnal vhodnými životnými partnermi a deťmi. Bohu vďaka
č.742 IP: ....102.5 • 18.05.2013 15:36
Nelly:
Prosím o modlitbu za zvládnutí odborné zkoušky v pondělí 20.5.2013 a o to, aby mne neochromila tréma. Každému předem moc děkuji za každou modlitbu.
Péťa: Budu se v pondělí modlit za zvládnutí Vaší trémy.
Anna007: Jak to dopadlo ???
Nelly: Péťo,Anno a všichni ostatní všem Vám moc děkuji.Zkoušku jsem zvládla díky Vašim modlitbám a pomoci Boží.Šlo to doslova samo.
č.743 IP: ...54.174 • 20.05.2013 07:06
Lenka:
Dobrý den,prosím o modlitby pro moji dceru Monču,která nyní v květnu a v červnu dělá zápočty a zkoušky na vysoké škole.Přála bych jí moc aby dobře dopadly.Ještě prosím o modlitby pro přítelkyni mého syna aby jí vše dobře dopadlo v práci.Mnokrát vám všem děkuji a přeji hodně sil
č.744 IP: ...4.9.96 • 20.05.2013 08:56
Čestmír:
Prosím o modlitby za syna Marka, který zítra dělá maturitu a syna Davida, který studuje na VŠ a v těchto dnech dělá náročné zkoušky. Moc děkuji a přeji Boží požehnání.
č.745 IP: ....40.33 • 20.05.2013 19:30
Ivana:
Milí bratři a sestry, moc vás prosím o modlitby za svého tatínka, který má rakovinu. Prosím našeho Pána za jeho uzdravení jak tělesné, tak duchovní. Tatínek se dosud k Pánu neobrátil a tak prosím i za uzdravení jeho nevěřícího srdce. Halelujah našemu Bohu a mockrát děkuji za modlitby. Ivana
č.746 IP: ...2.9.56 • 21.05.2013 23:47
Marie:
Dobrý den, chtěla bych vás moc poprosit o modlitbu za jednoho skvělého člověka, ať je hlavně v pořádku...a ať celou situaci, do které jsme se dostali, ještě zvládneme napravit...moc prosím a děkuji vám...
Marie: Děkuji za vaše modlitby. Bohužel, už v době, kdy jsem prosbu psala, bylo pozdě. Můžete-li, pomodlete se, prosím, za spásu a klidný odpočinek člověka, který se rozdával druhým, ale téměř nic za to nedostal zpět. A také za sílu pro jeho rodi
č.747 IP: ....0.201 • 24.05.2013 14:57
Patricia:
velmi pekne Vas prosim o modlitbu, aby som uspesne zvladla najnarocnejsie skuskove. Dakuje velmi pekne a i Va nech zehna milostivy Pan
č.748 IP: ...97.222 • 25.05.2013 10:56
Jarmila:
Pochvaleny bud Ježiš Kristus.Valmi pekne vas prosím o modlidbu,za moje uzdravenie a oslobodenie od psychických problémov,za silu a požehnanie pre celú rodinu. Ďakujem Bohu i vám.
č.749 IP: ...32.236 • 26.05.2013 21:58
katka:
Prosím za modlitbu, mám zkouškové období a některé předměty mi nejdou. Děkuji všem.
č.750 IP: ...39.170 • 27.05.2013 10:26
Naděžda:
Prosím o modlitbu ,abych už konečně dosáhla všeho co bych si moc přála .Můj život už nestojí za nic ,jsem bez práce ,bez peněz ,denně prosím boha o jeho pomoc .Děkuji.
č.751 IP: ...227.39 • 28.05.2013 10:03
osamelá matka:
Vrúcne prosím o modlitbu za Božiu pomoc a požehnanie pri štúdiu a skúškovom období pre moje dcéry.Pán Boh odplať!
č.752 IP: ...120.53 • 28.05.2013 16:08
Mária:
Vrúcne prosím o modlitby za to,aby mi Pánboh požehnal prácu,aby som mohla splácať dlhy,aby ma uzdravil z depresiea aby požehnával naše životy. Pane,Tebe nič nie je nemožné! Pánboh zaplať za Vaše modlitby.
č.753 IP: ...61.195 • 29.05.2013 17:58
Gabča:
Můj kamarád z Ghany je těžce nemocný, byl 2x v nemocnici a nemůže jíst, správně přemýšlet. Nemá nikoho kromě našeho Boha. Prosím modlete se.
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN