Dobrý den, prosím o modlitbu za mého partnera. Za dar víry pro Tomáška a zpevnění našeho vztahu... Ať Vám Bůh žehná. Děkuji, budu se modlit i za Vás ostatní. :)
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
Moc prosím o modlitby za klid a pohodu v naší rodině. Jsem v ní jediná praktikující věřící a ostatní mají trochu jiné hodnoty - zejm. je důležitý majetek atd. Vládne zde sobectví a hysterie, před 3 lety jsem se z rodinné situace psychicky zhroutila.
Jana: Moc děkuji za modlitby a
prosím o další.
David: Tak sup k psychiatrovi, očividně ho potrebujete
David: Tak sup k psychiatrovi, očividně ho potrebujete
prosim o modlitby za vyslysanie mojich prosieb pan boh zaplat
Prosim o modlitby za moje tri deti a za ich zdravie, nakolko im hrozia vazne celozivotne diagnozy. A tiez za nas vztah s manzelom a za nasu vieru. Dakujem!
prosím o modlitby za obrácení manžela.
Lea: http://www.vojtechkodet.cz/modlitby/marianske/ostatni-marianske-modlitby/modlitba-za-obraceni-hrisnika.html
http://www.pannamaria.estranky.sk/clanky/modlitby/modlitba-za-lasku-k-manzelovi_-partnerovi_-snubencovi.htm
Lea: Dobrý den, modlete se tyto modlitby, já se je modlím každý den za mého přítele. Modlím se i za ostatní nevěřící i problémové vztahy nejen za sebe... Věřím, že nám Bůh pomůže... Ať Vám Bůh žehná i Vašemu manželovi...
Lea: Dobrý den, modlete se tyto modlitby, já se je modlím každý den za mého přítele. Modlím se i za ostatní nevěřící i problémové vztahy nejen za sebe... Věřím, že nám Bůh pomůže... Ať Vám Bůh žehná i Vašemu manželovi...
Prosím o modlitbu za našeho syna Tomáše,aby získal zaměstnání a za jeho návrat k víře.
Prosím o modlidbu pro mojí dceru Věru,která je moc nemocná.Děkuji maminka
Prosím o modlitbu za nalezení správného povolání a finanční svobody. Moc a moc děkuji.
Prosím o modlitbu za navrácení krásného vztahu mezi mou ženou a mnou.
Vilma: Držím palce.....já dostala
lásku krásnou a člověk toho
pokazí až hrůza......ale u
Vás je důležité a krásné, že
CHCETE. Tak to, že to chcete,
už je to ve Vaší náruči (-:
Prosím o finanční spravedlnost na pracovišti, potřebuji finanční prostředky pro syna na studiích.
Lida: Syn si neumí najít brigádu?
Prosím o modlitbu za syna, aby dokázal složit náročné státní zkoušky na vysoké škole, ke kterým má jít 13.9.Všem moc děkuji.
Milada: Děkuji všem za podboru,
státnice nevyšly , ale má je
možnost ještě příští rok
opakovat, tak snad
napodruhé. MOc všem děkuji
Danuše N.: Můj syn taky rupnul. A to jsem vědkyně.
Danuše N.: Můj syn taky rupnul. A to jsem vědkyně.
Prosím o modlitby za moji sestru Petru a jejího přítele, kteří jsou oba po stuiích a jsou nezaměstnaní. Děkuji, J.
Jana: Díky za modlitby :-). Petra v
pondělí nastupuje do práce.
Prosím opět o modlitbu za všechny závislé gamblery. Pane dej mi prosím pevnou vůli, dej, ať mne tento démon navždy opustí a neuveď mne v pokušení. Vím, že to není a nebude jednoduché, ale také už vím, že jedině s pomocí Boží se dá tento ďábel v nás překonat. Toto je pro mne opravdu poslední naděje. Děkuji Vám všem.
Jana: Milý Martine, jistě Vám tato
závislost notně komplikuje
život. Bylo by dobré dát za
Vaše osvobození sloužit mši
sv. popř. vyhledat nějakého
kněze, který by se nad Vámi
za osvobození modlil.
Lea: Dobrý den, pokud ještě na sobě nemáte nějaký křížek, tak si ho určitě pořiďte a nechte i posvětit. A naopak věci, které Vás pojí ze zlem, znaky a předměty vyhoďte. Mrkněte na tyto stránky. http://www.otecjames.cz/ http://www.jmanjackal.ne
Lea: S otcem Jamesem jsem se setkala 2x na duchovním cvičení. Skrz něj dokáže Bůh udělat cokoliv, ale musíte v to pevně věřit. Má být v Praze od 9.-11.listopadu. Klidně mu napište i na email, ale anglicky, jen trvá než Vám odepíše. Viz. 2 internetové
: Popř. zkuste také zapátrat ve svém rodokmenu, zda nebyl někdo z Vašich předků podobnou závislostí postižen nebo zda nedošlo ve Vašem rodě k nějakému nevyjasněnému úmrtí, potratům atd. Nejlépe, když o svých potížích informujete nějakého k
Jana: kněze a dáte za svůj rod sloužit mši sv.
Lea: Jak píše i pani Jana, určitě dejte za Vás a rodinu sloužit mši. To taky radil otec James. Tady ještě email na otce Jamese: jmanjackal@yahoo.com Ať brzy a navždy Vás opustí tento démon. Ať Vám Bůh žehná. + Lea
Martin: Moc Vám všem děkuji za podporu, opravdu to pomáhá , vědět, že na to člověk není sám.
M.E.: Dík, že jsi to sem dal, najednou se mi úplně zhnusily hry na FB, konečně se mi snad podařilo s nimi skoncovat. Už 3 roky jsem na tom byla téměř celodenně závislá.
: Máš pravdu, co u toho člověk promrhá času, kdy by mohl dělat spoustu užitečnějších věcí. Jinak se držím a děkuji za to Bohu a Vám všem zde, protože jsem konečně nalezl sílu a oporu jak s tímto zničujícím "koníčkem" bojovat. Ještě jednou - DĚ
Martin: koukám, že se to nevešlo celé, tak tedy - ještě jednou - DĚKUJI ...
Romana: Jano, vy jste psychiatricky pacient. Mluvíte jak inkvizice. Byla jste taková pica vzdycky
Lea: Dobrý den, pokud ještě na sobě nemáte nějaký křížek, tak si ho určitě pořiďte a nechte i posvětit. A naopak věci, které Vás pojí ze zlem, znaky a předměty vyhoďte. Mrkněte na tyto stránky. http://www.otecjames.cz/ http://www.jmanjackal.ne
Lea: S otcem Jamesem jsem se setkala 2x na duchovním cvičení. Skrz něj dokáže Bůh udělat cokoliv, ale musíte v to pevně věřit. Má být v Praze od 9.-11.listopadu. Klidně mu napište i na email, ale anglicky, jen trvá než Vám odepíše. Viz. 2 internetové
: Popř. zkuste také zapátrat ve svém rodokmenu, zda nebyl někdo z Vašich předků podobnou závislostí postižen nebo zda nedošlo ve Vašem rodě k nějakému nevyjasněnému úmrtí, potratům atd. Nejlépe, když o svých potížích informujete nějakého k
Jana: kněze a dáte za svůj rod sloužit mši sv.
Lea: Jak píše i pani Jana, určitě dejte za Vás a rodinu sloužit mši. To taky radil otec James. Tady ještě email na otce Jamese: jmanjackal@yahoo.com Ať brzy a navždy Vás opustí tento démon. Ať Vám Bůh žehná. + Lea
Martin: Moc Vám všem děkuji za podporu, opravdu to pomáhá , vědět, že na to člověk není sám.
M.E.: Dík, že jsi to sem dal, najednou se mi úplně zhnusily hry na FB, konečně se mi snad podařilo s nimi skoncovat. Už 3 roky jsem na tom byla téměř celodenně závislá.
: Máš pravdu, co u toho člověk promrhá času, kdy by mohl dělat spoustu užitečnějších věcí. Jinak se držím a děkuji za to Bohu a Vám všem zde, protože jsem konečně nalezl sílu a oporu jak s tímto zničujícím "koníčkem" bojovat. Ještě jednou - DĚ
Martin: koukám, že se to nevešlo celé, tak tedy - ještě jednou - DĚKUJI ...
Romana: Jano, vy jste psychiatricky pacient. Mluvíte jak inkvizice. Byla jste taková pica vzdycky
Prosím o modlitby za záchranu manželství své kamarádky. Za všechny modlitby předem moc děkuji.
co jsem se driv namodlila nachodila do kostelu a zadnej blbec bozi mi nepomoh muj syn zemrel na rakovinu buh neni a jestli jo je to sadistickej srac a navic zasnu za co se lidi modli aby deti treba nepropadly je to vubec dulezity asi nevi co je vtomhle hnusnym svete dulezity a proc kde je spravedlnost a az budete mit nemocny dite tak se jdete modlit nechodte do nemocnice a cirkev by chtela vratit majetky to uz je vrchol nic penez je na to skoda radsi starejm a nemocnejm nez cirkevni pakazi to je vsechno muj nazor na vase stranky
Martin: Chápu Vaši bolest a právo mít tento
svůj názor, ale ani Vaše těžká životní
zkušenost Vám nedává právo brát
názor, víru a naději ostatním. To je
moje jediná reakce na Vás.
Marie: Alenko, přeji Vám nalezení tolik potřebné útěchy. Zažili jsme podobnou situaci v rodině, „vynutili“ si na Bohu uzdravení, to co následovalo si neumíte přestavit… z dítěte tyran. Někdy neznáme Boží záměry… ani co je nejlepší. Přeji vše do
Jana: Aleno, to trochu prehanite! Jste příliš plná nenávisti a nemáte vubec predstavu o čem mluvíte, kdyz kritizujete cirkevní restituce...stát si na cirkevních majetcích mastí kapsu a když pak má církvím něco dotovat, tváří se neskutečně ublíženě. Pro
Jana: představu: stát podnikáním s círk. majetkem vydělá ročně 3 mld. Kč a z toho ani polovinu nedá církvím, kterým majetek patří. Nemáte pocit, že pokud tu někdo někoho okrádá, pak to není církev?
Jana je lharka: Jano, církve si majetek za staleti nakradly opravdu odporným způsobem. A lhaním tu akorát pachate hřích. Jste lharka a Bůh vás za to potresta. To vaše lhaní tady je stejně odporne jako kdybyste pannu Marii kopala do obliceje
Jana je Satan: Jano, Alena má pravdu. Bůh poslal děti do plynu. A jestli tu někdo krade, tak jste to vy. Jsem si jistý, že shorite v pekelném ohniP
Marie: Alenko, přeji Vám nalezení tolik potřebné útěchy. Zažili jsme podobnou situaci v rodině, „vynutili“ si na Bohu uzdravení, to co následovalo si neumíte přestavit… z dítěte tyran. Někdy neznáme Boží záměry… ani co je nejlepší. Přeji vše do
Jana: Aleno, to trochu prehanite! Jste příliš plná nenávisti a nemáte vubec predstavu o čem mluvíte, kdyz kritizujete cirkevní restituce...stát si na cirkevních majetcích mastí kapsu a když pak má církvím něco dotovat, tváří se neskutečně ublíženě. Pro
Jana: představu: stát podnikáním s círk. majetkem vydělá ročně 3 mld. Kč a z toho ani polovinu nedá církvím, kterým majetek patří. Nemáte pocit, že pokud tu někdo někoho okrádá, pak to není církev?
Jana je lharka: Jano, církve si majetek za staleti nakradly opravdu odporným způsobem. A lhaním tu akorát pachate hřích. Jste lharka a Bůh vás za to potresta. To vaše lhaní tady je stejně odporne jako kdybyste pannu Marii kopala do obliceje
Jana je Satan: Jano, Alena má pravdu. Bůh poslal děti do plynu. A jestli tu někdo krade, tak jste to vy. Jsem si jistý, že shorite v pekelném ohniP
Prosím o modlitbu za uzdravení sestry,která prochází chemoterepií po operaci plic.Františka
Připojuji prosbu,za dceru,které hrozí propuštění ze zaměstnání.Bylo by to pro její rodinu likvidační.Moc děkuji a posílám modlidby za přímluvce.
Františka: Srdečné díky za podporu v
modlitbách.Pán Bůh Vám všem
zaplať a žehnej.Františka
Dája: Přeji uzdravení a nebojte se, sama jsem byla svědkem zázraku.
Františka: DÍKY ZA PODPORU A NADĚJI
Dája: Jak to vypadá Františko?
Františka: Děkuji Dájo za zájem.Sestra, prodělala druhou sérii chemoterapie.Musíme doufat,že s Boží pomocí vše zvládne.Dcera je k 1.11.2012 propuštěna z práce.Prosím o modlitbu,za vyřešení její svízelné situace.
Dája: To se určitě vyřeší. Někde za těmi všemi modlitbami je naděje. Znamení od Boha. Ať má Vaše dcera oči otevřené, aby ho uviděla.
Lida: Jak likvidační? Když ji propusti, dostane odstupné, podporu 80% příjmu a každý normální clovek si za pár týdnů najde práci novou a mnohdy lépe placenou.. Pokud seděla v kanclu a pila kafe, tak to bude mít těžší...
Dája: Přeji uzdravení a nebojte se, sama jsem byla svědkem zázraku.
Františka: DÍKY ZA PODPORU A NADĚJI
Dája: Jak to vypadá Františko?
Františka: Děkuji Dájo za zájem.Sestra, prodělala druhou sérii chemoterapie.Musíme doufat,že s Boží pomocí vše zvládne.Dcera je k 1.11.2012 propuštěna z práce.Prosím o modlitbu,za vyřešení její svízelné situace.
Dája: To se určitě vyřeší. Někde za těmi všemi modlitbami je naděje. Znamení od Boha. Ať má Vaše dcera oči otevřené, aby ho uviděla.
Lida: Jak likvidační? Když ji propusti, dostane odstupné, podporu 80% příjmu a každý normální clovek si za pár týdnů najde práci novou a mnohdy lépe placenou.. Pokud seděla v kanclu a pila kafe, tak to bude mít těžší...
prosím pěkně o modlitbu za uzdravení a taky za mého syna aby neztrácel víru v Boha...za manžela aby s ním jeho rodina nemanipulovala a nebrzdila ho....prosím pěkně o požehnání a ochranu našeho manželství...děkuji každá modlitba je dobrá.... děkuji za veškeré přímluvy
Prosim o modlidbu za môjho syna Richarda o uzdravenie z ťažkej choroby.
Prosím vás o modlitbu za pomoc při studiu, děkuji všem.
Prosím o modlidbu pre moju mamu Margitu, aby jej dobre dopadla operácia a aby nador nebol zhubny. Nech sa snou ešte možme tešiť.Pán Boh zaplať
Prosím o modlitbu za uzdravení těla i duše, prosím za uzdravení rodových kořenů
Žádám o modlitby za uzdravení duše, ducha i těla mého milého strýce J.Š., který nedávno prodělal ztrátu syna, a nyní je sám po mozkové příhodě. Děkuji mnohokrát. M.
Prosim o modlidbu za môju Manželku Evu o uzdravenie z ťažkej choroby.
Prosím o modlitbu za pevné zdraví pro všechny mé blízké včetně mě a hlavně pro moje rodiče.Aby nikoho z nás nepostihla žádná vážná nemoc.To je asi nejdůležitější!Děkuji všem.
Prosím za dar zdraví pro mé rodiče a kmotry. Prosím také o modlitby za nalezení mého stálého zaměstnání, nečekaně mi hrozí propuštění. Všem moc a moc děkuji.
Přes veškerou snahu jsem nakonec z práce byla propuštěna. Prosím, ať mám otevřené oči, ať rozpoznám, kam mě Bůh posílá a najdu novou práci, máme tři děti. Všem děkuji za modlitby, ať Vám Bůh i Panna Maria žehná.
: Tak vás vyhodej nebo už vyhodili? Místo kravin si zvyšte kvalifikaci nebo začněte podnikat. Kňučet a pasivně čekat dokáže každej. Jobs.cz
Prosím o modlitbu za uzdravení Petra, za dar živé víry, odpoutání od ťežkého hříchu. Děkuji všem
Vilma: Když už takto toužíte, tak je
to vlastně už ve Vaší náruči (-:
Prosím o modlitbu za nastolení spravedlnosti na pracovišti.
Děkuji
Prosím o modlitbu za vyléčení vztahu s mým partnerem. A také prosím o modlitbu za mamku, které se lepí smůla na paty. Ať najde někoho s kým bude šťastná, má dostatek finančních prostředků a je zdravá. Děkuji Vám všem mnohokrát...
Prosím o modlitby za mého syna Viktora, ať ho dobrotivý Bůh chráni před nežádoucím a nebezpečným očkováním ze strany zdravotnictví. V dnešní době se v zdravotnictví nebere moc ohled na zdraví člověka, ale Bohužel v první řadě tu jde o peníze, o byznys. Taky Vás velice prosím o modlitby aby tady v České republice byla svobodna volba očkování, aby rodiče nezletilých dětí měly možnost se svobodně rozhodnout zda nechají, nebo zda nenechají svoje nezletilé dítě naočkovat . Pán Bůh zaplať.
Petr: Prosím o modlitby za bláznivou ezoteričku Renatu, která tu veřejné vyzývá k ohrožování zdraví dětí. Než mít mámu jako je Renata to je snad lepší být sirotek.
Výzvy k ohrožování zdraví a života malých dětí nejsou v pořádku, jsou přes čáru a paní Renata by se měla zodpovídat
Petr: Nemyslím si, že kdejaká, která si myslí že je nejchytřejší by měla mít právo ohrožovat zdraví dítěte jen proto, že je jeho matkou. K lidem jako je paní Renata by měl zamířit OSPOD
Dana: Kéž Bůh ochrání to dítě před třídou která ho porodila.
Petr: Nemyslím si, že kdejaká, která si myslí že je nejchytřejší by měla mít právo ohrožovat zdraví dítěte jen proto, že je jeho matkou. K lidem jako je paní Renata by měl zamířit OSPOD
Dana: Kéž Bůh ochrání to dítě před třídou která ho porodila.
Prosím, ať lidé pohlédnou zpět do dějin a podívají se jaká zvěrstva církev páchala, např. inkvizice, křížové výpravy, odpustky(je jich ještě více). Věřte v Boha, ale nedávejte peníze církvi, toť vše
Jana: V církvi vždy byli a jsou jen
a jen lidé :-). Ale kvůli
historii přece nemůžeme
odsuzovat celou církev. Z
hlediska duchovního pak v
církvi v těch dobách nepůsobil
jen ten "lidský duch".
Církev je zlo: Neskutečných 330 tisíc dětí a nezletilých zneužili za posledních 70 let kněží, řeholníci a řadoví zaměstnanci francouzské katolické církve, což podle deníku Le Monde zveřejnila nezávislá vyšetřovací komise. P
Dana: Katolická církev je spolek mnoha zrůd a psychicky narušených jedinců
Jana: Benda a Jurečka jsou katolíci. Mlátí to své děti, somruje dotace, prace se to štítí, jiným to určuje jak žít.. katolíci jsou morální mrzačí. Máme v práci holku z Hodonína. Její rodiče chodí do kostela a ona se pred nimi musí přetvařovat... Přitom když ji osahával farář, jeji vlastní matka ho branila. Rozumím proc ta holka matku vlastně nenavidi. Pokrytecká pakaz. Kristus by z věřících a cirkve zvracel. Nastesti církvi věřící mizí... Je to fraška.. mse svaté jsou takové travesty show
Dana: Komunistická strana a katolická církev - dvě zločinné organizace, ale na jednu se plive a do druhé se cpou veřejné peníze. Ale dozijeme se že generace Z jednou postaví katolickou cirkev mimo zákon... Stejně jako zatrhla rasismus a homofobii, měla by zatrhnout i ten nenávistný zlodejsky pedofilní katolický humus
Církev je zlo: Neskutečných 330 tisíc dětí a nezletilých zneužili za posledních 70 let kněží, řeholníci a řadoví zaměstnanci francouzské katolické církve, což podle deníku Le Monde zveřejnila nezávislá vyšetřovací komise. P
Dana: Katolická církev je spolek mnoha zrůd a psychicky narušených jedinců
Jana: Benda a Jurečka jsou katolíci. Mlátí to své děti, somruje dotace, prace se to štítí, jiným to určuje jak žít.. katolíci jsou morální mrzačí. Máme v práci holku z Hodonína. Její rodiče chodí do kostela a ona se pred nimi musí přetvařovat... Přitom když ji osahával farář, jeji vlastní matka ho branila. Rozumím proc ta holka matku vlastně nenavidi. Pokrytecká pakaz. Kristus by z věřících a cirkve zvracel. Nastesti církvi věřící mizí... Je to fraška.. mse svaté jsou takové travesty show
Dana: Komunistická strana a katolická církev - dvě zločinné organizace, ale na jednu se plive a do druhé se cpou veřejné peníze. Ale dozijeme se že generace Z jednou postaví katolickou cirkev mimo zákon... Stejně jako zatrhla rasismus a homofobii, měla by zatrhnout i ten nenávistný zlodejsky pedofilní katolický humus