Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.431 IP: ....20.92 • 17.05.2011 15:01
Jan:
Zítra dělám maturitu, prosím vás o modlitbu za mě i mé spolužáky, abychom úspěšně odmaturovali. Děkuji mockrát, ať vám to Bůh oplatí.
Jana: Ahoj, tak jak to dopadlo? Máš to? Jana
Jan: Udělal jsem to, moc děkuju všem !!!!
Jana: Gratuluju! :-), Jana
Petra: Připojuju se také s gratulací :)
Jan: Ale ještě příští týden dělám ty státní písemné z matiky a češtiny :-(
č.432 IP: ...25.215 • 26.05.2011 08:33
Veronika:
Chtěla bych poprosit o modlitbu za mě, protože mám pocit, že mě delší dobu zmítá Ďábel a nejspíš proto jsem neustále neklidná a nechovám se tak, jako předtím. Chtěla bych také poprosit o modlitbu, abych zvládla státnice a dobře školu ukončila. Moc děkuji!
Jana: Milá Veroniko, pokud chceš napiš mi prosím na e-mail, co Tě trápí. Myslím, že mám s něčím podobným zkušenosti. Budu se za Tebe modlit. e- mail: Jany19@email.cz, Jana
Veronika: Všem moc děkuji za modlitby! Státnice jsem udělala a zdá se že i satan ustupuje. Teď budu mít více síly s ním bojovat.
č.433 IP: ...20.208 • 26.05.2011 23:16
Simona:
Snažně prosím o modlitbu za syna alkoholika,cichá i plyn,konzumuje léky s kombinací alkoholu,sotva chodí,ale léčit se nechce.Bůh vám to oplať.
Jana: Milá Simono, máte opravdu kříž... znáte Zázračnou medailku Panny Marie? Budu se za Vás i Vašeho Syna modlit.
Petra: Též se budu modlit - naděje je u Boha vždy!
Alena: Paní Simono, pokud vám to nebude dělat problém, můžete mi napsat jméno vašeho syna. Chodím na Modlitby matek ( budou ted´v úterý)a vložila bych lístek se jménem vašeho syna do košíku. Košík je celý měsíc u hlavního kříže.
: U nás bývá plný kostel maminek a babiček. Modlitby mají sílu a věci se mění, někomu pomaleji, někomu rychleji. Svatá Monika je pomocnice od alkoholu.
č.434 IP: ...47.173 • 28.05.2011 18:05
Martina:
Prosím o modlidbu za manželství. Za sílu vytrvat v pokoře a pochopení toho druhého a za lásku ,kterou nás pán Ježíš učí.Prosím za ducha svatého.Prosím o modlidbu nejenom pro sebe ,ale i pro ostatní manželé,kteří jsou pokoušení nenápadně, ale s vytrvalostí ďáblem. Děkuji Vám všem za vyslyšení mé prosby.
Jana: Milá Martino, budu se za Vás modlit, zkuste modlitbu růžence. To je zaručený prostředek proti ďáblovi.
Petra: Mám týž problém a vím, jak je to těžké. Spojíme své modlitby :)
č.435 IP: ....137.0 • 29.05.2011 19:50
Marcela:
Prosím o modlitbu za zvládnutí zkoušky na VŠ. Za všechny modlitby předem všem moc děkuji.
Marcela: Děkuji každému za modlitby.Moc Jste mi každý pomohl.Já měla z té zkoušky moc velký strach,proto jsem ji stále odkládala.Včera jsem ji zdárně udělala.
č.436 IP: ...166.62 • 31.05.2011 20:05
Jiří:
Prosím o uzdravení vztahů v rodině mé dcery Jindřišky
Marcela: Pane Jiří, nechte na tento úmysl sloužit ještě mši svatou, moc to pomáhá.
č.437 IP: ...216.20 • 05.06.2011 21:38
jana:
Prosím o modlitbu za kamarádku, která se nachází v těžké životní situaci. Pán Bůh zaplať.
jana: děkuji všem kdo pomáháte :)
jana: prosím také za dar víry pro ni i její rodinu. děkuji.
č.438 IP: ...17.245 • 06.06.2011 14:42
Marcela:
Prosím o modlitby za uzdravení nemocné sestry. Každému za ně mnohokrát děkuji.
č.440 IP: ...95.154 • 12.06.2011 21:04
Františka:
Prosím o modlitbu pro manžela o vedení Duchem Svatým,ochranu Panny Marie a za uzdravení těla.Také za uzdravení rodových kořenů,zbavení prokletí a za duše v očistci celé rodiny.
: Díky modlitbám,dostal manžel mezičasovku hned 13.6.po zavolání do ordinace,ikdyž jinak objednání trvá 3 měsíce.Léčení bylo zahájeno.
č.441 IP: ...112.73 • 13.06.2011 20:58
Jitka:
Moc prosím o modlitbu za vnitřní uzdravení a obrácení mého manžela Jiřího. Za vyřešení těžké manželské krize, kde z lidského hlediska již není naděje, manžel si našel milenku, odešel od rodiny a již požádal o rozvod. Prosím Pána za naše malé děti, které velmi trpí odchodem tatínka. Pane, Ty můžeš cokoli... Děkuji moc za modlitbu!
Ľubica: Aj ja som to zažila. Veľa trpezlivosti, skromnosti, poníženosti a pokory treba. Zachovať pokoj je to najdôležitejšie. Hoci je to veľmi ťažké. Ja som to nedokázala, tak sa poučte na mojich chybách. Budem sa za Vás modliť.
Alena: Paní Jitko, situace ve vaší rodině je ted´jistě těžká, psychicky náročná, ale zůstalo vám to cennější z manželství- vaše děti. Vy ted´ budete dětem oporou, zvládnete to. Neponižujte se, držím vám palce, at´vše zvládnete.
Jitka: Moje milé, děkuji moc za vaše modlitby za naši těžce zkoušenou rodinku. Modlím se i já za vás... Velké díky. Vděčná Jitka
Petra: Jsem na tom stejně jako Vy už dva roky,ale pořád se modlím s velkou vírou a nadějí.Vždy,když se budu modlit za své nešťastné manželství,budu se modlit i za Vás.Kdybyste si potřebovala popovídat, můžu Vám dát svůj mail. Zdravím,posílám po
Petra: ...požehnání a úsměv :)
č.442 IP: ...26.141 • 16.06.2011 22:42
JANA:
Prosím Vás o modlitby za môjho syna, ktorý má zajtra 17.06. jadnu z najťažších skúšok. Bez pomoci Pána Boha, darov Ducha Svätého sa to naozaj nedá zvládnuť. Prosím Vás o pomoc, je to pre nás naozaj dôležité. Vďaka.
č.443 IP: ...52.132 • 20.06.2011 11:46
Josef:
Prosim o modlitbu k uspesnemu absolovani statni zaverecne zkousky ze 4 okruhu.dekuji
č.444 IP: ....155.3 • 20.06.2011 15:12
Petra:
prosím o modlitbu, aby má vedoucí práce přijala mou diplomku, i když už je takto pozdě díky
č.445 IP: ...79.130 • 20.06.2011 20:13
:
Prosím o modlitbu za nová kněžská povolání.Díky
č.446 IP: ...247.57 • 24.06.2011 14:30
Jana:
Prosím za uzdravení těžce zraněného dítěte mé kamarádky.
č.447 IP: ...164.12 • 25.06.2011 23:24
Petra:
Prosím, věnujte modlitbu za uzdravení našeho mladého kolegy, učitele gymnázia, kterému se znovu objevil karcinom. Děkuji všem!
č.448 IP: ...216.20 • 06.07.2011 18:46
katka:
prosím za zlepšení vztahů na pracovišti a v rodině mé kamarádky. prosím také za dar víry pro ni i její rodinu. děkuji.
katka: děkuji všem kdo se modlíte :)
č.449 IP: ...166.62 • 09.07.2011 18:25
Jiří:
Prosím za dceru ajejí děti,za dary Ducha Sv.a ochranu Panny Marie.
č.451 IP: ...52.175 • 20.07.2011 09:31
Františka:
Prosím o modlitbu za uzdravení těla a ochranu Panny Marie.Mám problémy s prsama.Čeká mě rozsáhlé vyšetření na onkologii.Moc děkuji.Františka
Jana: Milá Františko, znáte zázračnou medailku Panny Marie? Mohla bych Vám ednu poslat, kdybyste měla zájem...
Františka: Zázračnou medailku Panny Marie mám.Stále ji nosím a neodkládám ji vůbec.Dovezla jsem si ji z Medjugorie.Vkládám veškerou důvěru v Pannu Marii.
Františka: Pán Bůh Vám zaplať za modlitby.
Jana: To jedobře :-), stále se utíkejte k Panně Marii, jistě Vás jako milující matka vyslyší.
Františka: Pán Bůh Vám zaplať za modlitby.Věci se začínají řešit.Za 2 měsíce jdu znovu na ultrazvuk.Něco se našlo.Dnes mi řekli ,že by to mohla být růže.
č.452 IP: ...19.119 • 22.07.2011 21:54
matka:
Prosím o modlitby za uzdravenie dcéry Danky. Pán Boh zaplať.
č.453 IP: ...94.105 • 23.07.2011 16:37
:
Anna007: Jak dopadla ta operace ?
č.454 IP: ...47.249 • 25.07.2011 21:33
Lucka Jurčiová:
Prosím o modlidbu pre Luciu Jurčiovú z Trstenej,ktorá bola zranená pri autonehode.Prosím aj za kňaza ktorý slúži na Usti pri Trstenej Braňa Kožucha- vodiča autaˇ. Ďakujem za modlidby za oboch.Necha Vás žehná náš Pán Ježiš Kristus
č.455 IP: ...28.212 • 27.07.2011 13:53
Mária:
Prosim o modlidby za pokoj a zdravie pre rodinu Kubičkovu
č.456 IP: ....91.65 • 29.07.2011 10:27
ilona:
z celeho srdce prosim o modlitbu za zbaveni prokleti cele nasi rodiny ,ktera byla udajne vyrcena pred mnoha lety,a take ,ackoliv jsme vedome nikomu neublizili,ale naopak se snazili pomoci,jsme byli nekolika zlymi,mstivymi osobami znova proklinani.Nas zivot je tak smutny,nemame ani poradny domov,ani lasku,po ktere tolik touzime,vse se nam hati,sotva se zacneme tesit,ze se na nas stesi preci jen usmalo..To ze mame i financni problemy nas trapi take,ale mnohem vice to,za nase zdravi je temi stresy podlomeno..Starsi dcera ma vytouzenou holcicku,ale jeji muz si nasel mladou zenu a rodinu opustil,neprestal vsak me dceri delat peklo ze zivota ,pije a je zly,a ona i s dcerkou by si prala mit uz klid,ktery tolik potrebuji. Mladsi dcera,je uz psychicky poznamenana,nebot jsme se dostaly (opet prokletim?),ke spatnemu advokatovy,ktery nas dostal do velkych nesnazi,jejichz nasledky neseme dosud a uz nemame silu to dal zvladat... Jako pomoc nam byl doporucen jeden mlady muz,arab,byl nam doporucen od solidniho cloveka,ktery mu take veril,a my jsme pomoc potrebovaly,nikoho jineho jsme nemely... Teprve az kdyz bylo pozde,jsme zjistily co je ve skutecnosti zac. Neustaly psychoteror,biti a vyhruzky vyvrazdeni cele rodiny... 2 male deti,ktere si "poridil" s moji dcerou jen aby dostal povoleni k pobytu... Radi,protoze moje dcera pote preci jen dosahla rozvodu,a tak se musime stale obavat o zivot,a nebo aby nam neunesl deti...Mam po tech 7 letech co ho znam pocit,ze je to nebezpecny psychopat,spavala jsem do nedavna u dcery,pomaham ji s detmi,ona se ho moc boji,protoze nerespektuje zadne zakazy ani od policie,ani od soudu,jen se nam vysmiva,a ac rika,ze je verici a spravny muslim,pije,kouri,mozna ze uziva i drogy, a sam od sebe nam rekl,ze ma cernou dusi,ze je dabel....Ja jsem tezce nemocna a tak se modlim,aby mi dal Pan Buh silu,abych me dceri jeste mohla pomoci,ale nekdy jsem uz zoufala,kdyz ji slicham,ze uz dal nemuze,ze si neco udela.... Ja jsem 66 leta ,tezce nenocna zena,dceri je cerstvych 23,(pri tech stresech dela skolu na zdravotni sestru),moje vnucka ma ted jit do 1.tridy,ac neni z prozitku zklidnena,(5 let),a vnouckovy jsou cerstve 3 roky... Prosim o modlitbu ,upenlive prosim........A vsem dobrym lidem dekuji z celeho srdce. Jsem moc nestastna...
Alena : Paní Ilonko dejte prosím na mši za Uzdravení rodových kořenů. Ten ,který dává na tuto mši, musí jít ke zpovědi a je to hlavně o odpuštění těm, kteří nám nejvíce ubližují. Pan farář vám jistě vysvětlí podrobnosti.
: Udělejte to prosím už kvůli dětem. Dál je to hlavně o lásce ke svému životu.Tak jak máme rádi svůj život, tak milujeme svého Boha. Finance určitě potřebujeme všichni, některé věci se dají řešit sociálkou. Snad !?
: Držím palce a posílám modlitbu. Přeji lásku vašim dětem i vnoučátkům i vám, paní Ilonko, vy té lásky potřebujete nejvíc a určitě zvládnete vše rozumem a láskou. Síla je v modlitbě růžence.
: Růženec světla: Desátek první.
Petra: Doporučuji také mši svatou za uzdravení rodových kořenů, třeba i opakovaně, a z hloubi srdce se modlit za ty, kteří ubližují, růženec Otce Pia, což je soubor velmi silných modliteb.
Anna007: Velmi vás chápu. Také jsem něčím podobným prošla a s přestávkami procházím. Ale už se to dá přežít, zlepšilo se to asi rok po návštěvě Medjugorje. A před tím vyvražděním nám jednou úplně zázračně pomohlo že se děti modlily
: Panno Maria, skryj nás pod svůj plášť (najednou se choval jakoby nic, přitom předtím nepříčetný běhal se sekerou). A jiné - růženec, 9 prvních sobot (týden po každé té sobotě se vždycky děly zázraky), Svatyňka, korunka k Božímu milosrdenst
: ví, ty mše za zemřelé a všechno možné. Hodně účinná je taky častá svátost smíření a postění.Budu se za vás taky modlit, snad se vám to zlepší, zkuste to napsat i do Lourd, v levém sloupečku jsou odkazy.
č.457 IP: ...51.222 • 30.07.2011 14:42
Vladimír:
Prosím o motdlitbu za požehnání.
č.458 IP: ...76.113 • 31.07.2011 16:53
Agata:
Prosim o modlidby pre rodinu Matusovu
:
č.459 IP: ...56.237 • 01.08.2011 10:05
Jarmila:
Prosím o modlitbu za moji švagrovou, které byl zjištěn karcinom prsu a začala s chemoerapií.Děkuji.
č.460 IP: ...45.101 • 01.08.2011 18:28
Alena:
Prosim o modlidby pre rodinu za zdravie a pokoj
č.461 IP: ...17.232 • 02.08.2011 20:07
Marcela:
Prosím o modlitby za pana faráře Petra, který bojuje s vážným onkologickým onemocněním. Za modlitby všem moc děkuji a jsem v modlitbách též s Vámi se všemi.
Marcela: Děkuji každému za modlitby. Pan farář se cítí po náročné operaci dobře. Věří, že se plně uzdraví a bude se moci vrátit na svou faru, aby mohl plnit své povinnosti.
Františka: Ráda připojuji svoje modlitby za pana faráře Petra a přeji mu uzdravení.
č.462 IP: ...188.13 • 02.08.2011 22:12
Karel:
Prosím všechny o modlitbu za našeho syna, který trpí mozkovou obrnou, aby se dokázal už brzy sám postavit na nohy a chodit.
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN