„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
č.431 IP: ....20.92 • 17.05.2011 15:01
Jan:
Zítra dělám maturitu, prosím vás o modlitbu za mě i mé spolužáky, abychom úspěšně odmaturovali. Děkuji mockrát, ať vám to Bůh oplatí.
Jana: Ahoj, tak jak to dopadlo?
Máš to? Jana Jan: Udělal jsem to, moc děkuju
všem !!!! Jana: Gratuluju! :-), Jana Petra: Připojuju se také s
gratulací :)
Jan: Ale ještě příští týden dělám ty
státní písemné z matiky a
češtiny :-(
č.432 IP: ...25.215 • 26.05.2011 08:33
Veronika:
Chtěla bych poprosit o modlitbu za mě, protože mám pocit, že mě delší dobu zmítá Ďábel a nejspíš proto jsem neustále neklidná a nechovám se tak, jako předtím. Chtěla bych také poprosit o modlitbu, abych zvládla státnice a dobře školu ukončila. Moc děkuji!
Jana: Milá Veroniko, pokud chceš
napiš mi prosím na e-mail,
co Tě trápí. Myslím, že mám
s něčím podobným zkušenosti.
Budu se za Tebe modlit. e-
mail: Jany19@email.cz, Jana Veronika: Všem moc děkuji za modlitby!
Státnice jsem udělala a zdá
se že i satan ustupuje. Teď
budu mít více síly s ním
bojovat.
č.433 IP: ...20.208 • 26.05.2011 23:16
Simona:
Snažně prosím o modlitbu za syna alkoholika,cichá i plyn,konzumuje léky s kombinací alkoholu,sotva chodí,ale léčit se nechce.Bůh vám to oplať.
Jana: Milá Simono, máte opravdu
kříž... znáte Zázračnou
medailku Panny Marie? Budu
se za Vás i Vašeho Syna
modlit. Petra: Též se budu modlit - naděje
je u Boha vždy! Alena: Paní Simono, pokud vám to
nebude dělat problém, můžete
mi napsat jméno vašeho syna.
Chodím na Modlitby matek (
budou ted´v úterý)a vložila
bych lístek se jménem vašeho
syna do košíku. Košík je
celý měsíc u hlavního kříže. : U nás bývá plný kostel
maminek a babiček. Modlitby
mají sílu a věci se mění,
někomu pomaleji, někomu
rychleji. Svatá Monika je
pomocnice od alkoholu.
č.434 IP: ...47.173 • 28.05.2011 18:05
Martina:
Prosím o modlidbu za manželství. Za sílu vytrvat v pokoře a pochopení toho druhého a za lásku ,kterou nás pán Ježíš učí.Prosím za ducha svatého.Prosím o modlidbu nejenom pro sebe ,ale i pro ostatní manželé,kteří jsou pokoušení nenápadně, ale s vytrvalostí ďáblem. Děkuji Vám všem za vyslyšení mé prosby.
Jana: Milá Martino,
budu se za Vás modlit,
zkuste modlitbu růžence. To
je zaručený prostředek proti
ďáblovi. Petra: Mám týž problém a vím, jak
je to těžké. Spojíme své
modlitby :)
č.435 IP: ....137.0 • 29.05.2011 19:50
Marcela:
Prosím o modlitbu za zvládnutí zkoušky na VŠ. Za všechny modlitby předem všem moc děkuji.
Marcela: Děkuji každému za modlitby.Moc
Jste mi každý pomohl.Já měla z
té zkoušky moc velký
strach,proto jsem ji stále
odkládala.Včera jsem ji zdárně
udělala.
č.436 IP: ...166.62 • 31.05.2011 20:05
Jiří:
Prosím o uzdravení vztahů v rodině mé dcery Jindřišky
Marcela: Pane Jiří, nechte na tento
úmysl sloužit ještě mši
svatou, moc to pomáhá.
č.437 IP: ...216.20 • 05.06.2011 21:38
jana:
Prosím o modlitbu za kamarádku, která se nachází v těžké životní situaci. Pán Bůh zaplať.
jana: děkuji všem kdo pomáháte :) jana: prosím také za dar víry pro ni i
její rodinu. děkuji.
č.438 IP: ...17.245 • 06.06.2011 14:42
Marcela:
Prosím o modlitby za uzdravení nemocné sestry. Každému za ně mnohokrát děkuji.
č.440 IP: ...95.154 • 12.06.2011 21:04
Františka:
Prosím o modlitbu pro manžela o vedení Duchem Svatým,ochranu Panny Marie a za uzdravení těla.Také za uzdravení rodových kořenů,zbavení prokletí a za duše v očistci celé rodiny.
: Díky modlitbám,dostal manžel
mezičasovku hned 13.6.po
zavolání do ordinace,ikdyž
jinak objednání trvá 3
měsíce.Léčení bylo zahájeno.
č.441 IP: ...112.73 • 13.06.2011 20:58
Jitka:
Moc prosím o modlitbu za vnitřní uzdravení a obrácení mého manžela Jiřího. Za vyřešení těžké manželské krize, kde z lidského hlediska již není naděje, manžel si našel milenku, odešel od rodiny a již požádal o rozvod. Prosím Pána za naše malé děti, které velmi trpí odchodem tatínka. Pane, Ty můžeš cokoli... Děkuji moc za modlitbu!
Ľubica: Aj ja som to zažila. Veľa
trpezlivosti, skromnosti,
poníženosti a pokory treba.
Zachovať pokoj je to
najdôležitejšie. Hoci je to
veľmi ťažké. Ja som to
nedokázala, tak sa poučte na
mojich chybách. Budem sa za
Vás modliť. Alena: Paní Jitko, situace ve vaší
rodině je ted´jistě těžká,
psychicky náročná, ale zůstalo
vám to cennější z manželství-
vaše děti. Vy ted´ budete
dětem oporou, zvládnete to.
Neponižujte se, držím vám
palce, at´vše zvládnete. Jitka: Moje milé, děkuji moc za vaše
modlitby za naši těžce
zkoušenou rodinku. Modlím se i
já za vás... Velké díky.
Vděčná Jitka Petra: Jsem na tom stejně jako Vy
už dva roky,ale pořád se
modlím s velkou vírou a
nadějí.Vždy,když se budu
modlit za své nešťastné
manželství,budu se modlit i
za Vás.Kdybyste si
potřebovala popovídat, můžu
Vám dát svůj mail.
Zdravím,posílám po Petra: ...požehnání a úsměv :)
č.442 IP: ...26.141 • 16.06.2011 22:42
JANA:
Prosím Vás o modlitby za môjho syna, ktorý má zajtra 17.06. jadnu z najťažších skúšok. Bez pomoci Pána Boha, darov Ducha Svätého sa to naozaj nedá zvládnuť. Prosím Vás o pomoc, je to pre nás naozaj dôležité.
Vďaka.
č.443 IP: ...52.132 • 20.06.2011 11:46
Josef:
Prosim o modlitbu k uspesnemu absolovani statni zaverecne zkousky ze 4 okruhu.dekuji
č.444 IP: ....155.3 • 20.06.2011 15:12
Petra:
prosím o modlitbu, aby má vedoucí práce přijala mou diplomku, i když už je takto pozdě
díky
č.445 IP: ...79.130 • 20.06.2011 20:13
—:
Prosím o modlitbu za nová kněžská povolání.Díky
č.446 IP: ...247.57 • 24.06.2011 14:30
Jana:
Prosím za uzdravení těžce zraněného dítěte mé kamarádky.
č.447 IP: ...164.12 • 25.06.2011 23:24
Petra:
Prosím, věnujte modlitbu za uzdravení našeho mladého kolegy, učitele gymnázia, kterému se znovu objevil karcinom. Děkuji všem!
č.448 IP: ...216.20 • 06.07.2011 18:46
katka:
prosím za zlepšení vztahů na pracovišti a v rodině mé kamarádky. prosím také za dar víry pro ni i její rodinu. děkuji.
katka: děkuji všem kdo se modlíte :)
č.449 IP: ...166.62 • 09.07.2011 18:25
Jiří:
Prosím za dceru ajejí děti,za dary Ducha Sv.a ochranu Panny Marie.
č.451 IP: ...52.175 • 20.07.2011 09:31
Františka:
Prosím o modlitbu za uzdravení těla a ochranu Panny Marie.Mám problémy s prsama.Čeká mě rozsáhlé vyšetření na onkologii.Moc děkuji.Františka
Jana: Milá Františko,
znáte zázračnou medailku
Panny Marie? Mohla bych Vám
ednu poslat, kdybyste měla
zájem... Františka: Zázračnou medailku Panny
Marie mám.Stále ji nosím a
neodkládám ji vůbec.Dovezla
jsem si ji z
Medjugorie.Vkládám veškerou
důvěru v Pannu Marii. Františka: Pán Bůh Vám zaplať za
modlitby. Jana: To jedobře :-), stále se
utíkejte k Panně Marii,
jistě Vás jako milující
matka vyslyší. Františka: Pán Bůh Vám zaplať za
modlitby.Věci se začínají
řešit.Za 2 měsíce jdu znovu
na ultrazvuk.Něco se
našlo.Dnes mi řekli ,že by
to mohla být růže.
č.452 IP: ...19.119 • 22.07.2011 21:54
matka:
Prosím o modlitby za uzdravenie dcéry Danky. Pán Boh zaplať.
č.453 IP: ...94.105 • 23.07.2011 16:37
—:
Anna007: Jak dopadla ta operace ?
č.454 IP: ...47.249 • 25.07.2011 21:33
Lucka Jurčiová:
Prosím o modlidbu pre Luciu Jurčiovú z Trstenej,ktorá bola zranená pri autonehode.Prosím aj za kňaza ktorý slúži na Usti pri Trstenej Braňa Kožucha- vodiča autaˇ. Ďakujem za modlidby za oboch.Necha Vás žehná náš Pán Ježiš Kristus
č.455 IP: ...28.212 • 27.07.2011 13:53
Mária:
Prosim o modlidby za pokoj a zdravie pre rodinu Kubičkovu
č.456 IP: ....91.65 • 29.07.2011 10:27
ilona:
z celeho srdce prosim o modlitbu za zbaveni prokleti cele nasi rodiny ,ktera byla udajne vyrcena pred mnoha lety,a take ,ackoliv jsme vedome nikomu neublizili,ale naopak se snazili pomoci,jsme byli nekolika zlymi,mstivymi osobami znova proklinani.Nas zivot je tak smutny,nemame ani poradny domov,ani lasku,po ktere tolik touzime,vse se nam hati,sotva se zacneme tesit,ze se na nas stesi preci jen usmalo..To ze mame i financni problemy nas trapi take,ale mnohem vice to,za nase zdravi je temi stresy podlomeno..Starsi dcera ma vytouzenou holcicku,ale jeji muz si nasel mladou zenu a rodinu opustil,neprestal vsak me dceri delat peklo ze zivota ,pije a je zly,a ona i s dcerkou by si prala mit uz klid,ktery tolik potrebuji. Mladsi dcera,je uz psychicky poznamenana,nebot jsme se dostaly (opet prokletim?),ke spatnemu advokatovy,ktery nas dostal do velkych nesnazi,jejichz nasledky neseme dosud a uz nemame silu to dal zvladat... Jako pomoc nam byl doporucen jeden mlady muz,arab,byl nam doporucen od solidniho cloveka,ktery mu take veril,a my jsme pomoc potrebovaly,nikoho jineho jsme nemely... Teprve az kdyz bylo pozde,jsme zjistily co je ve skutecnosti zac. Neustaly psychoteror,biti a vyhruzky vyvrazdeni cele rodiny... 2 male deti,ktere si "poridil" s moji dcerou jen aby dostal povoleni k pobytu... Radi,protoze moje dcera pote preci jen dosahla rozvodu,a tak se musime stale obavat o zivot,a nebo aby nam neunesl deti...Mam po tech 7 letech co ho znam pocit,ze je to nebezpecny psychopat,spavala jsem do nedavna u dcery,pomaham ji s detmi,ona se ho moc boji,protoze nerespektuje zadne zakazy ani od policie,ani od soudu,jen se nam vysmiva,a ac rika,ze je verici a spravny muslim,pije,kouri,mozna ze uziva i drogy, a sam od sebe nam rekl,ze ma cernou dusi,ze je dabel....Ja jsem tezce nemocna a tak se modlim,aby mi dal Pan Buh silu,abych me dceri jeste mohla pomoci,ale nekdy jsem uz zoufala,kdyz ji slicham,ze uz dal nemuze,ze si neco udela.... Ja jsem 66 leta ,tezce nenocna zena,dceri je cerstvych 23,(pri tech stresech dela skolu na zdravotni sestru),moje vnucka ma ted jit do 1.tridy,ac neni z prozitku zklidnena,(5 let),a vnouckovy jsou cerstve 3 roky... Prosim o modlitbu ,upenlive prosim........A vsem dobrym lidem dekuji z celeho srdce. Jsem moc nestastna...
Alena : Paní Ilonko dejte prosím na
mši za Uzdravení rodových
kořenů. Ten ,který dává na
tuto mši, musí jít ke zpovědi
a je to hlavně o odpuštění
těm, kteří nám nejvíce
ubližují. Pan farář vám jistě
vysvětlí podrobnosti. : Udělejte to prosím už kvůli
dětem. Dál je to hlavně o
lásce ke svému životu.Tak jak
máme rádi svůj život, tak
milujeme svého Boha. Finance
určitě potřebujeme všichni,
některé věci se dají řešit
sociálkou. Snad !? : Držím palce a posílám
modlitbu. Přeji lásku vašim
dětem i vnoučátkům i vám, paní
Ilonko, vy té lásky
potřebujete nejvíc a určitě
zvládnete vše rozumem a
láskou. Síla je v modlitbě
růžence. : Růženec světla:
Desátek první. Petra: Doporučuji také mši svatou
za uzdravení rodových
kořenů, třeba i opakovaně, a
z hloubi srdce se modlit za
ty, kteří ubližují, růženec
Otce Pia, což je soubor
velmi silných modliteb. Anna007: Velmi vás chápu. Také jsem
něčím podobným prošla a s
přestávkami procházím. Ale už
se to dá přežít, zlepšilo se
to asi rok po návštěvě
Medjugorje. A před tím
vyvražděním nám jednou úplně
zázračně pomohlo že se děti
modlily : Panno Maria, skryj nás pod
svůj plášť (najednou se choval
jakoby nic, přitom předtím
nepříčetný běhal se sekerou).
A jiné - růženec, 9 prvních
sobot (týden po každé té
sobotě se vždycky děly
zázraky), Svatyňka, korunka k
Božímu milosrdenst : ví, ty mše za zemřelé a
všechno možné. Hodně účinná je
taky častá svátost smíření a
postění.Budu se za vás taky
modlit, snad se vám to zlepší,
zkuste to napsat i do Lourd, v
levém sloupečku jsou odkazy.
č.457 IP: ...51.222 • 30.07.2011 14:42
Vladimír:
Prosím o motdlitbu za požehnání.
č.458 IP: ...76.113 • 31.07.2011 16:53
Agata:
Prosim o modlidby pre rodinu Matusovu
:
č.459 IP: ...56.237 • 01.08.2011 10:05
Jarmila:
Prosím o modlitbu za moji švagrovou, které byl zjištěn karcinom prsu a začala s chemoerapií.Děkuji.
č.460 IP: ...45.101 • 01.08.2011 18:28
Alena:
Prosim o modlidby pre rodinu za zdravie a pokoj
č.461 IP: ...17.232 • 02.08.2011 20:07
Marcela:
Prosím o modlitby za pana faráře Petra, který bojuje s vážným onkologickým onemocněním. Za modlitby všem moc děkuji a jsem v modlitbách též s Vámi se všemi.
Marcela: Děkuji každému za modlitby.
Pan farář se cítí po náročné
operaci dobře. Věří, že se
plně uzdraví a bude se moci
vrátit na svou faru, aby mohl
plnit své povinnosti. Františka: Ráda připojuji svoje
modlitby za pana faráře
Petra a přeji mu uzdravení.
č.462 IP: ...188.13 • 02.08.2011 22:12
Karel:
Prosím všechny o modlitbu za našeho syna, který trpí mozkovou obrnou, aby se dokázal už brzy sám postavit na nohy a chodit.