prosím o modlitbu za moju dcéru, ktorá išla prosiť na VŠ o opravnú skúšku, nakoľko mala len jeden pokus. Nech je Pán zasadí tam, kde ju chce mať. V´daka za modlitby
Prosby o modlitbu
„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
Prosím o modlitbu.Procházím obdobím operací očí a prosím o podporu za zdárné provedení operace.Odstraňují mě šedý zákal a vkládají do očí čočky.Levé oko mám hotové a na pravé jdu 28.2.Děkuji všem za modlitby a přímluvy.Ať Vám Pán žehná.
Františka: Děkuji všem za modlidby a
přímluvy.Operace druhého oka
se také zdařila.Do dálky
nebudu muset mít brýle,jen
na čtení.Pán Bůh zaplať všem.
Prosím o navrácení vnučky Terezky ke své mamince.Děkuji,Jiří.
Františka: Velikým přímluvcem je svatý
Juda Tadeáš,blízký příbuzný
Pána Ježíše.Je to velký
přímluvce v
nesnázích.Modlitby
naleznete,když si do
vyhledávače
zadáte ,,modlitby k svaténu
Juda Tadeáši.Velice mě
pomohl.
Prosím o modlitbu na dva úmysly: ten první je, aby mi Bůh pomohl s bydlením, které je již podruhé díky podvodům (přišla jsem o peníze a ani soudní příkaz, který stál další, nic nezmohl s podvodem a bílým koněm) velmi problematické a skoro nevidím východisko.
A druhý úmysl je pro moji práci - s láskou tvořím výrobky pro děti a ráda bych je rozšířila do ciziny. Nemám s tím zkušenosti, ale věřím, že s boží pomocí se mi to podaří.
Prosím o modlitbu za zázrak nalezení věřícho životního partnera a vnitřní uklidnění v této věci
Prosím o motlitbu za rekonstrukci aby už byla brzy hotová aby se vše povedlo a neměla jsem s tím už starosti a abych se zbavila všech dluhu.Děkuji.
Prosím o modlitby za mojí dceru Monču,která 9.3.dělá zkoušku na vš(má poslední pokus),předem moc děkuji a všem přeji klid a pokoj v duši
Lenka: Děkuji za modlitby,dcera
zkoušku neudělala.Nevím ,jak
bude vše dále.
Nelly: Nevěšte hlavu. Snad se může zapsat v novém školním roce do stejného ročníku jako letos, vykonané zkoušky by ji měly uznat a zkoušku, na kterou měla poslední pokus, může absolvovat pak znovu.
Nelly: Nevěšte hlavu. Snad se může zapsat v novém školním roce do stejného ročníku jako letos, vykonané zkoušky by ji měly uznat a zkoušku, na kterou měla poslední pokus, může absolvovat pak znovu.
Moc prosím o modlitby za souseda, který nám dělá stálé naschvály, nepříjemnnosti a vyhrožuje nám. Ať z něj Pán sejme zlo, které jej ovládá. Děkuji.
Má babička je v nemocnici se špatným srdcem! Nechci přijít o podporu! Prosím o motlidbu!!
Prosím o modlitby za práci.
: Děkuji za vaše modlitby,
práci už mám daří se mi.¨
Děkuji Bohu za jeho
milosrdenství.
Prosím o požehnanie rodiny a o pomoc pri hľadaní práce.
prosim o modlidbu pro meho syna ,mel tezkou auto nehodu a prosim o uzdraveni ,ma tri male deti a potrebujou HO ,taky prosim o modlidbu abych mela silu,aby se vybralo dost penez na mou cestu za mym synem,za meho tatinka ktery je nemocny za mou maminku a celou rodinu,a za Mir na tomto svete [Emilie- Amerika ]
: Dekuji vsem za modlidby pro meho
syna
: Emilie,prosim jak poznam ze jste se za mou prosbu pomodlili,dekuji vsem!
Anna007: Snad to se synem dobře dopadne !! Růžové srdíčko je jedna modlitba, když je jich 10, změní se na červené. Někteří, kdo sem dávají prosby, nikdy nikomu neklikli, ale to neznamená, že se nemodlí, takže jich je ve skutečnosti určitě víc.
: Emilie,dekuji pani Anne za vysvetleni a podporu dekuji
: Emilie,dekuji za modlitby
: Dekuji z celeho srdce Vam vsem kteri jste se pomodlili za meho syna a celou mou rodinu !!!!Dneska poprve pohnul rukou a trosku otevrel oci,dekuji bohu ! Dekuji za opetovne modlidby,dekuji.
Anna007: Jak se syn jmenuje ?
: Emilie.muj syn se jmenuje MARTIN,dekuji za modlidby.
:
: Stale se nechce probudit,ale dnes v sobotu jeho pritelkyne vzala pocitac k jeho posteli v nemocnici a slysel muj hlas a pohnul obema rukami,dekuji bohu a lidem co se za nej modli dekuji,snad se vyberou penize abych mohla priletet za nim do
: Ceska
: Dneska 31.brezna se muj syn probudil po 17 dnech ,je zatim dezorientovany nevi zatim ze ma 3 deti atd,ale myslim ze se to zmeni k dobremu ,z celeho srdce dekuji vsem ,kteri se za meho syna modli a preji jim hodne zdravi a klidny zivot.
: Verim ze Vase modlidby memu synovi pomohli,a proto vas prosim o dalsi modlidby pro meho syna a celou mou rodinu ,a taky abych sehnala penize na cestu DEKUJI.
: Emilie:Dneska jsem dostala zpravu ze byl dan na jipku neurologi a sem tak je pri vedomi ,ale vetsinou spi.Lekar rekl ze to bude strasne dlouha doba leceni v nemocnici,snad da pambuch a pomoze mu uzdravit se .Prosim dobre lidi aby se za meh
: o syna modlili budu jim z celeho srdce vdecna .dekuji vsem.
: Emilie ,muj syn byl odpojen uz ze vsech pristroju,leky mu snizili na minium,s pameti je to horsi stale nevi ze ma deti atd.Prosim dobre lidi za motlidby aby se syn uzdravil a Pavlinka[ jeho pritelkyne ]mela silu a ve zdravi vse snasela dob
: dobre snasela.Je mi hodne lito ze stale nemohu sehnat penize na cestu do CR.Zacinam to tezce nest ,ze nemohu videt syna a pomoct Pavlince .Dekuji vsem
: Emilie,jsem denne ve spojeni s pritelkyni meho syna Martina,vse jde strasne pomalu a dneska jsem se dozvedela ze leceni meho syna muze byt az 2 roky ,ma hodne pomackany mozek ,a on zije ve svym [nejakym ] svete a stale nevi nic o realnim z
: zivote atd. Jeho pritelkyne Pavlinka i ja jsme velice nestastne ,jeho deti denne mysli na tatinka jiz ho nevideli 3 mesice a strasne jim chybi . Bojim se ze v Cesku neni taka pece o obycejne lidi jak by mela byt .Prosim dobre lidi aby se
: pomodlili za meho syna a nasi rodinu aby jsme meli silu toto vse v klidu a zdravi vydrzet dekuji VAM.
: Emilie,prosim jak poznam ze jste se za mou prosbu pomodlili,dekuji vsem!
Anna007: Snad to se synem dobře dopadne !! Růžové srdíčko je jedna modlitba, když je jich 10, změní se na červené. Někteří, kdo sem dávají prosby, nikdy nikomu neklikli, ale to neznamená, že se nemodlí, takže jich je ve skutečnosti určitě víc.
: Emilie,dekuji pani Anne za vysvetleni a podporu dekuji
: Emilie,dekuji za modlitby
: Dekuji z celeho srdce Vam vsem kteri jste se pomodlili za meho syna a celou mou rodinu !!!!Dneska poprve pohnul rukou a trosku otevrel oci,dekuji bohu ! Dekuji za opetovne modlidby,dekuji.
Anna007: Jak se syn jmenuje ?
: Emilie.muj syn se jmenuje MARTIN,dekuji za modlidby.
:
: Stale se nechce probudit,ale dnes v sobotu jeho pritelkyne vzala pocitac k jeho posteli v nemocnici a slysel muj hlas a pohnul obema rukami,dekuji bohu a lidem co se za nej modli dekuji,snad se vyberou penize abych mohla priletet za nim do
: Ceska
: Dneska 31.brezna se muj syn probudil po 17 dnech ,je zatim dezorientovany nevi zatim ze ma 3 deti atd,ale myslim ze se to zmeni k dobremu ,z celeho srdce dekuji vsem ,kteri se za meho syna modli a preji jim hodne zdravi a klidny zivot.
: Verim ze Vase modlidby memu synovi pomohli,a proto vas prosim o dalsi modlidby pro meho syna a celou mou rodinu ,a taky abych sehnala penize na cestu DEKUJI.
: Emilie:Dneska jsem dostala zpravu ze byl dan na jipku neurologi a sem tak je pri vedomi ,ale vetsinou spi.Lekar rekl ze to bude strasne dlouha doba leceni v nemocnici,snad da pambuch a pomoze mu uzdravit se .Prosim dobre lidi aby se za meh
: o syna modlili budu jim z celeho srdce vdecna .dekuji vsem.
: Emilie ,muj syn byl odpojen uz ze vsech pristroju,leky mu snizili na minium,s pameti je to horsi stale nevi ze ma deti atd.Prosim dobre lidi za motlidby aby se syn uzdravil a Pavlinka[ jeho pritelkyne ]mela silu a ve zdravi vse snasela dob
: dobre snasela.Je mi hodne lito ze stale nemohu sehnat penize na cestu do CR.Zacinam to tezce nest ,ze nemohu videt syna a pomoct Pavlince .Dekuji vsem
: Emilie,jsem denne ve spojeni s pritelkyni meho syna Martina,vse jde strasne pomalu a dneska jsem se dozvedela ze leceni meho syna muze byt az 2 roky ,ma hodne pomackany mozek ,a on zije ve svym [nejakym ] svete a stale nevi nic o realnim z
: zivote atd. Jeho pritelkyne Pavlinka i ja jsme velice nestastne ,jeho deti denne mysli na tatinka jiz ho nevideli 3 mesice a strasne jim chybi . Bojim se ze v Cesku neni taka pece o obycejne lidi jak by mela byt .Prosim dobre lidi aby se
: pomodlili za meho syna a nasi rodinu aby jsme meli silu toto vse v klidu a zdravi vydrzet dekuji VAM.
Prosím za svoji sestru, která propadla alkoholismu.Aby jí dál Pán sílu překonat tento zlozvyk a dál jí milost navrátit se k Němu.
Prosím o modlitbu za uzdravení sestry,která je vážně nemocná.Dále prosím o modlitbu za neteř a ochranu Panny Marie Medjugorské pro obě dvě.Prosím také o přímluvy za jedno mladé manželství,urovnání jejich problémů.Všem Pán Bůh zaplať.Kmotra
Prosím o modlitbu za vnučku a vnuka,kteří budou dělat přijímačky na gymnázium.babička
babička: Děkuji všem za
modlitby.Vnoučci udělali
přijímačky na gymnázium na
výbornou.
prosím o modlitbu za uzdravení dlouhodobé nemoci i duše...
Prosím za všechny mladé lidi, kteří hledají cestu k Bohu, aby našli tu správnou a nenechali se strhnout duchem doby, nějakými duchovními směry, které nemají s křesťanstvím nic společného atd. Děkuji, Jana
Dobrý den, moc moc prosím o modlitbu za moji maminku, aby jí dobře dopadly výsledky histologie...mám o ni strach...předem moc děkuji
A.: Jak to dopadlo, doufám že dobře
?
m.: děkuju moc všem...museli jsme čekat,ale naštěstí to dopadlo dobře:)
m.: děkuju moc všem...museli jsme čekat,ale naštěstí to dopadlo dobře:)
Prosím o modlidbu o mojí babičku,má vyřízlé plotýnky děkuji předem.
Alena: Chce to najít šikovného
fyzioterapeuta, který jí
narovná páteř. Není to sice
příjemné, leč pomohlo mi to.
Prosím o přímluvu za moji mamku, ať se jí začne dařit v pracovním životě. Děkuji všem.
Prosím o modlidbu za štěstí nejen mě ale i ostatním při příjmacích zkouškách na BiskupskéGymnázium. Děkuji
prosím o dar víry pro moji kamarádku a její rodinu. děkuji.
Prosím o modlitbu za mou tetu kterou odvezli do nemocnice, děkuji
Prosím o modlitby
Prosim Vas,Modlete se za spasu me duse a telesne uzdraveni.Dekuji
Prosím o modlitby za nalezení hodného životního partnera, který by mne měl opravdu rád, a který by mi dokázal být věrný. Děkuji.
Veľmi prosíme o modlitby za počatie zdravých detičiek. PBZ
ahoj, zítra dělám přijímačky, tak prosím o modlitbu pro všechny, co budou dělat důležité zkoušky, rozhodnutí...
dekuji
A.: Tak co, jak to dopadlo :-)
Prosím Vás o modlitbu za obrácení mých rodičů a mého kamaráda-ateisty, a též abych já byl chráněn před pochybnostmi a byl pevnější ve víře. Děkuji všem.
Prosím za tělesné uzdravení a požehnání pro mou rodinu.
Prosím o modlitbu za manžela alkoholika