Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.534 IP: ...227.42 • 14.02.2012 12:54
matka:
prosím o modlitbu za moju dcéru, ktorá išla prosiť na VŠ o opravnú skúšku, nakoľko mala len jeden pokus. Nech je Pán zasadí tam, kde ju chce mať. V´daka za modlitby
č.535 IP: ...52.175 • 23.02.2012 22:43
Františka:
Prosím o modlitbu.Procházím obdobím operací očí a prosím o podporu za zdárné provedení operace.Odstraňují mě šedý zákal a vkládají do očí čočky.Levé oko mám hotové a na pravé jdu 28.2.Děkuji všem za modlitby a přímluvy.Ať Vám Pán žehná.
Františka: Děkuji všem za modlidby a přímluvy.Operace druhého oka se také zdařila.Do dálky nebudu muset mít brýle,jen na čtení.Pán Bůh zaplať všem.
č.536 IP: ...166.62 • 25.02.2012 22:05
Jiří:
Prosím o navrácení vnučky Terezky ke své mamince.Děkuji,Jiří.
Františka: Velikým přímluvcem je svatý Juda Tadeáš,blízký příbuzný Pána Ježíše.Je to velký přímluvce v nesnázích.Modlitby naleznete,když si do vyhledávače zadáte ,,modlitby k svaténu Juda Tadeáši.Velice mě pomohl.
č.537 IP: ....96.95 • 26.02.2012 23:40
Terezie:
Prosím o modlitbu na dva úmysly: ten první je, aby mi Bůh pomohl s bydlením, které je již podruhé díky podvodům (přišla jsem o peníze a ani soudní příkaz, který stál další, nic nezmohl s podvodem a bílým koněm) velmi problematické a skoro nevidím východisko. A druhý úmysl je pro moji práci - s láskou tvořím výrobky pro děti a ráda bych je rozšířila do ciziny. Nemám s tím zkušenosti, ale věřím, že s boží pomocí se mi to podaří.
č.538 IP: ...17.189 • 27.02.2012 14:13
Jana:
Prosím o modlitbu za zázrak nalezení věřícho životního partnera a vnitřní uklidnění v této věci
č.539 IP: ....49.26 • 01.03.2012 09:24
Adel:
Prosím o motlitbu za rekonstrukci aby už byla brzy hotová aby se vše povedlo a neměla jsem s tím už starosti a abych se zbavila všech dluhu.Děkuji.
č.541 IP: ...54.174 • 02.03.2012 06:59
Lenka:
Prosím o modlitby za mojí dceru Monču,která 9.3.dělá zkoušku na vš(má poslední pokus),předem moc děkuji a všem přeji klid a pokoj v duši
Lenka: Děkuji za modlitby,dcera zkoušku neudělala.Nevím ,jak bude vše dále.
Nelly: Nevěšte hlavu. Snad se může zapsat v novém školním roce do stejného ročníku jako letos, vykonané zkoušky by ji měly uznat a zkoušku, na kterou měla poslední pokus, může absolvovat pak znovu.
č.542 IP: ...80.251 • 04.03.2012 11:48
Nelly:
Moc prosím o modlitby za souseda, který nám dělá stálé naschvály, nepříjemnnosti a vyhrožuje nám. Ať z něj Pán sejme zlo, které jej ovládá. Děkuji.
č.543 IP: ...156.23 • 05.03.2012 16:01
Kamila:
Má babička je v nemocnici se špatným srdcem! Nechci přijít o podporu! Prosím o motlidbu!!
č.544 IP: ...51.222 • 05.03.2012 17:25
Vladimír:
Prosím o modlitby za práci.
: Děkuji za vaše modlitby, práci už mám daří se mi.¨ Děkuji Bohu za jeho milosrdenství.
č.545 IP: ....55.97 • 07.03.2012 23:23
Janette:
Prosím o požehnanie rodiny a o pomoc pri hľadaní práce.
č.547 IP: ...09.183 • 17.03.2012 23:53
emilie:
prosim o modlidbu pro meho syna ,mel tezkou auto nehodu a prosim o uzdraveni ,ma tri male deti a potrebujou HO ,taky prosim o modlidbu abych mela silu,aby se vybralo dost penez na mou cestu za mym synem,za meho tatinka ktery je nemocny za mou maminku a celou rodinu,a za Mir na tomto svete [Emilie- Amerika ]
: Dekuji vsem za modlidby pro meho syna
: Emilie,prosim jak poznam ze jste se za mou prosbu pomodlili,dekuji vsem!
Anna007: Snad to se synem dobře dopadne !! Růžové srdíčko je jedna modlitba, když je jich 10, změní se na červené. Někteří, kdo sem dávají prosby, nikdy nikomu neklikli, ale to neznamená, že se nemodlí, takže jich je ve skutečnosti určitě víc.
: Emilie,dekuji pani Anne za vysvetleni a podporu dekuji
: Emilie,dekuji za modlitby
: Dekuji z celeho srdce Vam vsem kteri jste se pomodlili za meho syna a celou mou rodinu !!!!Dneska poprve pohnul rukou a trosku otevrel oci,dekuji bohu ! Dekuji za opetovne modlidby,dekuji.
Anna007: Jak se syn jmenuje ?
: Emilie.muj syn se jmenuje MARTIN,dekuji za modlidby.
:
: Stale se nechce probudit,ale dnes v sobotu jeho pritelkyne vzala pocitac k jeho posteli v nemocnici a slysel muj hlas a pohnul obema rukami,dekuji bohu a lidem co se za nej modli dekuji,snad se vyberou penize abych mohla priletet za nim do
: Ceska
: Dneska 31.brezna se muj syn probudil po 17 dnech ,je zatim dezorientovany nevi zatim ze ma 3 deti atd,ale myslim ze se to zmeni k dobremu ,z celeho srdce dekuji vsem ,kteri se za meho syna modli a preji jim hodne zdravi a klidny zivot.
: Verim ze Vase modlidby memu synovi pomohli,a proto vas prosim o dalsi modlidby pro meho syna a celou mou rodinu ,a taky abych sehnala penize na cestu DEKUJI.
: Emilie:Dneska jsem dostala zpravu ze byl dan na jipku neurologi a sem tak je pri vedomi ,ale vetsinou spi.Lekar rekl ze to bude strasne dlouha doba leceni v nemocnici,snad da pambuch a pomoze mu uzdravit se .Prosim dobre lidi aby se za meh
: o syna modlili budu jim z celeho srdce vdecna .dekuji vsem.
: Emilie ,muj syn byl odpojen uz ze vsech pristroju,leky mu snizili na minium,s pameti je to horsi stale nevi ze ma deti atd.Prosim dobre lidi za motlidby aby se syn uzdravil a Pavlinka[ jeho pritelkyne ]mela silu a ve zdravi vse snasela dob
: dobre snasela.Je mi hodne lito ze stale nemohu sehnat penize na cestu do CR.Zacinam to tezce nest ,ze nemohu videt syna a pomoct Pavlince .Dekuji vsem
: Emilie,jsem denne ve spojeni s pritelkyni meho syna Martina,vse jde strasne pomalu a dneska jsem se dozvedela ze leceni meho syna muze byt az 2 roky ,ma hodne pomackany mozek ,a on zije ve svym [nejakym ] svete a stale nevi nic o realnim z
: zivote atd. Jeho pritelkyne Pavlinka i ja jsme velice nestastne ,jeho deti denne mysli na tatinka jiz ho nevideli 3 mesice a strasne jim chybi . Bojim se ze v Cesku neni taka pece o obycejne lidi jak by mela byt .Prosim dobre lidi aby se
: pomodlili za meho syna a nasi rodinu aby jsme meli silu toto vse v klidu a zdravi vydrzet dekuji VAM.
č.548 IP: ...82.102 • 21.03.2012 16:18
Martina:
Prosím za svoji sestru, která propadla alkoholismu.Aby jí dál Pán sílu překonat tento zlozvyk a dál jí milost navrátit se k Němu.
č.549 IP: ...52.175 • 28.03.2012 19:03
babička:
Prosím o modlitbu za uzdravení sestry,která je vážně nemocná.Dále prosím o modlitbu za neteř a ochranu Panny Marie Medjugorské pro obě dvě.Prosím také o přímluvy za jedno mladé manželství,urovnání jejich problémů.Všem Pán Bůh zaplať.Kmotra Prosím o modlitbu za vnučku a vnuka,kteří budou dělat přijímačky na gymnázium.babička
babička: Děkuji všem za modlitby.Vnoučci udělali přijímačky na gymnázium na výbornou.
č.550 IP: ...59.191 • 30.03.2012 18:35
Tereza:
prosím o modlitbu za uzdravení dlouhodobé nemoci i duše...
č.551 IP: ...220.80 • 02.04.2012 06:49
Janča:
Prosím za všechny mladé lidi, kteří hledají cestu k Bohu, aby našli tu správnou a nenechali se strhnout duchem doby, nějakými duchovními směry, které nemají s křesťanstvím nic společného atd. Děkuji, Jana
č.552 IP: ...101.16 • 04.04.2012 17:04
m.:
Dobrý den, moc moc prosím o modlitbu za moji maminku, aby jí dobře dopadly výsledky histologie...mám o ni strach...předem moc děkuji
A.: Jak to dopadlo, doufám že dobře ?
m.: děkuju moc všem...museli jsme čekat,ale naštěstí to dopadlo dobře:)
č.553 IP: ...74.218 • 05.04.2012 15:48
František:
Prosím o modlidbu o mojí babičku,má vyřízlé plotýnky děkuji předem.
Alena: Chce to najít šikovného fyzioterapeuta, který jí narovná páteř. Není to sice příjemné, leč pomohlo mi to.
č.554 IP: ...152.30 • 09.04.2012 15:44
M.:
Prosím o přímluvu za moji mamku, ať se jí začne dařit v pracovním životě. Děkuji všem.
č.555 IP: ....6.234 • 11.04.2012 16:13
Marťa:
Prosím o modlidbu za štěstí nejen mě ale i ostatním při příjmacích zkouškách na BiskupskéGymnázium. Děkuji
č.556 IP: ...32.236 • 11.04.2012 19:46
kika:
prosím o dar víry pro moji kamarádku a její rodinu. děkuji.
č.557 IP: ...53.221 • 15.04.2012 22:27
Pavel:
Prosím o modlitbu za mou tetu kterou odvezli do nemocnice, děkuji
č.558 IP: ...51.222 • 18.04.2012 08:49
Vladimír:
Prosím o modlitby
č.559 IP: ....47.30 • 18.04.2012 19:52
vera:
Prosim Vas,Modlete se za spasu me duse a telesne uzdraveni.Dekuji
č.560 IP: ...129.74 • 19.04.2012 09:50
Marcela:
Prosím o modlitby za nalezení hodného životního partnera, který by mne měl opravdu rád, a který by mi dokázal být věrný. Děkuji.
č.561 IP: ...150.99 • 21.04.2012 15:19
Ľudka Fero:
Veľmi prosíme o modlitby za počatie zdravých detičiek. PBZ
č.562 IP: ...16.195 • 22.04.2012 15:01
kajinka:
ahoj, zítra dělám přijímačky, tak prosím o modlitbu pro všechny, co budou dělat důležité zkoušky, rozhodnutí... dekuji
A.: Tak co, jak to dopadlo :-)
č.563 IP: ...73.130 • 23.04.2012 20:30
Vít:
Prosím Vás o modlitbu za obrácení mých rodičů a mého kamaráda-ateisty, a též abych já byl chráněn před pochybnostmi a byl pevnější ve víře. Děkuji všem.
č.564 IP: ....224.7 • 26.04.2012 19:09
Lenka:
Prosím za tělesné uzdravení a požehnání pro mou rodinu.
č.566 IP: ...59.149 • 28.04.2012 13:55
Romana:
Prosím o modlitbu za manžela alkoholika
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN