Chtěla bych všem, kteří zde prosí o modlitby, doporučit Pompejskou novénu. Je to modlitba, která vyžaduje trpělivost a čas, ale to, co se děje již během modlitby, převyšuje všechno. Problémy se často vyřeší způsobem, který by mě ani nenapadl, navíc se dějí věci, které nemůžou být náhoda. Vždy jsem se přesvědčila, že s touto modlitbou člověk neztrácí čas. Je pravda, že jsem nikdy nedostala hned o co jsem prosila, ale Bůh takto nefunguje... je to modlitba, která přinese plody až je ten správný čas. Je velmi zvláštní, že s touto modlitbou jsem klidná a že vše dopadne tak, jak má. Prý je to neodolatelná novéna, člověk dostane milost, když se ji pomodlí... vzniká na ní závislost, den bez této modlitby není ono, zvlášť, když je říjen - měsíc modlitby růžence. Prosím všechny lidi, kteří pochybují, nebo si myslí, že prostě nemají čas se modlit 3 růžence denně po dobu 54 dnů, ať tomu dají šanci. Je také pravda, že se někdy situace, za kterou se modlíte, může zhoršit a obrátit proti vám - několikrát se mi to stalo. Na internetu jsem četla další svědectví lidí, kteří psali něco podobného, obzvlášť v případech, kdy se modlíte za konkrétního člověka - zlo si nenechá jen tak vzít svou kořist. Začne pak boj mezi zlem a dobrem... Panna Maria ale vždy zvítězí, jen je potřeba v modlitbě vytrvat. teď se modlím 14. novénu v pořadí, budu končit příští týden, hned pak začínám znovu...