Prosby o modlitbu

„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤

č.260 IP: ...165.36 • 29.11.2009 17:41
Adriana:
Bratři a sestry, touto cestou Vás f chci požádat o modlitbu za mé uzdravení. Prosím, modlete se také za všechny nemocné, aby byli uzdraveni. Za všechny lidičky, aby nalezli cestu k Bohu.Chovejme se k sobě, jak je dáno Božím zákonem, abychom byli přijati do Božího království. Svobodné a nešťastné ženy, nezapomínejte, nejate samy, je s Vámi Ježíš a kolem sebe máte bratry a sestry.Chápu,že je to těžké pochopit v době, když je dnešní svět zkažený materiálnem, ale budem-li věřit, dokážem to.
č.259 IP: ...166.12 • 23.11.2009 21:28
Petra:
Prosím o vaše modlitby za mého manžela, aby nalezl cestu k Bohu.
č.258 IP: ...76.138 • 23.11.2009 16:54
Jana:
Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o modlidby za seba, už niekoľko rokov mám problémy v osobnom aj pracovnom živote. Aj teraz mám jedno veľmi ťažké obdobie, prosím pomodlite sa za mňa, aby sa všetko dobre vyriešilo. Vďaka, nech Vás za to Pán žehná.
č.257 IP: ...49.218 • 21.11.2009 11:08
Kristýna:
Vroucně prosím o modlitbu za mého 28letého přítele, ve čtvrtek měl těžký úraz ruky, dostal se mu palec do stroje mezi dva vrtáky, bojím se, aby nepřišel o prst.
č.256 IP: ...54.186 • 20.11.2009 21:41
jandy:
prosím o dar víry pro spolubydlící a oživení víry v našem národě.
:
č.255 IP: ...224.10 • 19.11.2009 12:27
Fanoušek:
Prosím za ty který nemají co jíst!!!!!!
č.254 IP: ...09.202 • 19.11.2009 00:17
Honza:
Prosím o modlitbu za bývalou přítelkyni Barboru, ke které se snažím vrátit, děkuji
č.253 IP: ...1.8.88 • 11.11.2009 14:08
Karel:
Prosím všechny o modlitbu za uzdravení mého 10. měsíčního syna, který trpí epilepsií, také za uzdravení všech nemocných lidí, ať jim Pán Bůh pomůže zvládnout jejich nemoc. Děkuji všem.
Anna007: Opravdu s vámi soucítím, taky mám dceru s epilepsií. Přeju vašemu synovi, ať je mu co nejlíp a nemá záchvaty !!!
č.252 IP: ....153.9 • 26.10.2009 11:43
kajka32:
Chvála Kristu..prosím moc pěkně za přímluvnou modlitbu.ohledně mého manžela,děkuji Vám a přeji hezké dny.Zůstávejme v Kristu
Ladybird: Pán bůh s Vámi a zlé pryč. Vzhledem ke svému problému mám pro prosby tohoto druhu pochopení...
: Tedy chtěla jsem napsat Bůh s velkým B, samozřejmě... to je překlep.
č.251 IP: ....153.9 • 16.10.2009 09:18
kajka32:
Prosím za všechny abychom neztráceli víru.Děkuji.
Petra: To opravdu potřebujeme - škoda, že tam těch modliteb nemohu přidat víc!
Anna007: Tak jsem to omezení zrušila :-)
:
č.250 IP: ....153.9 • 12.10.2009 14:15
kajka32:
Prosím... o modlitbu za mojí kamarádku Zdenku,které se rozpadla totálně víra a naděje.Pak prosím moc za mou rodinu a ochranu Panny Marie,dále za Hospic kde se zlo rozmohlo a působí nepokoje a za všechny které sužuje nějaký zlý duch.
kajka32: Všem moc děkuji za modlení protože kamarádce je o mnohem líp
č.249 IP: ...224.10 • 12.10.2009 13:40
Fanoušek:
prosím za naší třídu,protože jde to s náma z kopce .kdo se pomodlí za ně 1desátek to já za něho za něho pomodím 2desátky!!!!Děkoji
:): Nechceš to trochu specifikovat? Ahoj
č.248 IP: ...52.142 • 08.10.2009 20:06
Eva:
Prosím za mladíka Honzu, který prochází těžkým životním obdobím...aby ho zlý duch nesváděl na cestu do záhuby.
č.247 IP: ...09.202 • 03.10.2009 12:16
Lucie:
Prosím o modlitbu za všechny kdo dělají řidičák. Mě to čeká v pondělí. Také se za vás pomodlím!! Děkuji moc
č.244 IP: ....87.46 • 02.10.2009 06:59
Jana Pazderová:
Prosím o modlitbu za přítele nemocného rakovinou, aby Pán, je-li to jeho vůle, ho uzdravil a také prosím za požehnání a sílu pro jeho ženu a uzdravení všech vnitřních zranění. Děkuji!
č.242 IP: ...64.146 • 30.09.2009 12:44
Zuzka:
Prosím o modlitbu za nemocné aby jim Bůh dal sílu zvladnout to težké břemeno. A prosím za lidi nevěřící aby se Ježíš dotknul jejich srdcí a přivedl je k sobě! Děkuji moc...
č.241 IP: ....71.50 • 29.09.2009 21:27
Eliška:
Prosím o modlitbu za mého manžela. Moc bych si přála, aby se vrátil zpátky ke Kristu. Aby byl zbaven ducha lži a ducha závislosti na nikotinu. Aby se uzdravil psychicky i fyzicky. Všem moc díky.
č.240 IP: ...52.142 • 20.09.2009 20:13
Eva:
Prosím o modlitbu za zdraví a Boží požehnání pro všechny "starší lidi", aby cítili, že Pán Bůh je stále s nimi a mladí lidé aby jim ochotně pomáhali a naslouchali.
č.239 IP: ...178.10 • 16.09.2009 08:35
Jaruška:
Zítra dělám státnice. Prosím o motlidbu, aby to dobře dopadlo. Jsem z toho velmi velmi nervozní, mám z toho strach..
:): ...doufám, že to nejsou státnice z češtiny...
Anna007: Určitě to dobře dopadne !!!
Anna007: Udělala jsi to ? Jak to šlo ???
č.238 IP: ...254.28 • 11.09.2009 16:50
Martina:
Prosím o prosbu za uzdravení mé duše která se zmítá jako třtina ve větru, za obnovení mé víry a za všechny duše v očistci.
č.237 IP: ...52.142 • 08.09.2009 21:38
Evča:
Prosím o modlitbu za mladou rodinu
č.236 IP: ...114.26 • 07.09.2009 17:26
Honza:
Zítra dělám řidičák a prosím vás o modlitbu, aby to dobře dopadlo a abych nikdy nikoho nezabil ani nezmrzačil. Mám z toho velké obavy a taky se za vás budu modlit. Mockrát děkuji !
: tak máš ten řidičák??? napiš
Honza: Dekuju vsem moc... Tak sem to dneska udelal a sem strasne stastenj :))
:): Hlavně opatrně! A blahopřeju!!!
č.235 IP: ...60.168 • 07.09.2009 15:58
Tomáš:
Prosím o modlitbu za uzdravení své duše. Mám deprese a nastupuji za týden do nového zaměstnání. Prosím, ať mi Pán dá sílu a odolnost. Ať při mě stojí. Děkuji moc
:): Neboj, nepřipouštěj si špatný myšlenky, abys si nepřivolal smůlu. Umíš všecko a ve všech jazycích! Buď pozitivní, otevřený a usmívej se na ostatní (ale ne křečovitě).
Eva: Cítím s Tebou, já jsem v novém zaměstnání měsíc, je to krušné, ale držím se, Tobě přeji: Ať se Ti vše daří a vyjde to, důvěřuj Pánu Bohu, on ví, co je pro nás nejlepší...
č.234 IP: ...89.179 • 06.09.2009 19:50
Eva:
Prosím o motlitbu, aby mí vnoučkové Jeník a Radeček byli šťastní a zdraví a aby jejich rodiče se měli upřímně rádi a vzájemně se respektovali. Bůh žehnej všem farníkům Vlach. Březí.
:(: Proč jen Vlachova Březí?!
Anna007: Není nad Vlachovo Březí :-):-) A znáš tam někoho, třeba Sellnerů nebo Fiedlerů ?
č.233 IP: ...166.36 • 04.09.2009 17:44
Petra:
Prosím každého kdo vstoupí na tyto stránky, aby se za mě pomodlil Exorcismus... prosím Vás...
č.232 IP: ...166.36 • 04.09.2009 17:12
Petra:
Prosím o Exorcismus, prosím o pomoc, zlý duch mě svazuje a dobro mění v zlo... prosím o světlo... prosím o pomoc... prosím vyžeňte ho.
Ladybird: Najděte si na internetu Růženec Otce Pia, je to velice mocný soubor modliteb. Pokud budete mít denně čas se ho modlit (trvá to plnou hodinu), pomůže to, uvidíte sama.
Anna007: Ten růženec otce Pia jsem nezkoušela, ale hodně účinná je i korunka k Božímu milosrdenství, ta trvá tak 10 minut, i míň.
č.231 IP: ...52.142 • 27.08.2009 19:47
Eva:
Prosím o modlitbu k Duchu svatému, abych zvládla vše v nové práci a za mé nové kolegyně v kanceláři. Děkuji všem za modlitbu. Pán Bůh ať Vám všem žehná.
Petra: Cítím s Vámi, před 7 lety jsem taky nastupovala do nového místa. Okamžitě mě zkosil ledvinový zánět, a tak místo budování co nejlepšího dojmu jsem měla okamžitě černý puntík... Naštěstí všecko dopadlo dobře. Věřím, že tomu tak bude i u V
č.230 IP: ....61.15 • 26.08.2009 14:27
Helča:
Prosím o modlidbu za mou nemocnou maminku Marii Děkuji
č.228 IP: ...09.113 • 19.08.2009 23:31
:
Prosím za modlitbu za mé dva syny a mou dcerku, také za modlitbu za mou paní, a za všechny křesťany po celém světě. Pán Bůh zaplať , všichni se opatrujte Marek
č.227 IP: ...24.176 • 19.08.2009 17:42
Bernardeta:
Prosím ,pomodlete se za moje sestry Hanky,aby znovu nalezli víru v Boží dobrotu a netrpěly záchvaty beznaděje,protože obě začínají pomalu věřit ,že Hospodin je krutý nebo vůbec neexistuje.Bůh Vám žehnej!
Anna007: Doufám, že budou mít lepší náladu a že to nějakou dobu ještě vydrží, protože si tím určitě mají zasloužit něco vyjímečného !!!
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
© 2003–2026 | BibleOne.czBible.Patroni.czAbcsvatych.com
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz.
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu.

V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:)
Výpis 100 proseb, Tisk nejnovějších 100 proseb



Modlitba Zlatka Sudaće za webové stránky a jejich uživatele :
Dobrý Otče náš, shlédni dolů na tyto stránky,
na všechny její členy a jejich rodiny,
na nás administrátory,
na všechny, kteří byli doporučeni do našich modliteb,
na naše duchovní pastýře
a vylij své svaté požehnání na nás všechny...

Požehnej tento den, veškeré práce, co děláme, všechny lidi, které potkáme.
Požehnej naše myšlenky, pocity, slova a činy.
Požehnej a osvíť všechny naše nepřátele a chraň nás před jejich zlobou.
Drahý Bože, do Tvých rukou svěřuji tyto stránky a každého z nás.
Smiluj se nad námi pro své milosrdenství Bože.
AMEN