„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
č.55 IP: ....4.218 • 05.11.2007 06:18
Hana:
prosim o modlitby za meho
nemocneho manzela
Dana pivodova: Budu rada když mi 4.7.2026 poprejete a budeme přátelé moje číslo 604902542
č.56 IP: ....25.58 • 01.11.2007 08:31
Arnošt Uherek:
Prosím o modlidbu Za
moji maželku a jeji nemocnou maminku. Děkuji mnohokrát
č.57 IP: ....71.20 • 29.10.2007 19:03
marie:
prosím o modlitbu všechny,
kterým záleží na naší české vlasti a lidu žijícímu v této zemi. Modlete se, aby
v této zemi nebyl radar. Ten představuje pro tuto zemi velké nebezpečí.
Jaroslava Petra: Je mi líto, ale za takto
formulovanou prosbu se
modlit nemůžu, radar pro nás
nebezpečí neznamená. Za
vlast a lidi se modlím. Ludmila: Připojuji se k Jaroslavě.
č.58 IP: ....22.24 • 27.10.2007 19:07
Irmgarda:
prosím o modlitby za
novice Antona a kněze Pavla a jáhna Dušana za věrnost Pánu a vytrvalost v dobrém
navzdory těžkostem, které musí zdolávat.
Z.: Milovane Prazske Jezulatko ,prosim pozehnej mou jedinou dceru a jeji dcerusku a syna.At ji manzel pomaha at nedela vsechno sama ,at se venuje jejich detem aby dceruska mela take otce svym detem a ne jenom cloveka ktery se venuje sportu a sobe,ale aby zacal take pracovat a venovat se rodine a byltu pro dceru a deti .On je dusevne nemocny a dcera se tim trapi,nikdy ji s nicim nepomahal.Bavi se a je jesitny .At ma rad mou dceru a jejich deti,at se zmeni v manzelstvi,je vice pro rodinu a nezije jen tim sportem ,ale pro eti a dceru at ,ta rodina funguje ,prosim jak ma.Dcera vse zarizuje o vse se stara sama a my vidime jak je ustvana a on odpocinuty,prosim at se zacne zajimat o rodinu ne jen o sebe.Dekuji :
č.59 IP: ...2.84.4 • 20.10.2007 18:59
vasek:
prosím o modlidbu za
obrácení naší rodiny zvláštně tatínka a sestry
č.60 IP: ....210.1 • 04.10.2007 10:57
Majka:
Prosím o modlitbu za kněze,
aby ti co jsou horliví vydrželi a ti co jsou vlažní stali se horlivými.
Potřebujeme je a proto na ně nezapomínejme.
č.61 IP: ...48.124 • 02.10.2007 11:28
marie:
prosím o modlitbu za
uzdravení vztahu
č.62 IP: ...19.137 • 01.10.2007 14:47
shrom:
Pomôžte pri výstavbe
Pastoračného centra na sídlisku Družba v Bardejove
č.63 IP: ...8.9.22 • 28.09.2007 11:28
Peter:
Prosim o modlitbu za nasu
rodinu-konkretne za brata Jana a Pavla,ale i za mna.Ja sa tiez budem modlit na
vase umysli.Peto-Slovensko
č.64 IP: ...00.155 • 05.09.2007 21:28
Víťa:
Prosím, modlete se za to,
abych bral Ježíše více vážně a nestyděl se za něj, prosím.
č.65 IP: ....211.1 • 26.08.2007 20:17
Naruška:
Prosím o modlitby za
obracní pro mého syna a manžela a za správnou volbu životní cesty.
č.66 IP: ....55.91 • 20.08.2007 17:53
Šárka:
Mockrát prosím o modlitbu
za mého brášku, který se ocitá ve velikém nebezpečí ovládnutí Zlým duchem a
odpadnutí od víry. Pán Bůh vám za to žehnej!! Děkuju!!
č.67 IP: ...75.155 • 19.08.2007 22:14
Dodo:
Prosím všechny, modlete se
spolu s námi za naši příbuznou, která těžce onemocněla a k tomu ji teď i opustil
manžel. Prosím každého, kdo můj vzkaz přečte alespoň o jeden Otčenáš. Děkuji
moc! Otče náš jenž jsi na nebesích.....
č.68 IP: ...85.112 • 08.08.2007 22:27
Domcza:
Prosím o modlitbu za
satanistického spolužáka a za spolužáka, který se hlasí ke komunizmu.
č.69 IP: ....152.7 • 22.07.2007 22:09
monika:
prosim,modlete se za spasu
duší na zemi.Moc děkuji
č.70 IP: ...18.186 • 13.07.2007 09:15
Hana:
Prosím o modlitbu za těžce
nemocného otce 4 dětí.
č.71 IP: ....250.2 • 03.07.2007 12:19
Andrea:
Prosím o modlitbu za pevné
duševné a psychické zdravie
č.72 IP: ...18.132 • 30.06.2007 14:21
vane:
Prosim Vas o modlitbu za
nase spolocenstvo,dakujem
č.73 IP: ...13.131 • 29.06.2007 10:56
Lucka:
prosim o motlidbu za nasi
rodinu diky vam vsem Bůh žehnej
č.75 IP: ...8.84.5 • 21.06.2007 08:54
K:
Moc prosím o modlitbu za mého
přítele a mne. Děkuji. Pán Bůh Vám odplať a provázej Vás všechny.
č.76 IP: ...247.76 • 14.06.2007 12:37
Lily z Blavy:
Prosim o modlitbu za
cistotu mojho priatela, ktory neustale upada do hriechu sebaukajania, tuzi byt
cisty, a stale sa mu to nedari a je z toho velmi nestastni, dakujem.
č.79 IP: ...8.84.5 • 05.06.2007 14:29
Kristina:
Prosím o modlitbu za
vyřešení rodinné situace. Pán Bůh odplať +
č.80 IP: ....208.2 • 29.05.2007 08:44
Anežka:
Prosím o modlitbu za moji
neteř Janu - za její uzdravení duše a těla, právě dělá maturitu a je ve strašném
napětí, které neprospívá jejímu zdraví. Pán Bůh zaplatť!!!
č.81 IP: ...76.167 • 28.05.2007 18:09
L.:
Moc prosím o modlitbu za mou
kamarádku Alenku, kterou chce kvůli bytu zabít manžel, už ji za minulý týden 3x
napadl a zmrzačil, přitom má nevyléčitelný systémový lupus, malé dítě a ještě k
tomu tento týden dělá maturitu (je jí 22 let).
: aby se brzy nestala mučednicí. :o((( : takovýho vůbec představit! je to hrůza.:o(Doufejme v to, že jí Bůh pomůže, : a snažila se něco udělat.Jsem stejně stará jako tvoje kámoška a neumím si něco : a zakročit proti tomu. Aspoň já bych to nevydržela Jana: Milá L. Jestliže se muž tvojí kámošky k ženě chová tak šíleně,že jí fyzicky napadá,mělo by se to možná někde hlásit... : Kdyztak se mi ozvi na email: michtav@centrum.cz, napisu Ti k tomu vic. : Policie muze nasilnika vykazat z bytu id 48.hodin az dokonce na rok. Jana: Jeste dodatek:(stale vzkaz pro L. )Nasla jsem neco k tomu. Od letoska plati pisemne vykazani z bytu. : To vykázání na 10 dní některého násilníka jen ještě víc rozběsní . : Všechno sice nahlásila, ale policie zatím nic neudělala. L.: Jano děkuju za tvoji starost, Alenka všem děkuje, protože tu maturitu úspěšně udělala a teď skrývá u známých. : 14 "Vyveď toho zlolajce ven z tábora; tam všichni, kdo ho slyšeli, vloží ruce na jeho hlavu a celá pospolitost ho ukamenuje.
Leviticus, Kapitola 24»
č.82 IP: ...164.91 • 24.05.2007 01:28
Kosáček:
Prosím o modlitbičku za
manžela mé přítelkyně Rosičky,aby se uzdravil a vrátil se domů
č.83 IP: ....86.76 • 16.05.2007 14:07
mamka:
dobro a pokoj, prosím o
modlitbu za dar víry pro své syny Mikuláše a Dominika. Bůh s vámi se všemi
č.84 IP: ...71.159 • 01.05.2007 22:10
Jana:
Prosím o modlitbu za naši
rodinu,abychom se dostali z finančních problémů a poznali,jaké práci se máme
věnovat...díky, s Bohem.
: 10 Vždyť kdybychom nebyli otáleli, mohli jsme už být dvakrát zpátky."
č.85 IP: ...21.135 • 10.04.2007 19:56
Otík:
Zdravím. Prosím, pomodlete
se za mne, abych udělal přijímací zkoušky na gymnázium. Nebo: zítra dělám
předběžné testy a jestli je udělám, tak nemusím dělat přijímačky. Dekuji
č.86 IP: ...194.46 • 07.04.2007 00:20
Lucie:
Prosím vás pomodlete se také
za mě, za 10 dní mi začínájí maturitní zkoušky ,a nevím jak to všechno zvládnu.
A taky vás prosím pomodlete se prosim, ať přežiju operaci štítná žlázy
14.června.Hrozně se bojim,už sem ji jendou zrušila.Mockrát vám za všchno děkuju
a ať je k vám Bůh milosrdný a vše vám v dobrém oplatí.Děkuji L.
č.87 IP: ...159.46 • 04.04.2007 15:59
Anička:
Prosím vás o modlitbu za
mou nemocnou babičku. Děkuji moc! Pán Bůh zaplať