„Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.“ - „Shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní.“
❤ Letos je to už 19 let, co se tady za sebe modlíme. ❤
č.1259 IP: ...52.175 • 10.02.2015 20:57
Františka:
Prosím o modlitbu pro syna za urovnání vztahů se sousedem. Jsou už neúnosné ty arogance a naschvály pana souseda. Děkuji všem za modlitbu
Ivana: Pomodlím se za Vašeho syna,vím,že je to velmi nepříjemné,máme bohužel stejné problémy. Františka: Děkuji všem za modlitbu a podporu : 40 A řekl jim: "Proč jste tak ustrašení? Což nemáte víru?" : víru máme a proto se modlíme za vyřešení problémů.Vše vkládáme do Božích rukou. : To byl jen verš, který se objevil, když jsem na tu vaši modlitbu kliknula, to neříkám, že byste neměli víru :-) : Díky
č.1258 IP: ....26.58 • 09.02.2015 13:19
marie:
Prosím, Bůh ví.
č.1257 IP: ...99.157 • 06.02.2015 10:56
marie:
vroucně prosím o práci,ať Bůh žehná mému podnikání.Prosím moc!!! děkuji.
č.1256 IP: ...38.137 • 06.02.2015 05:31
Adriana:
Prosim o modlidbu za svoje deti. Kez je Pan chrani, vede, doprovazi, a da se jim prostrednictvim laskavych krestanu poznat. Taly moc prosim o modlitbu za sebe
Ne, ze by mi jako kazdemu z nas nebylo co odpoustet. ALE I JA MAM CO ODPOUSTET. A CHTELA BYCH TO ZVLADNOUT OD SRDCE. NEPOZREBUJU ANTIDEPRESIVA POTREBUJU MODLITBU VAS VSECH. FUNGUJE TOTIZ.
č.1255 IP: ....38.13 • 05.02.2015 18:12
mario13:
Srdecne prosim pana boha a svatu trojici aby ochranila moje manzelstvi a rodinu.Vrucne dekuji za modlidby Buh s Nami...
Blanka: Což jsou mezi přeludy pronárodů ti, kdo by mohli dát déšť? Což nebesa vydávají deště? Nejsi to ty sám, Hospodine, náš Bože? Skládáme naději v tebe, neboť ty konáš všechny tyto věci!" Jeremjáš, Kapitola 14 Anna: 29 Bylo v mé moci naložit s vámi zle. Ale Bůh vašeho otce mi na dnešek řekl: »Měj se na pozoru, mluv s Jákobem jen v dobrém, ne ve zlém.« : 8 Na všech stranách jsme tísněni, ale nejsme zahnáni do úzkých; jsme bezradni, ale nejsme v koncích;
č.1254 IP: ...99.157 • 05.02.2015 08:23
marie:
Moc prosím Pána o osvobození od děsivých úzkostí a strachů, které trvají už 30let anikdo mi nedokáže pomoct, ani antidepresiva.Čím víc se modlím, tím je to horší.Potřebuji pomoc. Pane prosím smiluj se nademnou a nad mými blízkými,kteří tím také trpí.Prosím!!! Děkuji.
mamka: prosím za Teba lit: Nyní čtu knihu Stormie. Autorka píše o svém strachu a úzkostech od dětství a jak se z toho dostala. Možná, že by vám přečtení té knihy pomohlo. Také se za vás modlím.
č.1253 IP: ...ip655 • 04.02.2015 17:25
Blanka:
Chvála Kristu. S manželem toužíme po miminku už 4 roky, ale stále naše touha nebyla naplněna. Velmi prosíme o modlitby za uzdravení neplodnosti, aby Pán požehnal našemu manželství a my se mohli radovat z početí nového života a příchodu miminka do naší rodiny. Moc děkujeme.
č.1252 IP: ...34.132 • 04.02.2015 11:55
mamka:
prosím vrúcne o modlitbu za nájdenie si práce pre dcéru, ak je to Božia vôľa. Pane,verím,pomôž mojej neviere!Boh Vás žehnaj!
č.1251 IP: ....80.61 • 03.02.2015 23:19
štefan:
prosba o nové zamestnanie pre manželku Vierku
č.1250 IP: ...07.174 • 01.02.2015 01:27
—:
Chvála Kristu. Naléhavě prosím o modlitby za to, aby mi dal Bůh sílu k tomu, abych se dokázal dobře vyzpovídat, cítím, že mám v sobě mnoho hříchů a nemůžu najít odvahu, abych se z nich vyznal. Děkuji, pokoj vám.
: Třetího dne přišel nějaký muž ze Saulova tábora s roztrženým šatem a s prstí na hlavě. Přišel k Davidovi, padl na zem a poklonil se.
č.1249 IP: ...220.80 • 31.01.2015 20:24
Jana:
Přátelé, moc prosím o modlitby, abych zvládla všechny své povinnosti, které se na mě valí a přitom zůstala zdravá na těle i na duchu. Děkuji. Bůh vám žehnej+
č.1248 IP: ...8.41.2 • 31.01.2015 10:47
Marcela:
Prosím o modlitbu za Boží vedení v těžké životní situaci.Za všechny modlitby každému z Vás předem moc děkuji.
č.1247 IP: ...37.205 • 31.01.2015 06:35
Olga:
Za Bohuznamou modlitbu o viru silnejsi nez vsechny pochybnosti, nadeji jasnejsi nez paprsek, ktery protina i tu nejhlubsi tmu, a lasku, ktera unese vsechny bolesti sveta. A on
uz to ten Pan Buh nejak zaridi.
Vzdyt to ve svem devadesatem zalmu slibil.
: To jste dobře napsala
č.1246 IP: ...150.19 • 31.01.2015 00:42
Bože, jaká je naše cesta?:
Prosím o modlitbu za vztah s přítelem. Jestli je to Boží vůle, nechť spojí opět naše cesty, ať si dokážeme navzájem odpustit, více komunikovat a najdeme správné řešení jak to bude pokračovat dál. Bože prosím, stůj při nás, ať to dopadne jakkoli...Také prosím za správná rozhodnutí v těžkých životních situacích, za pomoc při psaní bakalářky a zvládnutí zkoušek. Prosím také za zdraví v rodině. Děkuju.
č.1245 IP: ...38.193 • 30.01.2015 12:00
Olga:
Za vsechny Bozi sluzebniky, za vsechny lidi bez domova, za vsechny kteri se citi bohem zapomenuti, aby si uvedomili, ze zapominame jenom my lide. ON NE.
č.1244 IP: ...65.244 • 29.01.2015 17:11
Pavel:
Prosím o modlitbu za sestru Ivonku, aby to vydržela v práci jako abosoloventka a za mezilidské vztahy u nic v práci. Děkuji moc a Buh Vám žehnej. Pavel
č.1243 IP: ...35.157 • 28.01.2015 11:37
Ivana :
Prosím za uzdravení dcery,aby nemusela na operaci kolena,zkomplikovalo by se tím studium.Děkuji.
č.1242 IP: ....234.3 • 27.01.2015 14:23
mamka:
Prosím o modlitbu za dcéru. Dnes dostala výpoveď, aby si čím skôr našla prácu, ktorú by zvládla.Boh Vás žehnaj!
: Opatřil jsem si ji tedy za patnáct šekelů stříbra a za půldruhého chómeru ječmene.
č.1241 IP: ....234.3 • 27.01.2015 14:21
mamka:
Vrúcne prosím o modlitby za dcéru, dnes dostala výpoveď, za nájdenie práce, ktorú by zvládla.Boh Vás žehnaj!
č.1240 IP: ...00.104 • 26.01.2015 14:27
Anna:
Prosím o modlitbu za pomoc v práci, v ktorej sa mi nedarí.
č.1239 IP: ...146.52 • 24.01.2015 16:26
alena:
prosim o modlidbu za nemocneho radka dekuji
č.1238 IP: ...38.125 • 23.01.2015 18:42
Olga:
Za Bozi pozehnani ochranu a dar Ducha svateho pro Marka a Annu
č.1236 IP: ...104.25 • 22.01.2015 22:15
Janča:
Prosím o modlitby, aby se mi podařilo v termínu dopsat bakalářskou práci a zdárně dostudovat. Děkuji, modlím se za vás.
: Děkuji za modlitby. Vypadá to nadějně.
č.1235 IP: ...58.198 • 22.01.2015 21:36
uvědomuji si:
Prosím modlete se za mě někdo dlouhodobě, abych neubližovala svým dětem, aby Pán uzdravil jejich srdíčka a duše, taky aby mě zbavil mé agrese a sobectví a všeho čím ničím svou rodinu...když se někdo modlí, funguje to vždy jen čtyři dny....prosím pomozte mi
: i když se modlíte za ty ostatní, tak jen 4 dny ?
č.1234 IP: ....0.186 • 22.01.2015 13:21
mama:
Prosím Vás o modlitbu za pokoj, zdravie a šťastie v mojej rodine.
Zvlášť prosím za moju dcéru Katku, ktorá má teraz ťažké skúškové obdobie, napísanie bakalárskej práce aby náš pán stál pri nej dodal jej odvahu a jasnú myseľ a aby toto obdobie s božou pomocou zvládla. Ďakujem mama
č.1233 IP: ...97.222 • 21.01.2015 16:34
Jarka:
Prosím vás veľmi pekne o modlidbu za moje skoré uzdravenie a šťastný priebeh operácie ktorá ma čaká na budúci mesiac. Ďakujem vám i Bohu
č.1232 IP: ...76.138 • 21.01.2015 10:58
Jana:
Chcem Vás poprosiť o modlitby za pomoc v práci. Nech mi Pán dá silu a schopnosť vykonávať prácu bez problémov a nech mi pomôže nájsť inú, mne viac vyhovujúcu prácu. PZB
č.1231 IP: ....212.7 • 20.01.2015 19:57
MAGDALÉNA:
PROSÍM O MODLITBU ZA MÉHO VNUKA ONDREJA,KTERÝ SE TAK MOC UČÍ,ALE POŘÁD MU TO NEJDE,PROSÍM PRO NĚHO O DAR DUCHA SVATÉHO. DĚKUJI
č.1230 IP: ...34.254 • 20.01.2015 19:30
Čestmír:
Velmi prosím o modlitby za syna Davida, který zítra dělá důležitou zkoušku na VŠ. Pokud ji neudělá, nebude připuštěn k bakalářským zkouškám a zřejmě bude muset ukončit školu. Moc děkuji za vaše modlitby.
katka: Modlím se, sama jsem byla v pohodobné situaci. Štěpánka: Jsem teď ve stejné situaci...Mám obavy, ale věřím, že Bůh jediný ví, co je pro nás opravdu to nejlepší.
č.1229 IP: ...1.9.33 • 20.01.2015 16:33
Katka:
Velmi prosim o modlitbu za mojho kamarata Andreja, ktory je ku mne velmi kruty a zly. prosim Jezisa, aby naplnil jeho srdce pokojom a laskou a odstranil neodpustenie a hnev. Ja uz nevladzem, som vypisana a chcu ma vyhodit z prace. uplne som z tych problemov ochorela. velmi prosim o modlitby aby Pan premenil slzy a utrpenie na pokoj a radost a zvitazila cista a uprimna laska. DAKUJEM.Katka
Anna: To přesně vím, jak se cítíš, kvůli tomu jsem udělala tuhle stránku předtím a fakt se to asi za týden spravilo, že se to pak dalo přežít.