| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.5165 IP: ...ipoo 2020-04-24 18:30:03
Barbora :
Milí přátelé, chtěla bych Vás po čase znovu poprosit o modlitby za Pavlovo obrácení, opět mi tento člověk způsobil v životě velkou bolest. A byl by někdo z Vás ochotný a pomodlil se spolu se mnou za něho Novénu ke Kristově krvi? http://jdem.cz/fe6yg6 Je to vlastně taková dvojnovéna 9 + 9 dní, každý den to zabere asi 10 minut. Jestli si na to někdo najdete čas, budu Vám moc vděčná. Pán Bůh zaplať!
|
Jana: Pomodlím se novénu znovu, modlila jsem se ji za Pavlovo obrácení minulý rok a díky tomu jsem se tuto novénu naučila modlit a můžu ji teď používat. Držím palce. Barbora: Děkuju Vám Jano za Vaši modlitební pomoc. Doufám, že i Vám tato novéna pomůže ve Vašich záležitostech. Barbora: A pokud byste chtěla, abych Vám pomohla s modlitbou za někoho Vám blízkého, dejte vědět, ráda Vám pomůžu. Jana: Děkuju moc, dám když tak vědět. Jana: Tak to jsem ráda. PBZ.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.5164 IP: ...21.211 2020-04-24 09:30:56
Iva :
Chcela by som Vas poprosit o modlitbu za seba pracujem ako zdravotna sestra a dnes mi pocas prace pri pacientovi s koronavirusom spadol stit ochranny prostriedok na tvar a ja som bola nechranena cize maximalne vystavena riziku prosim o modlitby aby som nebola infikovana, neochorela … dakujem
|
Iva: Zajtra idem na stery aby sme zistili ci som v poriadku. Tak ak by ste si na mna v modlitbe spomenuli budem vam vdacna. Jana: Modlím se korunku k božímu milosrdenství. Jana: Jak to dopadlo? Iva: Vcera som tam volala 2x a este neboli vysledky. Dnes tam mam zavolat okolo 7-8;opat ze uz by mali byt. Ked sa dozviem vysledky napisem. Iva: Tak uz mam vysledky su negativne, cize som v poriadku. Dakujem vsetkym, ktori si na mna v modlitbe spomenuli. Jana: Tak to jsem ráda. PBZ.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
marcela : panbuch zaplat za motlitby a že jste semnou
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Vďaka za modlitby.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 16 Oči Hospodinovy jsou obráceny k spravedlivým, když volají o pomoc, on nakloní své ucho.
Žalmy, Kapitola 34Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.5153 IP: ...190.89 2020-04-19 21:46:44
Z :
Ježišu, prosím ťa o milosrdenstvo pre MBM, S, J, NR a R, NF, NS za zničenie zámerov a plánov zlého, za dobrú svätú spoved pre O, B, M, S, S, M a zničenie zámerov a plánov zlého. Celé nebo, všetci svätí boží anjeli a archanjeli, Najsvätejšia tvojica, bojujte za nás a zničte všetky zámery a plány zlého. Panna Mária, my i všetko je v tvojich rukách. Rozviaž všetky uzly v nás a medzi nami. Amen.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Zkuste to, že až budete po svatém přijímání, mu několikrát říct "Ve jménu Pána Ježíše Krista zmlkni a vyjdi z něho !" Při nějaké vhodné příležitosti, a pozná se to třeba až za půl hodiny, jestli to bylo opravdu od zlého, nebo je to jen povaha. Je to trochu nebezpečné, potom budete muset bojovat s tím zlým třeba celou noc. Ale Pán Ježíš je Pánem nade vším.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: Taky prosím, nevím, co se to teď děje. Kobliha: Moc všem děkuji
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 47 A jestliže zdravíte jenom své bratry, co činíte zvláštního? Což i pohané nečiní totéž?
Matouš, Kapitola 5Otevřít v Bibli » : 17 Jeden člověk ze zástupu odpověděl: "Mistře, přivedl jsem k tobě svého syna, který má zlého ducha a nemůže mluvit. Marek, Kapitola 9Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.5144 IP: ....19.53 2020-04-14 09:08:57
S :
Ježišu, prosím ťa, za tých úbohých zranených a drogovozávislých chlapcov. Uzdrav, oslobod a vyslobod ich z područia zlého. Za božiu pomoc a ochranu pred zlým, zničenie zámerov a plánov zlého. Aby boli zdravý a požehnaný a plnili Tvoju svätú vôľu. Chvála a vdaka Ti Pane za nich. Panna mária sú v Tvojich rukách. Amen.
|
Mária:
Prosim o uzdravenie vzťahov medzi dcerou a rodičmi aby sa vratila domov ako marnotratna dcera prosim aj za syna ktory žije v nečistotach roznych druhoch a berie nato uvery prosim o ich obratenie k bohu a dary ducha sväteho ochranu pannej Marii ďakuj
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
lit: Jsme děti Boží. A Bůh je všemohoucí, je vládce, král. I ty jsi tedy dcera královská. - Mě moc pomohla kniha Život v nových dimenzích, kterou napsal Merlin Carothers. Jana: Kdo byl poslední, bude první. Modlím se.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.5138 IP: ...47.145 2020-04-08 08:52:56
Marianna :
Pochvaleny bud Ježiš Kristus, chcela by som sa podeliť so svojimi napadmi, PR vytvorte si malú kaplnku vo svojom domčeku, pri čítaní, alebo modleni vynechajte zle slová ako pr zlý, drží, hriech, budete mať čistejšiu dušičku, každým po kríza vykupite duše z očista alebo niekomu zachrániťe život. PBZ
|
Anna: Díky, že jste to připomněla. Místo televize by třeba mohl být takový koutek, ale to by asi v rodině neprošlo. Kde to máte vy ? Anna: A to je taky pravda, že by se mělo modlit pozitivně, a většinou to tady v těch prosbách tak je. Třeba pokud by se někdo modlil "ať nekouří", tak to tím spíš přivolává. Ale nevím, jak by se zrovna tohle dalo formulovat. Jana: Ať si chrání své zdraví.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||