| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4664 IP: ...57.112 2019-09-27 19:16:13
Martina :
Prosím vás o modlitby za moje uzdravenie tela i duše, božej pomoci a lásky, aby sa Pán Ježiš nado mnou zlutoval a mal má rád a začal sa zaujímať aj o mňa a môj život a moje problémy, ktoré má trápia, som veľmi zúfalá a beznádejne. Marka Božia príhovor sa za mňa u svojho syna a postaraj sa o mňa a moje vyliečenie
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
: ♡
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 1 Slova této písně přednášel David Hospodinu v den, kdy jej Hospodin vysvobodil ze spárů všech jeho nepřátel i ze spárů Saulových.
2 Samuelova, Kapitola 22Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 21 A v jeho jménu bude naděje národů.´
Matouš, Kapitola 12Otevřít v Bibli » : Krásné slova konalo se to v kostele sv Matouše děkuji za modlitby : Prosím pomozte se mi semnou modlit za Ty moje hodně dětí máme velké problémy v rodině ať nepodlehnou psychickému stavu už dost že jsem slabá já a nedokážu to odevzdat do rukou Božích pomoz dobrý Bože
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4659 IP: ...10.148 2019-09-26 12:14:27
Kobliha :
Prosím o modlitbu za napravení hříchu - špatné rozhodnutí (špatně promyšlená stavba domu), které uvedlo naši rodinu a 2 malinké děti do dluhu a ostudy. Při rozhodování jsem byl sveden nečistým duchem a způsobil jsem všem kolem strašnou bolest. Prosím o duchovní pomoc a za uzdravení situace. Za sejmutí tohoto těžkého břemena. Jsem vinen, jenom ja jsem vinen.
|
Anna: Ani nevíte, jak vám rozumím, totéž se mi stalo před 10 lety, ale Bůh má neuvěřitelné řešení na všechno, i když to vypadá bezvýchodně. Bůh je bohatý, nebojte se, to se vyřeší, že budete překvapený :-) Já jsem kvůli tomu tenkrát několik let nespala, měla jsem deprese, úzkosti ... Kobliha: Děkuji za vaše slova, moc si toho vážím. A jsem tedy ve stejné fázi - nespím, deprese, úzkosti, strachy, atp. :( Těším se na to překvapení :) Co vám pomáhalo, růženec? Anna: Začlo se to obracet k lepšímu až když jsem si to natvrdo dokázala přiznat, tak jako teď jste to napsal vy. Růženec a korunka to taky asi byla, a každý den jsem poslouchala medjugorji, ale spíš to bylo to. A chodila jsem k zpovědi a snažila jsem se to nějak napravit, ale to bylo pořád martyrium. Udělala jsem předtím objektivně špatný rozhodnutí, a ještě k tomu to byl hřích, a jakoby to nestačilo, tak mezitím ještě další blbosti. Nějaký změny k lepšímu jsem začla vidět až asi 3 nebo 4 roky potom, ale to bylo právě období, kdy jsem si teprve dokázala přiznat, že jsem udělala chybu. Každý to má jiný, každý si musí najít svojí cestu asi. Taky jsem chodila těmi Branami milosrdenství, dělala si první soboty, a protože se to taky týkalo vody, tak jsem dávala do Afriky na stavbu studní a tak, no různě jsem zmatkovala. Kobliha: Děkuji za komentář. Já otevřel oči před měsícem, až mi vše do detailu docvaklo. Předtím jsem cca 8 měsíců byl slepý, hluchý, i když jsem měl indicie, že není něco v pořádku. to přičítám nějakému nečistému duchu, že jsem se nechal zmanipulovat. Nejde ani tak o peníze, ale o ty naše malinké děti, nevinné a musí tímto procházet :((((( Anna: tak to jste na tom pořád líp, než já. Ale díky za to, co jste napsal, něco jsem si ještě ujasnila Kobliha: Ještě jednou děkuji za vaše slova. A všem děkuji za modlitby, moc si toho vážím. Moc. Modlitby ani ne za mě, já si to zasloužím, ale hlavně za mé děti, ty jsou nevinné... Kobliha: Moc vám všem děkuji... je to všechno neštěstí Kobliha: "Satan je mistr nad mistry v radění až tak, že raději uvěříme tomu, čemu chceme věřit my, než tomu, co je pravda." - odtud vítr vane, prozřel jsem. Proto jsem byl slepý. Lidé, bděte a dávejte si pozor. Velký pozor. Anna: Přesně tak a člověk si myslí, že je něco Boží plán, když to vypadá objektivně výhodně, a zatím to může být past. :( Kobliha: Plně souhlasím. Člověk by se měl řídit asi tím, co cítí vnitřně, nebo nevím. Nejtěžší okamžiky pro mě jsou dělat doma, že je vše v pořádku, i když není. Aby to děti co nejméně pocítily. Chtít, aby se smály, hráli a nepoznali, že jako táta jsem selhal. Těžce selhal. Kobliha: Moc vám všem děkuji za modlitby. Kobliha: Satan neustále útočí... já se zhroutil,manželka se zhroutila, děti ztrácí své krásné dětství...:((((((( Kobliha: OSVOBOZENÍ OD ZLA Pane Ježíši, jestliže bylo způsobeno zlo mé duši, mému tělu, mé práci, mé rodině, učiň pro své milosrdenství, abych Tvou mocí a z Tvé vůle mohl od tohoto okamžiku žít znovu v plnosti milostí, v dobrém zdraví a v dokonalém spojení s vůlí Nejsvětější Trojice. Prosím tě o to Ježíši pro Tvé zásluhy, pro Tvoji drahou Krev vylitou za mě na kříži, pro bolest Tvé drahé panenské Matky a na přímluvu svatého Josefa. K slávě Nejsvětější Trojice. Amen.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 11 Odpověděl: "Člověk jménem Ježíš udělal bláto, potřel mi oči a řekl mi: Jdi k Siloe a umyj se! Šel jsem tedy, umyl jsem se a vidím."
Jan, Kapitola 9Otevřít v Bibli » : 3 Ti jim odpověděli: "Jestliže budete posílat schránu Boha Izraele, nesmíte ji poslat s prázdnou. Musíte jí přinést oběť za provinění. Teprve pak budete uzdraveni a bude vám zřejmé, proč se jeho ruka od vás neodvracela." 1 Samuelova, Kapitola 6Otevřít v Bibli »
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||