| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
č.4326 IP: ...34.190 2019-04-05 12:19:15
Bohuznáma :
Prosím Vás o modlitby za to, aby mi dal náš Nebeský Otec jasne poznať ako sa mám správať k jednému známemu, do ktorého som už nejaký čas zaľúbená a neviem sa vyznať v jeho nejednoznačnom správaní, a ak je on mužom, s ktorým mám byť a budeme spolu šťastní, aby sa konečne rozhýbal otvorene smerom ku mne a bol mužom činu po akom som vždy túžila, a aby to bolo na prospech nám obom. A ak nie je mužom pre mňa, aby som to so cťou zvládla ustáť a správala sa primerane a správne. Súčasne, ak je to koniec, aby som nezanevrela na mužov, a aby som mala dostatočnú trpezlivosť čakať na toho správneho muža, ktorý mi bude oporou a bude mužom vďaka ktorému spoznám, čo je to pravá láska a budem mu ju vedieť aj opätovať. Pán Boh zaplať.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Anna: Nevím, jestli jste si dělala za něj první soboty ? Jestli ne, tak zrovna je to tahle sobota. Ono nejde jen o tu sobotu, ale o celý ten měsíc a připadá mi, že to je podobně jako u Korunky každý měsíc za určitou skupinu, takže 1. měsíc za celé lidstvo, 2. za kněze, 3. za všechny křesťany a nejlepší je vždycky 7. měsíc. A taky se mi zdá, že je to 9 měsíců, jakoby se tím mělo něco porodit. A za další, to, že Panna Maria chtěla původně jen 5, tak už se to částečně plní po těch 5 měsících. Je to někdy dost drastický, ale dá se to přežít a ty výsledky jsou fakticky neuvěřitelný, šokující. Ale nemůžu to napsat tady veřejně. Už jsem si ty soboty dělala několikrát, možná tak 10x, ale nejhorší byly ty první (ty jsou za sebe) a neznám moc lidí, kterým se to podařilo dokončit. Spíš jich znám víc, kterým to těsně před koncem něco překazilo. Barbora: Taky přemýšlím, že si ty první soboty udělám, začala jsem hned v lednu, jenže hned v únoru už mi do toho něco přišlo a nepokračovala jsem. Píšete, že výsledky jsou neuvěřitelné a šokující, když to nechcete psát veřejně, mohla byste mi napsat Vaše zkušenosti alespoň soukromě na mail? Moc by mě to zajímalo a v této chvíli bych nutně potřebovala nějaké povzbudivé svědectví. Dělala jste si je za obrácení nějakého člověka a on se pak skutečně obrátil? Alena: O jaké modlitby se jedná a proč se modlí v sobotu ? Alena: Už jsem si to našla, to je modlitba na celý měsíc ? A zase nový měsíc první sobota, že ? Anna: Jo přesně tak. To je vždycky první sobota v měsíci, devět měsíců za sebou. To se má jít k zpovědi, na mši, obětovat to na úmysly Panny Marie, za nápravu urážek jejího Srdce (tak nějak) a pomodlit se ten den dva celý růžence, nebo 1 růženec a 20 minut si něco číst o Panně Marii, dřív jsem si četla ty její poselství, nebo o Lurdech a podobně, nebo něco z Bible, ten Mariin chvalozpěv nebo i nějaké písničky o Panně Marii, to jsem asi vždycky nedodržela tu druhou část. Celý měsíc se to nemodlí, jen v tu sobotu.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4322 IP: ....27.44 2019-04-03 17:48:24
Zuzana :
Prosím o modlitbu za pánov kaplánov Pavla, Mareka, Jozefa, Petra, Janka a našich pánov farárov. Ježišu, naplň ich, žehnaj ich a ochraňuj ich. Nech Tvoj pokoj a láska ich napĺňa a dodá im pokoj, radosť a lásku. Božské srdce Ježišovo odovzdávam Ti ich skrze Nepoškvrnené srdce Panny Márie. Amen.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jana: Foukaná jsem kolo a jak jsem tu pumpicku nasadila,tak mi unikal vzduch. Anna: Už je to lepší ? Zkus poprosit o pomoc svatého Kryštofa. Mě se taky dneska zase vyfoukla úplně nová pneumatika, tak nevím co s tím. To je opravdu hrozný už. Jana: To by na to kolo chtělo něco pořádného. Jana: Dneska jsem foukala kolo.Nafoukali by mi ho v pneuservisu? Anna: nafoukli !!! A většinou i zadarmo nebo za nějakou úplně malou částku. Já si tam taky nechávám nafouknout kolo od zahradního kolečka nebo od rudlu. A většinou nic nechtějí, ale já jim dávám za to třeba 20 nebo 50 korun. Jana: To je fajn, že nic nechtějí. Jana: Na kole mi vyměnili duši,tam kde mi ten vzduch utíkal při foukání.Ted už ho snad nafoukane budu mít!!!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Anna: Pane Bože, prosím tě, aby měla Alenka pořád dobrou náladu ! Marie: Alenko nemáš , prosím v sobě strach , netrápí tě něco ?Prosim , odpusť , že se ptám . Anna: Někdy může způsobovat depresi obyčejná káva Robusta. Třeba Jacobs. Nebo káva v Teta drogerie.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4319 IP: ...133.98 2019-04-03 14:07:44
Božie dieťa :
Nebeský Otec, pokorne Ťa prosím o zázrak, Božie požehnanie a pomoc do každej oblasti i vzťahu - najmä však chcem prosiť o zázrak a za dar oslobodenia i uzdravenia zo závislosti na drogách (marihuana a pervitín) pre P., ktorého ľúbim. Prosím o dar lásky, manželstva a vlastnej rodiny podľa Božej vôle i plánu. Verím, že Tebe nič nie je nemožné. Pomôž nám napriek všetkej beznádejii, uveriť v nádej. Dôverujem Ti.
|
Božie dieťa: Nebeský Otecko, ďakujem Ti za každého modliaceho sa brata či sestru,pokorne Ťa porsím, ráč ich za ich skutok lásky stedro odmeniť, tam, kde sami najviac potrebujú i tam, kde je to najviac potrebné.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Realtoltek: Děkuji všem za modlitbu.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4316 IP: ...15.150 2019-04-01 09:55:53
Ludmila :
Prosím o modlitbu, aby se má dlouhodobá budoucnost v zaměstnání vyřešila v souladu s Boží vůlí k všeobecnému prospěchu. Děkuji. Stále též prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela, za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.4315 IP: ....97.78 2019-03-31 20:51:30
Katka :
Chcem Vás všetkých poprosiť o modlitbu za to, aby exmanžel prestal robiť zlé veci a nepríjemnosti proti mne, mojim deťom a môjmu vzťahu s nimi, a aby už skončil s akýmikoľvek krokmi na súde aj mimo neho. Aby videl tú lásku ktorou deti milujem a aj to, že je im so mnou lepšie. Aby prijal, že je lepšie ak budú deti so mnou tak ako sú teraz, a aby na ne platil dohodnuté výživné vždy načas.
Aby som mohla s deťmi žiť pokojným životom, aby sa upravila naša komunikácia pre dobro detí, a aby sme im aj napriek nevydarenému manželstvu boli dobrými rodičmi, ktorí vedia spolu komunikovať pre dobro detí. Pán Boh zaplať |
Katka: Ďakujem všetkým, ktorí na môj úmysel obetovali modlitbu a vyprosujem pre Vás požehnanie u nášho nebeského Otca. Ďakujem veľmi pekne. Vážim si Váš čas i ochotu.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4309 IP: ...34.168 2019-03-28 20:53:19
Klaudia :
Mám na Vás niekoľko prosieb o modlitby: Prosím Vás o modlitbu za oslobodenie mňa a mojich detí od akýchkoľvek neprajností, manipulácie a prekliatí zo strany môjho exmanžela a jeho rodiny, s ktorým sme v procese cirkevnej nulity a tiež za uzdravenie tela i všetkých emocionálnych zranení mňa a mojich detí. Taktiež Vás chcem poprosiť o modlitbu za oslobodenie pre známeho od akýchkoľvek zlých vplyvov, manipulácie, zviazanosti a prekliatí zo strany jeho exmanželky a jej rodiny, ale aj za jeho fyzické uzdravenie a uzdravenie všetkých jeho emocionálnych zranení. Prosím súčasne aj o modlitbu za požehnanie našich neprajníkov a požehnanie pre mňa, moje deti i môjho známeho. Prosím Vás tiež o modlitbu za pokoj pre mňa a moje deti a za ochranu pred akýmkoľvek zlorečením a manipuláciou zo strany exmanžela a jeho rodiny. Prosím Vás aj o modlitbu za to, aby som bola mojím deťom dobrou mamou a oni pre mňa dobrými deťmi, a aby sa nám podarilo náš vzťah čo najviac zlepšiť a upevniť natoľko, aby nikto z ľudí nemohol medzi nás negatívne vstúpiť. Prosím aj o modlitbu za požehnanie nás troch a nášho vzťahu matka-deti, ale aj ich vzájomného súrodeneckého vzťahu. Prosím Vás aj o modlitbu za exmanžela a jeho rodinu, hlavne o pokoj a o to, aby prestali ubližovať deťom ich manipulovaním a nadávaním na mňa a aby už prestali robiť zlé veci a hovoriť zlé reči o mne i deťoch a pri deťoch a prijali koniec manželstva. A prosím aj za uzdravenie ich zranení, ak boli zapríčinené mnou. Prosím Vás aj o modlitbu za to, aby som dokázala spoznať toho správneho muža, s ktorým by som mohla prežiť spolu s mojimi deťmi naplnený a požehnaný život, ktorý by bol darom, liekom i požehnaním pre mňa i moje deti, a aby to platilo aj naopak. Záverečná prosba o modlitbu je smerovaná k tomu, aby som mala vždy primeranú a dostatočne zaplatenú prácu, aby sme mali vždy dostatok na spokojný a naplnený život, ktorý bude Bohu na česť a slávu, ľuďom na osoh a nám na osoh a spásu. Pán Boh zaplať
|
Klaudia: Ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí obetovali modlitbu za moje úmysly. Pán Boh zaplať
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Vilma: Děkuji všem kdo se za mne pomodlili, moc si toho vážím a ať Vám to je oplaceno... Vilma: Kdybyste někdo chtěl napište mi vzkaz podle Vaší intuice..moc děkuji za Váš čas..a modlím se za Vaše vyřešení.. Barbora: Nevím, o co jde v Tvém případě, ale já sama jsem v situaci, kdy vůbec nevím, co dál. Modlím se litanie k Duchu svatému, aby mě osvítil svým světlem a ukázal mi správnou cestu. A taky mohu doporučit Pompejskou novénu, teď už se ji modlím počtvrté na stejný úmysl, sice moje situace není vyřešena, ale mám alespoň pokoj v duši a nepropadám zoufalství. Když mi jednou bylo moc špatně a ptala jsem se Boha, co tedy má se mnou za záměry a proč jsem v takové situaci, otevřela jsem si Písmo svaté a náhodně mi zrak padl na větu: "Neboj se, jen věř." Takže se o to snažím a věřím, že mě v tom Pán Bůh nenechá. Vilma: Milá Barborko, moc děkuji...zkusím Tvou radu..moc mi Tvůj komentář pomohl, modlím se za Tebe... Kdybych měla vyprávět co mě tíží bylo by to moc dlouhé,mám moc trápení...ale nejvíc mě bolí, že nemám sílu, pořád bych jen spala a přesto se necítím odpočinutá..jako bych to chtěla zaspat... Nevím jak to komu vysvětlovat, není to nejhorší,ale mě samotnou to trápí...kde je můj život, ta energie, kam se poděla... Barbora: Jsem ráda, pokud jsem Ti aspoň trochu pomohla, já kdybych měla vyprávět všechno, co se mi za uplynulého 2 a půl roku přihodilo, tak by to bylo na román. Věř, i já zažívám velké trápení, takže Ti rozumím. Pro mě se stala jediným východiskem modlitba, kdybych nebyla věřící a nemodlila se, vůbec nevím, co bych v současné situaci udělala. Budu se i za Tebe modlit, ať se Tvoje situace vyřeší... Anna: To je zvláštní, taky mám letos takovou smrtelnou únavu a jsem často úplně bez energie, ale může to mít i normální příčinu, u mě to bylo vždycky měsícem, tím, že jsem nepila vodu, a tím že jsem se přejedla pečiva (chleba a rohlíků). A taky dlouhodobým stresem. Ale mě je už skoro 52 let. Vilma: Mám tu únavu už mnoho let... Stále doufám že se jednou probudím a budu to zase JÁ Vilma: Věřím že mi bude pomoženo protože tolik lidí se za mne "cizí" pomodlilo Modlím se zároveň za Vás... Musí to být silné...vždyť ani tolik vlastních se nepozastavilo když ....... Vilma: Barborko, moc děkuji...jsem s Tebou a buď se mnou jestli chceš... Ráda bych Tě poznala :-) Barbora: Milá Vilmo, jestli bys chtěla, můžeme si napsat třeba mailem, ráda Tě taky poznám a pokud chceš, můžeš mi napsat víc o Tvém trápení. Ono se říká, že sdílen bolest je poloviční bolest :) Tak jestli máš zájem, můj mail je: blechag@seznam.cz
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Vilma: Modlím se za Vaši prosbu...věřte bude to dobré... Iva: Paní Vilmo, velké Pán Bůh zaplať za Vaše modlitby moc si toho vážím a prosím o další modlitby, čeká mne operace a vyndání ledvinových kamenů a hodně se bojím, tak si na me prosím vzpomeňte, i já na Vás budu myslet v modlitbě. PBZ
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4299 IP: ...38.141 2019-03-24 14:14:09
Zuzana :
Pane, prosím ťa, zmeň moje srdce, a daj mi srdce s mäsa, aby som Stanka milovala a odpustila mu. Zober z môjho srdca všetok ten hnev, zlobu a zlosť a pomôž mi ho milovať a milovať celú jeho rodinu. Milovať ich takých, aký sú, takých, akých si ich stvoril. Zmeň a premeň ma celú a otvor môj duchovný zrak. Chcem plniť tvoju vôľu a byť šťastná. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Žehnaj nás a pomáhaj nám plniť Tvoju vôľu.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.4297 IP: ...20.120 2019-03-23 12:03:22
Barbora :
Drazí, chtěla bych Vás moc poprosit o modlitby za Pavla, za jeho obrácení a světlo Ducha svatého pro něho. Byla bych velmi vděčná, kdyby se aspoň někdo z Vás připojil k mým modlitbám a pomodlil se za něho <a href="http://www.fatym.com/view.php?nazevclanku=novena-ke-kristove-krvi-ranni-modlitba-ponoreni-do-kristovy-krve&cisloclanku=2018020191">Novénu ke Kristově krvi </a>. Prvních 9 dní se modlí za dar spásy daného člověka, dalších 9 dní se modlí na úmysl jeho obrácení. Vím, že prosím o hodně a málokomu se bude chtít modlit se 18 dní za neznámého člověka, ale budu Vám velmi vděčná, jde o dosti naléhavou situaci, kdy se dotyčný člověk chystá ke špatnému životnímu kroku, který ho může vzdálit od Boha nadobro. Pán Bůh zaplať!
|
Anna: Chtěla jsem se zeptat, koukala jsem na ten odkaz a po té novéně je tam ještě Sedm obětování Kristovy Krve, to asi není součástí té novény ? Nebo je ? Barbora: Nene, Sedm obětování Kristovy krve už k té novéně nepatří. Barbora: Jinak Vám všem, kteří mě v modlitbě podpoříte a tuto krásnou a prý velmi účinnou novénu se na můj úmysl pomodlíte, chci moc poděkovat, Pán Bůh Vám to jednou oplatí :) Alena: Pomůžu s modlitbou. Každý den se modlí sedm zvolání k Panně Marii a je to 9 dní za spásu daného člověka, že ? Barbora: Děkuji moc, Aleno. Ano, modlí se 9 dní za spásu daného čověka a potom možno pokračovat dalších 9 dní za obrácení daného člověka. Tuto novénu jako velmi účinnou doporučoval i známý exorcista Gabriele Amorth, tak pevně doufám, že i já se na vlastní oči přesvědčím o jejích účincích. Alena: Ano, rozumím tomu. není to pro mně problém,už jsem dnes začala. Hezký den. Alena : Barboro, dnes jsem dokončila modlitbu Novénu ke Kristově krvi, za spásu i za obrácení Pavla. Barbora: Milá Aleno, Pán Bůh zaplať! Jsem Vám moc vděčná, že jste obětovala tolik času na tuto novénu, navíc za člověka, který je pro Vás neznámý. Kdybyste potřebovala pomoci v modlitbě na nějaký Váš úmysl, ráda Vám pomohu. Jinak chci poděkovat všem, kdo jste se na můj úmysl pomodlili nebo stále modlíte, ať už tuto novénu, nebo něco jiného. Jsem si jistá, že všechny Vaše modlitby tomu dotyčnému člověku jednou pomohou. Alena : Barborko, ráda jsem se modlila, jestli by bylo třeba, není problém modlit se dál. Hezké dny Vám i Pavlovi. Barbora: Alenko, kdybyste byla tak laskavá a modlila se tuto "dvojnovénu" za toho mého Pavla dál, tak bych Vám byla moc a moc vděčná. Situace je teď přeci jen lepší, jsou zde jisté náznaky, že on o svém životě víc přemýšlí a je si vědom, že vůbec nemá v pořádku vztah s Bohem. Chvílemi by chtěl i něco změnit, ale jeho vůle je zatím příliš slabá. Když už má ďábel někoho tak dlouho ve své moci, navíc člověka, který dřív býval dobrým křesťanem, tak se ho jen tak nevzdá a je třeba mnoho modliteb a obětí. Alena: Je to tak, nepolevit a modlit se dál, budu pokračovat. Barbora: Moc si Vaší nezištné pomoci vážím a vyprošuji Vám Boží požehnání. Alena: Barborko dokončila jsem Novénu ke Kristově krvi, hezké dny Vám i Pavlovi. Barbora: Milá Alenko, Bůh Vám žehnej. Jsem přesvědčena, že síla modliteb za Pavla, ke kterým jste se připojila i Vy, se dříve či později projeví. I Vám přeji hezké dny a kdybyste potřebovala pomoci s modlitbou na nějaký Váš úmysl, ráda Vám pomohu. Alena: Děkuji Barborko, s modlitbami za úmysl je to dlouhá cesta.Sv. Monika se modlila za svého syna 17 let, než nastalo jeho obrácení a stal se biskupem. Neustávejte v modlení. Myslím na vás na oba. Barbora: Děkuji Vám Alenko za slova povzbuzení, jsem si vědoma, že mě možná čeká ještě dlouhá cesta, než se něco viditelného změní, ale určitě budu v modlitbách pokračovat. Ještě jednou díky!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
č.4296 IP: ....220.7 2019-03-23 01:21:46
Pavla :
Prosim o modlitby za zivu vieru v rodinach mojich deti,za pokoj v ich rodinach,aby sa zmierili,nehadali sa,boli si verni,aby sa mali radi.Prosim za zivotnych partnerov pre P.a pre A.za odputania sa od strachu soferovat pre dceru,za priznanie d..pre P.,za pomoc pri pracach na dome.Dakujem vam.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||