| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
č.618 IP: ....182.1 2012-09-30 07:15:23
kristína :
prosím pěkně o modlitbu za uzdravení a taky za mého syna aby neztrácel víru v Boha...za manžela aby s ním jeho rodina nemanipulovala a nebrzdila ho....prosím pěkně o požehnání a ochranu našeho manželství...děkuji každá modlitba je dobrá.... děkuji za veškeré přímluvy
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Františka: Srdečné díky za podporu v
modlitbách.Pán Bůh Vám všem
zaplať a žehnej.Františka Dája: Přeji uzdravení a nebojte se, sama jsem byla svědkem zázraku. Františka: DÍKY ZA PODPORU A NADĚJI Dája: Jak to vypadá Františko? Františka: Děkuji Dájo za zájem.Sestra, prodělala druhou sérii chemoterapie.Musíme doufat,že s Boží pomocí vše zvládne.Dcera je k 1.11.2012 propuštěna z práce.Prosím o modlitbu,za vyřešení její svízelné situace. Dája: To se určitě vyřeší. Někde za těmi všemi modlitbami je naděje. Znamení od Boha. Ať má Vaše dcera oči otevřené, aby ho uviděla. Lida: Jak likvidační? Když ji propusti, dostane odstupné, podporu 80% příjmu a každý normální clovek si za pár týdnů najde práci novou a mnohdy lépe placenou.. Pokud seděla v kanclu a pila kafe, tak to bude mít těžší...
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.616 IP: ...15.246 2012-09-23 20:03:22
alena :
co jsem se driv namodlila nachodila do kostelu a zadnej blbec bozi mi nepomoh muj syn zemrel na rakovinu buh neni a jestli jo je to sadistickej srac a navic zasnu za co se lidi modli aby deti treba nepropadly je to vubec dulezity asi nevi co je vtomhle hnusnym svete dulezity a proc kde je spravedlnost a az budete mit nemocny dite tak se jdete modlit nechodte do nemocnice a cirkev by chtela vratit majetky to uz je vrchol nic penez je na to skoda radsi starejm a nemocnejm nez cirkevni pakazi to je vsechno muj nazor na vase stranky
|
Martin: Chápu Vaši bolest a právo mít tento
svůj názor, ale ani Vaše těžká životní
zkušenost Vám nedává právo brát
názor, víru a naději ostatním. To je
moje jediná reakce na Vás. Marie: Alenko, přeji Vám nalezení tolik potřebné útěchy. Zažili jsme podobnou situaci v rodině, „vynutili“ si na Bohu uzdravení, to co následovalo si neumíte přestavit… z dítěte tyran. Někdy neznáme Boží záměry… ani co je nejlepší. Přeji vše do Jana: Aleno, to trochu prehanite! Jste příliš plná nenávisti a nemáte vubec predstavu o čem mluvíte, kdyz kritizujete cirkevní restituce...stát si na cirkevních majetcích mastí kapsu a když pak má církvím něco dotovat, tváří se neskutečně ublíženě. Pro Jana: představu: stát podnikáním s círk. majetkem vydělá ročně 3 mld. Kč a z toho ani polovinu nedá církvím, kterým majetek patří. Nemáte pocit, že pokud tu někdo někoho okrádá, pak to není církev? Jana je lharka: Jano, církve si majetek za staleti nakradly opravdu odporným způsobem. A lhaním tu akorát pachate hřích. Jste lharka a Bůh vás za to potresta. To vaše lhaní tady je stejně odporne jako kdybyste pannu Marii kopala do obliceje Jana je Satan: Jano, Alena má pravdu. Bůh poslal děti do plynu. A jestli tu někdo krade, tak jste to vy. Jsem si jistý, že shorite v pekelném ohniP
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.614 IP: ...31.164 2012-09-14 02:28:30
Martin :
Prosím opět o modlitbu za všechny závislé gamblery. Pane dej mi prosím pevnou vůli, dej, ať mne tento démon navždy opustí a neuveď mne v pokušení. Vím, že to není a nebude jednoduché, ale také už vím, že jedině s pomocí Boží se dá tento ďábel v nás překonat. Toto je pro mne opravdu poslední naděje. Děkuji Vám všem.
|
Jana: Milý Martine, jistě Vám tato
závislost notně komplikuje
život. Bylo by dobré dát za
Vaše osvobození sloužit mši
sv. popř. vyhledat nějakého
kněze, který by se nad Vámi
za osvobození modlil. Lea: Dobrý den, pokud ještě na sobě nemáte nějaký křížek, tak si ho určitě pořiďte a nechte i posvětit. A naopak věci, které Vás pojí ze zlem, znaky a předměty vyhoďte. Mrkněte na tyto stránky. http://www.otecjames.cz/ http://www.jmanjackal.ne Lea: S otcem Jamesem jsem se setkala 2x na duchovním cvičení. Skrz něj dokáže Bůh udělat cokoliv, ale musíte v to pevně věřit. Má být v Praze od 9.-11.listopadu. Klidně mu napište i na email, ale anglicky, jen trvá než Vám odepíše. Viz. 2 internetové : Popř. zkuste také zapátrat ve svém rodokmenu, zda nebyl někdo z Vašich předků podobnou závislostí postižen nebo zda nedošlo ve Vašem rodě k nějakému nevyjasněnému úmrtí, potratům atd. Nejlépe, když o svých potížích informujete nějakého k Jana: kněze a dáte za svůj rod sloužit mši sv. Lea: Jak píše i pani Jana, určitě dejte za Vás a rodinu sloužit mši. To taky radil otec James. Tady ještě email na otce Jamese: jmanjackal@yahoo.com Ať brzy a navždy Vás opustí tento démon. Ať Vám Bůh žehná. + Lea Martin: Moc Vám všem děkuji za podporu, opravdu to pomáhá , vědět, že na to člověk není sám. M.E.: Dík, že jsi to sem dal, najednou se mi úplně zhnusily hry na FB, konečně se mi snad podařilo s nimi skoncovat. Už 3 roky jsem na tom byla téměř celodenně závislá. : Máš pravdu, co u toho člověk promrhá času, kdy by mohl dělat spoustu užitečnějších věcí. Jinak se držím a děkuji za to Bohu a Vám všem zde, protože jsem konečně nalezl sílu a oporu jak s tímto zničujícím "koníčkem" bojovat. Ještě jednou - DĚ Martin: koukám, že se to nevešlo celé, tak tedy - ještě jednou - DĚKUJI ... Romana: Jano, vy jste psychiatricky pacient. Mluvíte jak inkvizice. Byla jste taková pica vzdycky
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jana: Díky za modlitby :-). Petra v
pondělí nastupuje do práce.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Milada: Děkuji všem za podboru,
státnice nevyšly , ale má je
možnost ještě příští rok
opakovat, tak snad
napodruhé. MOc všem děkuji Danuše N.: Můj syn taky rupnul. A to jsem vědkyně.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Lida: Syn si neumí najít brigádu?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Vilma: Držím palce.....já dostala
lásku krásnou a člověk toho
pokazí až hrůza......ale u
Vás je důležité a krásné, že
CHCETE. Tak to, že to chcete,
už je to ve Vaší náruči (-:
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Lea: http://www.vojtechkodet.cz/modlitby/marianske/ostatni-marianske-modlitby/modlitba-za-obraceni-hrisnika.html
http://www.pannamaria.estranky.sk/clanky/modlitby/modlitba-za-lasku-k-manzelovi_-partnerovi_-snubencovi.htm Lea: Dobrý den, modlete se tyto modlitby, já se je modlím každý den za mého přítele. Modlím se i za ostatní nevěřící i problémové vztahy nejen za sebe... Věřím, že nám Bůh pomůže... Ať Vám Bůh žehná i Vašemu manželovi...
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jana: Moc děkuji za modlitby a
prosím o další. David: Tak sup k psychiatrovi, očividně ho potrebujete
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Lešo: Drahý Vladimíre, modlim se
za Vás, Vaši práci a životní
stabilitu. Doba je zlá,
pracovní síla drahá (prej)
po čtyřicítce na práci
starý, neperspektívní, lidi
je mnoho a práce (skoro)
žádná, jak neutěšené...jsem
na tom podobně. Bůh ti
žeh vladimir: Drahy Leso, moc si vazim vasi pomoci a zcela s vami souhlasim. Verim, ze se doba zase jednou zlepsi, snad. Preji hezky vecer a jeste jednou dekuji. Vlada David: Tak se rekvalifikujte. Práce je, to že jste budizknicemu a lenoch je zřejmé. Hledají řidiče, zedníky, řemeslníků chybí kvanta... Anebo se práce štítite jak katolík pravdy?
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.598 IP: ....171.6 2012-07-20 12:19:49
Veronika :
Prosím vás o modlitbu, nutí mě k potratu, ráda bych si to dítě nechala, ale bojím se, že nebudu mít dost peněz na zaplacení nájmu a splátky, a taky aby se vyřešily vztahy s jeho otcem, aby ho taky chtěl a měl nás rád, abychom mohli mít normální rodinu a aby bylo zdravé. Děkuji vám jsem úplně zoufalá
|
Jana: Milá Veroniko, pomodlím se
za Vás novénu k Panně Marii
Neposkvrněné. : Jste v opravdu svízelné situaci, ale věřte, že když Bůh chtěl, aby bylo Vaše dítě počato, postará se také o to ostatní. Moc na Vás myslím. : Modlete se s důvěrou ke sv. Josefovi. Jana: Veroniko, jak se Vám daří? Veronika: Asi se to vyřešilo, jak mělo, protože to před týdnem skončilo samo od sebe. Děkuju všem za modlitby !!! Jana: Veroniko, zřejmě budete mít pravdu. Bůh jistě udělal to, co bylo v danou chvíli nejlepší. Hodně síly a Božího požehnání.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.592 IP: ...178.11 2012-06-25 21:31:33
Jarka :
Prosím o motlitby za správný výběr partnera pro život. Jsem nyní ve svízelné situaci, kdy nevím jestli v šestiletém vztahu setrvat a vdát se, či se s partnerem rozejít, mám totiž o naší společné budoucnosti velké pochybnosti. Pro partnera by byl rozchod velmi bolestný.
|
Nelly: Pokud máte pochybnosti, je
lepší se rozejít, i když to
bude pro partnera těžké, ale
je to pořád lepší než se pak
po pár letech manželství
rozvádět. Je to má životní
zkušenost, ale rozhodnout se
musíte sama.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Lešo: Katko, modlím se za Tebe,
svěř se do rukou Panny
Marie, dopomůže Ti jako
kdysi mě když jsem již měl
zanechat studia s stal se
zázrak, uspěl jsem. katka: děkuju moc :) katka: Zkoušku jsem zvládla, děkuju za podporu všem!!! :) Lešo: To jsem moc rád, modlil se za Tebe dnes dopoledne tedy asi v době zkoušky. Bůh Ti žehnej. katka: buh ti to oplati, dekuju moc :)
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pavla: Modlím se za tu malinkou,
je mi to moc líto. Martin: Přeposílám co píše moje sestra o madlence Naši milí, Síla Vašich přímluv je obrovská. Včera večer konstatovala paní doktorka „Madlenka byla dnes na CT a ten mozek je úplně v pořádku ?!“ a vypadala opravdu překvapeně. Kéž by fungoval : jak vypadá!!! Plíce fungují lépe, než jak vypadají na RTG. Mája začíná také dostávat žaludeční sondou čaj a speciální výživu. Ještě nás čeká hodně dlouhá a těžká cesta, díky, že jdete s námi! Martin: Další email : Když jsem poslouchala dnešní evangelium, netušila jsem, co se vzápětí stane. Madlence dnes ubrali tlumicí léky. Když jsme přišli, začala se probírat. Dívala se na nás, usmívala, sahala po hračkách. To vše samozřejmě pomalu a : nemotorně, byla hodně obluzená a dalo jí velkou práci udržet chvilku oči otevřené. Díky Bohu a díky Vám všem, kteří jste ji přivedli svými modlitbami zpátky k životu! : Přeju Vám takovou radost, jakou mám já sama.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Marcela: Ať se bratr nebojí a svěří vše
do Božích rukou. Pán Bůh dělá
zázraky i v bezvýchodných
životních situacích, aby se
projevila jeho síla a moc, a
aby se prohloubila víra
zkoušeného. Určitě vše dobře
dopadne.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Milada: Moc děkuji všem za podporu
syn nakonec zkoušku zvládl .
Všem moc děkuji!!!
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||