| Vaše jméno: | ||
| Vaše prosba: |
| Prosba | Vzkazy | Počet modliteb | Pomodlil jsem se za to |
|---|---|---|---|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: to znám dobře. Představ si tu nejhorší variantu, co by se mohlo stát a děkuj za to Bohu. lit: byla jste u lékaře psychiatra? Jsou léky, které pomohou, a nemusí se brát dlouho. M: ano, byla, ale nepomáhají. J: Léky pomohou,ale není to ze dne na den,nejlépe s psychoterapii.Znam to,ale bu zas dobře.Prošla jsem si tim
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 4 Řekni mu: Zachovej klid a neboj se, neklesej na mysli kvůli těm dvěma čadícím oharkům, že hněvem plane Aramejec Resín a syn Remaljášův. Izajáš, Kapitola 7
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1531 IP: ...101.34 2015-10-10 09:36:31
M :
Drahe sestricky prosim o modlitbi jeste jednou za ochranu Bozi za meho syna a pritele i za sebe jsme suzovani okultismem kazdou noc. vase modlitbi nas ochranuji.prosim pana Jezise aby nam dal cestu k osvobozeni .v pondeli budu volat otci Vojtechovi s prozbou o pomoc.otec J.muze as nekdy v tydnu ma dnes zajezd. Prosim jeste o pomoc Vasi modlitbou Pochvalen bud Jezis Kristus.
|
lit: Četli jste knihu o P. Piovi? On byl každou noc sužován. Kéž by vám z nebe pomohl. (Zemřel v r. 1968). M: Necetla jsem knihu ale vim o nem ze mnel stygmata byl viborny zpovednik protoze videl lidem do jejich srdci a dokazal hovorit i s jejich andeli.Rada sem si ho pripomnela dekuji..
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 20 Chana otěhotněla, a než uplynul rok, porodila syna a pojmenovala ho Samuel (to je Vyslyšel Bůh). Řekla: "Vždyť jsem si ho vyprosila od Hospodina."
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1526 IP: ...101.34 2015-10-07 12:27:34
M. :
Mile sestricky,Moc Vas prosim o modlitbu uz mnesic kazdou noc se modlim za syna aby mohl spinkat moje svagrova dela carodejnictvi kdyz usne probudi se pritel.ja se modlim ruzence pozadala jsem kneze modli se za nas tak abych mnela silu se modlit v noci protoze zezacatku jsem na to stacila, ale ja uz sem unavena psichycky a v noci se modlim cim dal dele a psichicky sem vic rozrusena. Prez den se modlim nemam cas na meho maleho syna ani domacnost.v sobotu nam knez pride udelat msi svatou prosim aby mne pochopil a uveril mi ze skutecne se modlim a ze skutecne na to zlo nestacim. Dekuji Pan Buh zaplat.
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 26 Vyřídíte: »Toto praví král: Tady toho vsaďte do vězení a dávejte mu jen kousek chleba a trochu vody, dokud se nenavrátím v pokoji!«" : 39 Rozdrtím je, že už nepovstanou, pod nohy mi padnou. Žalmy, Kapitola 18 : 20 Řekne-li někdo: "Já miluji Boha", a přitom nenávidí svého bratra, je lhář. Kdo nemiluje svého bratra, kterého vidí, nemůže milovat Boha, kterého nevidí. 1 Janův, Kapitola 4 : 7 Šíp, který zabíjí, je jejich jazyk, jejich ústa mluví lstivě. S bližním mluví o pokoji, ale ve svém nitru strojí úklady. Jeremjáš, Kapitola 9 : 21 odnese ho východní vítr a bude pryč, vichr jej odvane z jeho místa. Jób, Kapitola 27 : 8 Až to spatří spravedliví, zmocní se jich bázeň a posměšně o něm řeknou: Žalmy, Kapitola 5
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
č.1523 IP: ...35.127 2015-10-05 10:02:26
H :
Děkuji za modlitby,za vyslyšení!i když jsem tomu nevěřila,dcera se dokázala odpoutat od špatného přítele! myslela jsem, že bude chvilku klid, ale já už nemůžu!!!zůstala jsem s ní sama v nejhorším věku a všechno jsem podělala.....pomozte mi prosím !!!! já už se nedokážu ani modlit !!! jen brečím nad zničeným životem !!!!
|
: mě vždycky pomohlo, když jsem se začala doopravdy modlit ze srdce za ty, kteří jsou na tom podobně, hodně růženců a děkovat Pánu Bohu za to : a kromě toho - proč Pán Bůh dopouští zlo - jen proto, aby dal vzniknout ještě většímu dobru : 8 Jakkoli úpím a o pomoc volám, umlčuje mou modlitbu. Pláč, Kapitola 3
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
|
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 12 I promluvil k vám Hospodin zprostředku ohně. Slyšeli jste zvuk slov, avšak žádnou podobu jste neviděli; slyšeli jste jen hlas.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 14 Tu řekl Achab: "Skrze koho?" On odvětil: "Toto praví Hospodin: Skrze družinu velitelů krajů." Otázal se: "Kdo svede bitvu?" Prorok odvětil: "Ty!"
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: 51 Ježíš mu řekl: "Co chceš abych pro tebe učinil?" Slepý odpověděl: "Pane, ať vidím!"
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
: tvé oči nespatří nic z toho zla, které uvedu na toto místo a na jeho obyvatele.
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Kuba: Zkuste se modlit sv. Michaelovi a k Panně Marii. Mnohokrát modlitba k sv. Miachelovi Vám možná pomůže především poznat pravdu, ke které se snažte také přiblížit. A když se budete utíkat k Panně Marii, tak jakoby kolem Vás byly polštáře- i zlé věci nebudou : to určitě pomůže a taky napište ještě prosbu do Lourd a zkuste se pomodlit tuhle modlitbu z Medjugorje
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Jméno :
Text max. 1000 znaků |
|
||
|
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz. Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-) Krom toho mám zkušenost s tím, že když se upřímně (a nezištně :) ) modlím za ostatní, tak je více vyslyšená i moje prosba. Někdy to sice není podle mých představ, ale vždycky je to nakonec k dobrýmu. V dubnu 2026 došlo k dočasnému přesunu stránek na jinou doménu, musela jsem je předělat, aby mohly nadále fungovat na nejnovějším PHP. Také byly špatně vidět na mobilu, proto všechny ty změny. Jinak všechno funguje jako předtím, snažila jsem se i zachovat vzhled na desktopu. Jediná změna je to, že jdou používat i smajlíky 🙏🌟😊😍👍🏻💥:) Výpis 100 proseb Tisk nejnovějších 100 proseb |
|||